Firma

FRESH-KLIMA – klimatyzacja Warszawa to firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w serwisu jak i montażu klimatyzacji. Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo w dziedzinie wentylacji jak i urządzeń klimatyzacyjnych. Usługi świadczymy wszystkim, którzy potrzebują odpowiedniego komfortu związanego z temperaturą nie tylko w miejscu pracy, ale także i w domu.

Do naszej oferty zaliczają się klimatyzatory o najwyższej jakości firm takich jak: Fujitsu, Hisense, Panasonic, LG oraz Sanyo. Nasze produkty posiadają zawsze wymagane atesty higieniczne, odpowiednie certyfikaty jak także aprobaty techniczne krajowe i zagraniczne.

Klientom korzystającym z naszych usług zapewniamy zawsze usługę „pod klucz”, a także możliwie najbardziej profesjonalne wykonanie. Usługę zaczynamy zawsze od pomocy w wyborze projektu, następnie poprzez dostarczenie urządzenia, aż po jego montaż i uruchomienie. W ramach naszej kompletnej oferty mogą być Państwo pewni, że wykonamy przegląd serwisowy zarówno przed, w trakcie jak i po sezonie. Dzięki naszym klimatyzatorom zyskają Państwo czyste, zdrowe i niezwykle świeże powietrze bez zbędnego generowania przeciągów czy hałasu, czy to w mieszkaniu, czy to w biurze.

Klienci

Do grona naszych klientów należą:

Zadzwoń lub napisz!

Chcesz wymienić stary klimatyzator na nowy? Potrzebujesz pomocy przy naprawie swojego systemu wentylacyjnego? Potrzebujesz porady profesjonalisty?

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!