Firma

FRESH-KLIMA to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie montażu jak i serwisu klimatyzacji. Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo w dziedzinie wentylacji jak i urządzeń klimatyzacyjnych. Usługi świadczymy wszystkim, którzy potrzebują odpowiedniego komfortu związanego z temperaturą nie tylko w miejscu pracy, ale także i w domu.

Do naszej oferty zaliczają się klimatyzatory o najwyższej jakości firm takich jak: Fujitsu, Hisense, Panasonic, LG oraz Sanyo. Nasze produkty posiadają zawsze wymagane atesty higieniczne, odpowiednie certyfikaty jak także aprobaty techniczne krajowe i zagraniczne.

Klientom korzystającym z naszych usług zapewniamy zawsze usługę „pod klucz”, a także możliwie najbardziej profesjonalne wykonanie. Usługę zaczynamy zawsze od pomocy w wyborze projektu, następnie poprzez dostarczenie urządzenia, aż po jego montaż i uruchomienie. W ramach naszej kompletnej oferty mogą być Państwo pewni, że wykonamy przegląd serwisowy zarówno przed, w trakcie jak i po sezonie. Dzięki naszym klimatyzatorom zyskają Państwo czyste, zdrowe i niezwykle świeże powietrze bez zbędnego generowania przeciągów czy hałasu.

Klienci

Do grona naszych klientów należą:

Zadzwoń lub napisz!

Chcesz wymienić stary klimatyzator na nowy? Potrzebujesz pomocy przy naprawie swojego systemu wentylacyjnego? Potrzebujesz porady profesjonalisty?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Usługi

Chcesz wymienić stary klimatyzator na nowy?

Potrzebujesz pomocy przy naprawie swojego systemu wentylacyjnego?

Potrzebujesz porady profesjonalisty ?

Zadzwoń lub napisz !
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania !

Dane teleadresowe

Fresh Klima

Fresh-Klima Jacek Królikowski
ul. Parkowa 26
05-831 Rozalin (okolice Warszawy)

Biuro

ul. Karolkowa 63
01-197 Warszawa

Jacek Królikowski