Klimatyzatory Fuji Electric

Klimatyzatory Split

Ścienne

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LM
RSG07LM | RSG09LM | RSG12LM | RSG14LM (2,0 – 4,3 kW)

Cichy i wydajny klimatyzator ścienny, który w zaledwie kilkanaście minut pozwoli osiągnąć pożądany komfort cieplny w pomieszczeniu. Sprawdza się zarówno jako klimatyzacja do domu, jak i klimatyzacja do biura. Nawiew pionowy ułatwia dogrzewanie dolnych partii pomieszczenia. Nawiew w poziomie chroni przed gwałtownymi podmuchami zimnego powietrza. Klimatyzator RSG-LM jest wyposażony w łatwy w obsłudze programator z opcją „na noc”. Dzięki wbudowaniu cieńszych rurek (5mm), utrzymuje stabilną temperaturę i zwiększa wydajność wymiennika ciepła. W komplecie znajduje się pilot bezprzewodowy, który umożliwia wygodne sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LU
RSG07LU | RSG09LU | RSG12LU | RSG14LU (2,0 – 5,0 kW)

Łatwy w obsłudze i efektywny klimatyzator ścienny, który możesz zamontować w domu lub biurze. Błyskawicznie chłodzi lub ogrzewa pomieszczenie. W modelu RSG-LU zastosowano wymiennik ciepła o dużym zagęszczeniu cienkich rurek (5 mm). Dzięki temu urządzenie jest wydajniejsze, mniejsze i mniej zwraca na siebie uwagę. Dodatkowo wbudowano zaawansowany programator z trzema trybami – tygodniowy, dobowy i nocny. Możesz także ustawić tryb cichej pracy – wówczas klimatyzacja jest o 3 dB cichsza. Jeżeli zamierasz opuścić pomieszczenie na dłużej, możesz włączyć funkcję „10° HEAT” – unikniesz nadmiernego spadku temperatury. Kontrolka poinformuje cię, gdy trzeba wyczyścić filtr i niezbędny jest serwis klimatyzacji. Obsługa jest intuicyjna, tryby zmieniasz po naciśnięciu jednego przycisku. Wszystkimi programami możesz sterować za pomocą panelu albo bezprzewodowego pilota.

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LT
RSG09LT | RSG12LT (2,5 – 4,0 kW)

Eleganckie, bardzo wydajne i energooszczędne urządzenie zapewniające błyskawiczną klimatyzację firmy. W modelu RSG-LT poprawiono wydajność grzewczą w niskich temperaturach, dzięki temu klimatyzator zapewnia komfort cieplny nawet, gdy temperatura na zewnątrz wynosi -20°C. Jedną z największych zalet jest bardzo krótki czas całkowitego wychłodzenia lub ogrzania pomieszczenia.
W klimatyzatorze jest zamontowany czujnik ruchu, dzięki temu urządzenie ogranicza wydajność, gdy w pomieszczeniu nie ma ludzi. Gdy chcesz wyjść na dłużej, możesz również wykorzystać funkcję „10° HEAT” – dzięki temu do czasu twojego powrotu, będzie się utrzymywała stała temperatura 10° C. Oprócz tego do wyboru są 3 tryby – tygodniowy, program i nocny. Dla twojej wygody, do klimatyzatora dołączono pilot bezprzewodowy. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna.

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LE
RSG07LE | RSG09LE | RSG12LE | RSG14LE (0,5 – 5,0 kW)

Prosty w obsłudze i bardzo cichy ścienny klimatyzator w ciągu 20 minut ogrzeje albo wychłodzi pomieszczenie. Sprawdza się jako klimatyzacja firmy i domu. W prosty sposób możesz wybrać optymalny komfort cieplny, a gdy chcesz wyjść na dłużej, włączasz opcję „10° HEAT” i unikasz gwałtownego spadku temperatury. Dzięki zastosowaniu cienkich i wysoko zagęszczonych rurek, zwiększa się wydajność wymiennika ciepła, a temperatura utrzymuje się na stałym poziomie. Istnieje dodatkowy tryb pracy cichej (20 dB), który sprawdzi się zwłaszcza w nocy. W każdej chwili możesz samodzielnie zdjąć i wymyć panel zewnętrzny, a świecąca kontrolka poinformuje cię o konieczności wyczyszczenia filtra albo wezwania serwisu klimatyzacji. Do urządzenia dołączono pilot przewodowy i bezprzewodowy, które ułatwiają sterowanie panelem. Obsługa i montaż klimatyzacji są szybkie i bezproblemowe.

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LF
RSG18LF | RSG24LF | RSG30LF (0,9 – 9,0 kW)

Bardzo wydajny klimatyzator ścienny wyposażony w filtr antybakteryjny oraz filtr jonowy. Polecany alergikom i osobom z wrażliwym układem oddechowym. Klimatyzator szybko chłodzi lub nagrzewa wnętrze do pożądanej temperatury. W urządzeniu możesz sterować kierunkiem nawiewu powietrza. Nawiew w pionie ogrzewa dolne partie pomieszczenia, dzięki temu ciepło „nie ucieka” w górę. Nawiew w poziomie chroni przed bezpośrednim wyrzutem chłodnego powietrza. Filtr jonowy usuwa nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu. Filtr polifenolowy eliminuje cząstki kurzu, grzybów i innych szkodliwszych mikroorganizmów. W ramach modelu RSG-LF, do wyboru są klimatyzatory o 3 długościach. Dzięki temu montaż klimatyzacji jest elastyczny. Do urządzenia dołączono 2 piloty – przewodowy i bezprzewodowy. Obsługa i sterowanie są nieskomplikowane i z pewnością nie sprawią ci problemów.

Podłogowe

Klimatyzator Fuji Electric RGG-LVCA
RGG09LVCA | RGG12LVCA | RGG14LVCA (0,9 – 5,0 kW)

Stabilny i wydajny klimatyzator podłogowy wyposażony w filtr jonowy oraz polifenolowy. Możesz go ustawić pod oknem, w wnęce, przy pustej ścianie albo częściowo zabudować. Urządzenie wyposażone jest w 2 wentylatory, które wydzielają szeroki strumień chłodnego lub ciepłego powietrza. Dzięki funkcji „10° HEAT”, gdy pomieszczenie będzie puste przez dłuższy czas, możesz zaprogramować klimatyzator na stałą temperaturę 10° C. Filtr jonowy eliminuje nieprzyjemne zapachy, z kolei filtr polifenolowy pochłania grzyby, kurz i mikroorganizmy. Zdejmowany panel ułatwia mycie i serwis klimatyzacji. W komplecie otrzymujesz 2 piloty – przewodowy i bezprzewodowy. Klimatyzatory RGG-LVCA pracują cicho i dyskretnie wpasują się w wystrój twojego domu lub biura.

Przysufitowo-przypodłogowe

Klimatyzator Fuji Electric RYG-LVTB | RYF-LVTA
RYG18LVTB | RYF24LVTA (0,9 – 8,0 kW)

Uniwersalny i superwydajny klimatyzator, który możesz zamontować przy suficie lub postawić na podłodze. Znakomicie sprawdza się jako klimatyzacja do domu, gdy często zmieniasz wystrój i ustawienie mebli. Urządzenie szybko chłodzi lub nagrzewa pomieszczenie. Funkcja podwójnego wachlowania umożliwia 3-wymiarowe sterowanie kierunkiem nawiewu powietrza (prawo, lewo, środek, góra, dół). Wydajność sprawia, że wnętrze szybko się wychładza, nawet przy zewnętrznej temperaturze +46°. Klimatyzator ogrzewa pomieszczenie, gdy na zewnątrz panuje temperatura do -15° C.
Zarówno montaż klimatyzacji przy suficie, jak i na podłodze, nie sprawiają problemów. Do zestawu są dołączone 2 piloty – przewodowy i bezprzewodowy, który umożliwia sterowanie z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Przysufitowe

Klimatyzator Fuji Electric RYG-LRTE | RYG-LRTA
RYG30LRTE | RYG36LRTE | RYG36LRTA | RYG45LRTA | RYG54LRTA (2,8 – 16,0 kW)

Przysufitowy wydajny klimatyzator do biura lub domu. Szybko osiąga określoną wydajność i zapewnia optymalny komfort cieplny przez cały dzień i noc. Urządzenie wyposażono w 5 stopniowe wachlowanie, dzięki temu zimne lub ciepłe powietrze może rozchodzić się w 5 kierunkach – góra, dół, środek, prawo, lewo. Jeżeli wychodzisz z domu lub biura, możesz skorzystać z opcji „10° HEAT”, która polega na wychładzaniu pomieszczenia do stałej temperatury 10°C. Łatwy montaż klimatyzacji w 3 opcjach – przy suficie, przy ścianie, częściowo zabudowany w suficie. Do zestawu dołączono pompkę skroplin zwiększającą elastyczność montażu. Ustawienia temperatury czy nawiewu możesz wygodnie zmieniać pilotem bezprzewodowym lub przewodowym.

Kasetonowy zwarty

Klimatyzator Fuji Electric RCG-LVLB | RCG-LVLA
RCG12LVLB | RCG14LVLB | RCG18LVLB | RCG24LVLA (0,9 – 8,0 kW)

Kasetonowy superwydajny klimatyzator z wentylatorami Turbo. Pierwszy na świecie model typu 24,000 BTU zaliczany do zwartych urządzeń kasetonowych. Możesz w nim nie tylko ustawiać pożądaną temperaturę, ale także regulować prędkość przepływu powietrza (szybko-wolno). Po zamontowaniu urządzenia w otworze sufitu podwieszanego, prezentuje się elegancko i dyskretnie. Klimatyzatory modeli RCG-LVLB i RCG-LVLA są wyposażone w filtry o wydłużonej żywotności. Urządzenie pracuje bardzo cicho, dlatego nadaje się jako klimatyzacja do domu i firmy. Dużą zaletą jest prosta budowa, dzięki czemu konserwacja i serwis klimatyzacji nie sprawiają problemów. W celu dostania się do silnika urządzenia, wystarczy zdjąć maskownicę i zdemontować dysze. W zestawie są 2 piloty do sterowania – przewodowy i bezprzewodowy.

Kasetonowy

Klimatyzator Fuji Electric RCG-LRLE | RCG-LRLA
RCG30LRLE | RCG36LRLE | RCG36LRLA | RCG45LRLA | RCG54LRLA (2,8 – 16,0 kW)

Uniwersalna podłogowa klimatyzacja do biura lub domu. Elegancko i dyskretnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Szybko chłodzi lub nagrzewa pomieszczenie. Dodatkowo urządzenie wyposażono w filtr jonowy – do redukowania nieprzyjemnych zapachów oraz filtr polifenolowy – do usuwania drobnych zanieczyszczeń i drobnoustrojów. 2 wentylatory zapewniają szeroki strumień powietrza. Dzięki funkcji „10° HEAT” utrzymujesz stałą, niską temperaturę w pustym wnętrzu. Montaż klimatyzacji jest prosty – urządzenie możesz zamontować pod oknem, we wnęce, przy ścianie lub częściowo zabudować. Możesz również wybrać 6 kierunków wyprowadzenia przewodów i skroplin. Panel jest zdejmowany i zmywalny. Do klimatyzatora dołączono pilot bezprzewodowy umożliwiający sterowanie zdalne z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Kanałowy zwarty

Klimatyzator Fuji Electric RDG-LLTB
RDG12LLTB | RDG14LLTB | RDG18LLTB (0,9 – 5,9 kW)

Funkcjonalny klimatyzator w typie zwartym kanałowym. Idealny jako klimatyzacja do firmy i domu. Dzięki kompaktowej konstrukcji można go zamontować nawet w bardzo wąskim suficie. Ponadto do wyboru jest możliwość zabudowy w podłodze albo stropie. Klimatyzatory RDG12LLTB, RDG14LLTB i RDG18LLTB wyposażane są w wentylatory DC, które umożliwiają regulację ciśnienia statystycznego w zakresie od 0 do 90 Pa. Można również wybrać kierunek wlotu powietrza zgodny z warunkami montażowymi. Ponadto kratka wywiewna jest zasłonięta automatycznymi żaluzjami, dzięki temu klimatyzator nie rzuca się w oczy i jej dyskretnie schowany. Do klimatyzatora jest dołączony pilot bezprzewodowy ułatwiający łatwe sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Kanałowy średni spręż

Klimatyzator Fuji Electric RDG-LMLA | RDG-LMLE
RDG24LMLA | RDG36LMLA | RDG45LMLA | RDG30LMLE | RDG36LMLE (0,9 – 14,0 kW)

Niezawodny i wydajny klimatyzator w typie kanałowym. Polecany do pomieszczeń z ograniczoną przestrzenią do montażu klimatyzacji. Wybierając wlot powierza od spodu, urządzenie zajmuje niewiele miejsca (wymiary wlotu powietrza 2,1 m x 27 cm). Ponadto, w tym modelu moduł sterujący nie wystaje poza obudowę. Serwis klimatyzacji jest prostszy niż w innych modelach, gdyż demontaż silnika i wentylatora odbywa się bez konieczności demontażu głównej częściej obudowy. Klimatyzatory doskonale sprawdzają się w dużych pomieszczeniach komercyjnych, jak i prywatnych. Panel sterowania umożliwia włączenie różnych trybów, z których najważniejsze to: tryb wysokiego sufitu, auto restart oraz regulacja temperatury. Wszystkie ustawienia można zmieniać za pomocą pilota bezprzewodowego.

Kanałowy wysoki spręż

Klimatyzator Fuji Electric RDG-LHTA
RDG45LHTA | RDG54LHTA | RDG60LHTA (4,5 – 17,5 kW)

Klimatyzator w typie kanałowym o wysokiej efektywności energetycznej. Sprawdza się jako klimatyzacja do biura, sali konferencyjnej z wysokim sufitem albo innej przestrzeni publicznej. Łatwy w montażu i serwisowaniu. Konstrukcja urządzenia jest zwarta i lekka, klimatyzator nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki temu można go zamontować w pomieszczeniu z ograniczoną przestrzenią do montażu klimatyzacji. Inną zaletą tego modelu jest to, że jest cichszy niż inne klimatyzatory – średni poziom hałasu 43 dB. Urządzenie jest wyposażone w filtry o wydłużonej żywotności, co zapewnia dłuższe bezawaryjne działanie i zmniejsza częstotliwość serwisowania klimatyzacji. Bezprzewodowe pilot i sterownik umożliwiają wygodne sterowanie z dowolnego miejsca.

Klimatyzator Fuji Electric RDC-LHTA
RDC72LHTA | RDC90LHTA (10,8 – 28,0 kW)

Wysoko wydajny energetycznie i energooszczędny klimatyzator. Ma doskonałe zastosowanie w salach konferencyjnych, kinowych i innych dużych pomieszczeniach o użyteczności publicznej. Wykorzystanie podwójnej invertowej sprężarki rotacyjnej oraz dużego wymiennika ciepła umożliwiło zwiększenie wydajności urządzenia. Z kolei tryb energooszczędny umożliwia ograniczenie zużycia energii w czasie, gdy w pomieszczeniu znajduje się dużo osób i niezbędna jest wyższa wydajność klimatyzacji. Montaż i serwis klimatyzacji są bardzo proste. Serwisant ma dostęp do silnika i wentylatorów z góry i z dołu. W tym modelu można również ustawić tryb cichej pracy, i dzięki temu zmniejszyć poziom hałasu, co z pewnością będzie przydatne w pomieszczeniach, w których należy zapewnić ciszę do pracy i skupienia. Do wyboru są różne piloty (w tym bezprzewodowy) oraz czujniki.

System multi

Klimatyzatory Multi Split (4,0 – 8,0 kW), Multisymultaniczne (11,2 – 16.0 kW), System Multi 8

Klimatyzatory przeznaczone do wszystkich rodzajów pomieszczeń – prywatnych i publicznych. Dzięki systemowi Multi Split można w prosty sposób rozbudować wydajny system klimatyzacji dla wielu pomieszczeń w jednym budynku. Sprawdza się jako klimatyzacja domu, sklepu czy innego dużego obiektu. System zapewnia elastyczny montaż klimatyzacji – zastosowanie w pojedynczych pomieszczeniach oraz w wielopiętrowych budynkach. Klimatyzatory cechują się wysoką wydajnością, kompaktową budową i zastosowaniem innowacyjnych technologii. Umożliwiają w krótkim czasie osiągnięcie pożądanego komfortu cieplnego. Jednocześnie są energooszczędne i łatwe w obsłudze. Poszczególnymi jednostkami można sterować indywidualnie lub centralnie. Klimatyzatory wyposażone są w blokady uniemożliwiające sterowanie osobom nieuprawnionym, na przykład dzieciom.

Sprawdź również: Klimatyzatory Samsung