Klimatyzatory Fuji Electric

Klimatyzatory Split

Ścienne

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LM
RSG07LM | RSG09LM | RSG12LM | RSG14LM (2,0 – 4,3 kW)

Cichy i wydajny klimatyzator ścienny, który w zaledwie kilkanaście minut pozwoli osiągnąć pożądany komfort cieplny w pomieszczeniu. Sprawdza się zarówno jako klimatyzacja do domu, jak i klimatyzacja do biura. Nawiew pionowy ułatwia dogrzewanie dolnych partii pomieszczenia. Nawiew w poziomie chroni przed gwałtownymi podmuchami zimnego powietrza. Klimatyzator RSG-LM jest wyposażony w łatwy w obsłudze programator z opcją „na noc”. Dzięki wbudowaniu cieńszych rurek (5mm), utrzymuje stabilną temperaturę i zwiększa wydajność wymiennika ciepła. W komplecie znajduje się pilot bezprzewodowy, który umożliwia wygodne sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LU
RSG07LU | RSG09LU | RSG12LU | RSG14LU (2,0 – 5,0 kW)

Łatwy w obsłudze i efektywny klimatyzator ścienny, który możesz zamontować w domu lub biurze. Błyskawicznie chłodzi lub ogrzewa pomieszczenie. W modelu RSG-LU zastosowano wymiennik ciepła o dużym zagęszczeniu cienkich rurek (5 mm). Dzięki temu urządzenie jest wydajniejsze, mniejsze i mniej zwraca na siebie uwagę. Dodatkowo wbudowano zaawansowany programator z trzema trybami – tygodniowy, dobowy i nocny. Możesz także ustawić tryb cichej pracy – wówczas klimatyzacja jest o 3 dB cichsza. Jeżeli zamierasz opuścić pomieszczenie na dłużej, możesz włączyć funkcję „10° HEAT” – unikniesz nadmiernego spadku temperatury. Kontrolka poinformuje cię, gdy trzeba wyczyścić filtr i niezbędny jest serwis klimatyzacji. Obsługa jest intuicyjna, tryby zmieniasz po naciśnięciu jednego przycisku. Wszystkimi programami możesz sterować za pomocą panelu albo bezprzewodowego pilota.

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LT
RSG09LT | RSG12LT (2,5 – 4,0 kW)

Eleganckie, bardzo wydajne i energooszczędne urządzenie zapewniające błyskawiczną klimatyzację firmy. W modelu RSG-LT poprawiono wydajność grzewczą w niskich temperaturach, dzięki temu klimatyzator zapewnia komfort cieplny nawet, gdy temperatura na zewnątrz wynosi -20°C. Jedną z największych zalet jest bardzo krótki czas całkowitego wychłodzenia lub ogrzania pomieszczenia.
W klimatyzatorze jest zamontowany czujnik ruchu, dzięki temu urządzenie ogranicza wydajność, gdy w pomieszczeniu nie ma ludzi. Gdy chcesz wyjść na dłużej, możesz również wykorzystać funkcję „10° HEAT” – dzięki temu do czasu twojego powrotu, będzie się utrzymywała stała temperatura 10° C. Oprócz tego do wyboru są 3 tryby – tygodniowy, program i nocny. Dla twojej wygody, do klimatyzatora dołączono pilot bezprzewodowy. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna.

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LE
RSG07LE | RSG09LE | RSG12LE | RSG14LE (0,5 – 5,0 kW)

Prosty w obsłudze i bardzo cichy ścienny klimatyzator w ciągu 20 minut ogrzeje albo wychłodzi pomieszczenie. Sprawdza się jako klimatyzacja firmy i domu. W prosty sposób możesz wybrać optymalny komfort cieplny, a gdy chcesz wyjść na dłużej, włączasz opcję „10° HEAT” i unikasz gwałtownego spadku temperatury. Dzięki zastosowaniu cienkich i wysoko zagęszczonych rurek, zwiększa się wydajność wymiennika ciepła, a temperatura utrzymuje się na stałym poziomie. Istnieje dodatkowy tryb pracy cichej (20 dB), który sprawdzi się zwłaszcza w nocy. W każdej chwili możesz samodzielnie zdjąć i wymyć panel zewnętrzny, a świecąca kontrolka poinformuje cię o konieczności wyczyszczenia filtra albo wezwania serwisu klimatyzacji. Do urządzenia dołączono pilot przewodowy i bezprzewodowy, które ułatwiają sterowanie panelem. Obsługa i montaż klimatyzacji są szybkie i bezproblemowe.

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LF
RSG18LF | RSG24LF | RSG30LF (0,9 – 9,0 kW)

Bardzo wydajny klimatyzator ścienny wyposażony w filtr antybakteryjny oraz filtr jonowy. Polecany alergikom i osobom z wrażliwym układem oddechowym. Klimatyzator szybko chłodzi lub nagrzewa wnętrze do pożądanej temperatury. W urządzeniu możesz sterować kierunkiem nawiewu powietrza. Nawiew w pionie ogrzewa dolne partie pomieszczenia, dzięki temu ciepło „nie ucieka” w górę. Nawiew w poziomie chroni przed bezpośrednim wyrzutem chłodnego powietrza. Filtr jonowy usuwa nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu. Filtr polifenolowy eliminuje cząstki kurzu, grzybów i innych szkodliwszych mikroorganizmów. W ramach modelu RSG-LF, do wyboru są klimatyzatory o 3 długościach. Dzięki temu montaż klimatyzacji jest elastyczny. Do urządzenia dołączono 2 piloty – przewodowy i bezprzewodowy. Obsługa i sterowanie są nieskomplikowane i z pewnością nie sprawią ci problemów.

Podłogowe

Klimatyzator Fuji Electric RGG-LVCA
RGG09LVCA | RGG12LVCA | RGG14LVCA (0,9 – 5,0 kW)

Stabilny i wydajny klimatyzator podłogowy wyposażony w filtr jonowy oraz polifenolowy. Możesz go ustawić pod oknem, w wnęce, przy pustej ścianie albo częściowo zabudować. Urządzenie wyposażone jest w 2 wentylatory, które wydzielają szeroki strumień chłodnego lub ciepłego powietrza. Dzięki funkcji „10° HEAT”, gdy pomieszczenie będzie puste przez dłuższy czas, możesz zaprogramować klimatyzator na stałą temperaturę 10° C. Filtr jonowy eliminuje nieprzyjemne zapachy, z kolei filtr polifenolowy pochłania grzyby, kurz i mikroorganizmy. Zdejmowany panel ułatwia mycie i serwis klimatyzacji. W komplecie otrzymujesz 2 piloty – przewodowy i bezprzewodowy. Klimatyzatory RGG-LVCA pracują cicho i dyskretnie wpasują się w wystrój twojego domu lub biura.

Przysufitowo-przypodłogowe

Klimatyzator Fuji Electric RYG-LVTB | RYF-LVTA
RYG18LVTB | RYF24LVTA (0,9 – 8,0 kW)

Uniwersalny i superwydajny klimatyzator, który możesz zamontować przy suficie lub postawić na podłodze. Znakomicie sprawdza się jako klimatyzacja do domu, gdy często zmieniasz wystrój i ustawienie mebli. Urządzenie szybko chłodzi lub nagrzewa pomieszczenie. Funkcja podwójnego wachlowania umożliwia 3-wymiarowe sterowanie kierunkiem nawiewu powietrza (prawo, lewo, środek, góra, dół). Wydajność sprawia, że wnętrze szybko się wychładza, nawet przy zewnętrznej temperaturze +46°. Klimatyzator ogrzewa pomieszczenie, gdy na zewnątrz panuje temperatura do -15° C.
Zarówno montaż klimatyzacji przy suficie, jak i na podłodze, nie sprawiają problemów. Do zestawu są dołączone 2 piloty – przewodowy i bezprzewodowy, który umożliwia sterowanie z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Przysufitowe

Klimatyzator Fuji Electric RYG-LRTE | RYG-LRTA
RYG30LRTE | RYG36LRTE | RYG36LRTA | RYG45LRTA | RYG54LRTA (2,8 – 16,0 kW)

Przysufitowy wydajny klimatyzator do biura lub domu. Szybko osiąga określoną wydajność i zapewnia optymalny komfort cieplny przez cały dzień i noc. Urządzenie wyposażono w 5 stopniowe wachlowanie, dzięki temu zimne lub ciepłe powietrze może rozchodzić się w 5 kierunkach – góra, dół, środek, prawo, lewo. Jeżeli wychodzisz z domu lub biura, możesz skorzystać z opcji „10° HEAT”, która polega na wychładzaniu pomieszczenia do stałej temperatury 10°C. Łatwy montaż klimatyzacji w 3 opcjach – przy suficie, przy ścianie, częściowo zabudowany w suficie. Do zestawu dołączono pompkę skroplin zwiększającą elastyczność montażu. Ustawienia temperatury czy nawiewu możesz wygodnie zmieniać pilotem bezprzewodowym lub przewodowym.

Kasetonowy zwarty

Klimatyzator Fuji Electric RCG-LVLB | RCG-LVLA
RCG12LVLB | RCG14LVLB | RCG18LVLB | RCG24LVLA (0,9 – 8,0 kW)

Kasetonowy superwydajny klimatyzator z wentylatorami Turbo. Pierwszy na świecie model typu 24,000 BTU zaliczany do zwartych urządzeń kasetonowych. Możesz w nim nie tylko ustawiać pożądaną temperaturę, ale także regulować prędkość przepływu powietrza (szybko-wolno). Po zamontowaniu urządzenia w otworze sufitu podwieszanego, prezentuje się elegancko i dyskretnie. Klimatyzatory modeli RCG-LVLB i RCG-LVLA są wyposażone w filtry o wydłużonej żywotności. Urządzenie pracuje bardzo cicho, dlatego nadaje się jako klimatyzacja do domu i firmy. Dużą zaletą jest prosta budowa, dzięki czemu konserwacja i serwis klimatyzacji nie sprawiają problemów. W celu dostania się do silnika urządzenia, wystarczy zdjąć maskownicę i zdemontować dysze. W zestawie są 2 piloty do sterowania – przewodowy i bezprzewodowy.

Kasetonowy

Klimatyzator Fuji Electric RCG-LRLE | RCG-LRLA
RCG30LRLE | RCG36LRLE | RCG36LRLA | RCG45LRLA | RCG54LRLA (2,8 – 16,0 kW)

Uniwersalna podłogowa klimatyzacja do biura lub domu. Elegancko i dyskretnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Szybko chłodzi lub nagrzewa pomieszczenie. Dodatkowo urządzenie wyposażono w filtr jonowy – do redukowania nieprzyjemnych zapachów oraz filtr polifenolowy – do usuwania drobnych zanieczyszczeń i drobnoustrojów. 2 wentylatory zapewniają szeroki strumień powietrza. Dzięki funkcji „10° HEAT” utrzymujesz stałą, niską temperaturę w pustym wnętrzu. Montaż klimatyzacji jest prosty – urządzenie możesz zamontować pod oknem, we wnęce, przy ścianie lub częściowo zabudować. Możesz również wybrać 6 kierunków wyprowadzenia przewodów i skroplin. Panel jest zdejmowany i zmywalny. Do klimatyzatora dołączono pilot bezprzewodowy umożliwiający sterowanie zdalne z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Kanałowy zwarty

Klimatyzator Fuji Electric RDG-LLTB
RDG12LLTB | RDG14LLTB | RDG18LLTB (0,9 – 5,9 kW)

Funkcjonalny klimatyzator w typie zwartym kanałowym. Idealny jako klimatyzacja do firmy i domu. Dzięki kompaktowej konstrukcji można go zamontować nawet w bardzo wąskim suficie. Ponadto do wyboru jest możliwość zabudowy w podłodze albo stropie. Klimatyzatory RDG12LLTB, RDG14LLTB i RDG18LLTB wyposażane są w wentylatory DC, które umożliwiają regulację ciśnienia statystycznego w zakresie od 0 do 90 Pa. Można również wybrać kierunek wlotu powietrza zgodny z warunkami montażowymi. Ponadto kratka wywiewna jest zasłonięta automatycznymi żaluzjami, dzięki temu klimatyzator nie rzuca się w oczy i jej dyskretnie schowany. Do klimatyzatora jest dołączony pilot bezprzewodowy ułatwiający łatwe sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Kanałowy średni spręż

Klimatyzator Fuji Electric RDG-LMLA | RDG-LMLE
RDG24LMLA | RDG36LMLA | RDG45LMLA | RDG30LMLE | RDG36LMLE (0,9 – 14,0 kW)

Niezawodny i wydajny klimatyzator w typie kanałowym. Polecany do pomieszczeń z ograniczoną przestrzenią do montażu klimatyzacji. Wybierając wlot powierza od spodu, urządzenie zajmuje niewiele miejsca (wymiary wlotu powietrza 2,1 m x 27 cm). Ponadto, w tym modelu moduł sterujący nie wystaje poza obudowę. Serwis klimatyzacji jest prostszy niż w innych modelach, gdyż demontaż silnika i wentylatora odbywa się bez konieczności demontażu głównej częściej obudowy. Klimatyzatory doskonale sprawdzają się w dużych pomieszczeniach komercyjnych, jak i prywatnych. Panel sterowania umożliwia włączenie różnych trybów, z których najważniejsze to: tryb wysokiego sufitu, auto restart oraz regulacja temperatury. Wszystkie ustawienia można zmieniać za pomocą pilota bezprzewodowego.

Kanałowy wysoki spręż

Klimatyzator Fuji Electric RDG-LHTA
RDG45LHTA | RDG54LHTA | RDG60LHTA (4,5 – 17,5 kW)

Klimatyzator w typie kanałowym o wysokiej efektywności energetycznej. Sprawdza się jako klimatyzacja do biura, sali konferencyjnej z wysokim sufitem albo innej przestrzeni publicznej. Łatwy w montażu i serwisowaniu. Konstrukcja urządzenia jest zwarta i lekka, klimatyzator nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki temu można go zamontować w pomieszczeniu z ograniczoną przestrzenią do montażu klimatyzacji. Inną zaletą tego modelu jest to, że jest cichszy niż inne klimatyzatory – średni poziom hałasu 43 dB. Urządzenie jest wyposażone w filtry o wydłużonej żywotności, co zapewnia dłuższe bezawaryjne działanie i zmniejsza częstotliwość serwisowania klimatyzacji. Bezprzewodowe pilot i sterownik umożliwiają wygodne sterowanie z dowolnego miejsca.

Klimatyzator Fuji Electric RDC-LHTA
RDC72LHTA | RDC90LHTA (10,8 – 28,0 kW)

Wysoko wydajny energetycznie i energooszczędny klimatyzator. Ma doskonałe zastosowanie w salach konferencyjnych, kinowych i innych dużych pomieszczeniach o użyteczności publicznej. Wykorzystanie podwójnej invertowej sprężarki rotacyjnej oraz dużego wymiennika ciepła umożliwiło zwiększenie wydajności urządzenia. Z kolei tryb energooszczędny umożliwia ograniczenie zużycia energii w czasie, gdy w pomieszczeniu znajduje się dużo osób i niezbędna jest wyższa wydajność klimatyzacji. Montaż i serwis klimatyzacji są bardzo proste. Serwisant ma dostęp do silnika i wentylatorów z góry i z dołu. W tym modelu można również ustawić tryb cichej pracy, i dzięki temu zmniejszyć poziom hałasu, co z pewnością będzie przydatne w pomieszczeniach, w których należy zapewnić ciszę do pracy i skupienia. Do wyboru są różne piloty (w tym bezprzewodowy) oraz czujniki.

System multi

Klimatyzatory Multi Split (4,0 – 8,0 kW), Multisymultaniczne (11,2 – 16.0 kW), System Multi 8

Klimatyzatory przeznaczone do wszystkich rodzajów pomieszczeń – prywatnych i publicznych. Dzięki systemowi Multi Split można w prosty sposób rozbudować wydajny system klimatyzacji dla wielu pomieszczeń w jednym budynku. Sprawdza się jako klimatyzacja domu, sklepu czy innego dużego obiektu. System zapewnia elastyczny montaż klimatyzacji – zastosowanie w pojedynczych pomieszczeniach oraz w wielopiętrowych budynkach. Klimatyzatory cechują się wysoką wydajnością, kompaktową budową i zastosowaniem innowacyjnych technologii. Umożliwiają w krótkim czasie osiągnięcie pożądanego komfortu cieplnego. Jednocześnie są energooszczędne i łatwe w obsłudze. Poszczególnymi jednostkami można sterować indywidualnie lub centralnie. Klimatyzatory wyposażone są w blokady uniemożliwiające sterowanie osobom nieuprawnionym, na przykład dzieciom.

Łatwy w obsłudze i efektywny klimatyzator ścienny, który możesz zamontować w domu lub biurze. Błyskawicznie chłodzi lub ogrzewa pomieszczenie. W modelu RSG-LU zastosowano wymiennik ciepła o dużym zagęszczeniu cienkich rurek (5 mm). Dzięki temu urządzenie jest wydajniejsze, mniejsze i mniej zwraca na siebie uwagę. Dodatkowo wbudowano zaawansowany programator z trzema trybami – tygodniowy, dobowy i nocny. Możesz także ustawić tryb cichej pracy – wówczas klimatyzacja jest o 3 dB cichsza.

Jeżeli zamierasz opuścić pomieszczenie na dłużej, możesz włączyć funkcję „10° HEAT” – unikniesz nadmiernego spadku temperatury. Kontrolka poinformuje cię, gdy trzeba wyczyścić filtr i niezbędny jest serwis klimatyzacji. Obsługa jest intuicyjna, tryby zmieniasz po naciśnięciu jednego przycisku. Wszystkimi programami możesz sterować za pomocą panelu albo bezprzewodowego pilota.

Usługi

Chcesz wymienić stary klimatyzator na nowy?

Potrzebujesz pomocy przy naprawie swojego systemu wentylacyjnego?

Potrzebujesz porady profesjonalisty ?

Zadzwoń lub napisz !
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania !

Dane teleadresowe

Fresh Klima

Fresh-Klima Jacek Królikowski
ul. Parkowa 26
05-831 Rozalin (okolice Warszawy)

Biuro

ul. Karolkowa 63
01-197 Warszawa

Jacek Królikowski