Klimatyzacja do biura i firmy – Warszawa

Klimatyzacja do firmy Warszawa

Profesjonalne klimatyzatory przemysłowe

W każdym firmowym obiekcie powinny panować odpowiednie warunki do pracy, a jednym z najważniejszych czynników wpływających na dobre samopoczucie pracowników jest jakość powietrza. Jako doświadczeni specjaliści z Warszawy oferujemy montaż klimatyzacji w pomieszczeniach firmowych, zapewniając pełną gamę usług – doradztwo, projektowanie, dobór urządzeń, ich instalację, a także serwis

Zadbaj o zdrowie i komfort

Klimatyzacja do biur pozwala na utrzymanie odpowiedniej jakości powietrza, tzn. jego optymalnej wilgotności oraz usunięcie zanieczyszczeń, kurzu i bakterii, co jest szczególnie istotne dla osób cierpiących na alergie. To również sposób na uzyskanie odpowiedniej temperatury wnętrz, co szczególnie sprawdza się w sezonie letnim, gdy panują niekorzystne warunki do pracy – klimatyzacja pozwala ustalić właściwą temperaturę i utrzymywać ją na stałym poziomie, mając tym samym znaczący wpływ na jakość pracy zatrudnionych. Uzyskanie określonej funkcji przebiega błyskawicznie, a sterowanie całym systemem jest bardzo proste.

Klimatyzacja do biura Warszawa
Klimatyzacja do firmy i biura Warszawa

Indywidualne rozwiązania

Każdy obiekt jest inny i każdy wymaga odpowiednio dopasowanych systemów, dlatego też nasi warszawscy specjaliści oferują dobór rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb. Wiemy jaka klimatyzacja do biura jest najlepsze i z pewnością doradzimy Państwu najkorzystniejsze rozwiązania. Podczas wykonywania projektu bierzemy pod uwagę wymagania Klienta, a także parametry pomieszczeń (powierzchnie, ilość okien i drzwi oraz urządzeń emitujących ciepło), ilość dostępnego miejsca i osób przebywających we wnętrzu, a także to, jakie urządzenie będzie optymalne i spełni w należyty sposób swoje zadanie. Dzięki temu, że obecnie klimatyzatory posiadają różne budowy i parametry, a ich producenci stosują nowoczesne rozwiązania, możliwe jest wybranie rozwiązania nawet do najbardziej nietypowych pomieszczeń.

Dlaczego my?

Fresh-Klima to kompleksowe realizowanie zleceń związanych z klimatyzacjami w Warszawie oraz indywidualna obsługa, co wiąże się z optymalnym dopasowywaniem rozwiązań do każdego z Klientów osobno. W zakresie naszych usług znajduje się nie tylko projektowanie i montaż, ale również serwis klimatyzacji – dokonujemy przeglądów, zajmujemy się czyszczeniem i dezynfekcją, dzięki którym praca urządzenia jest bezproblemowa i spełniać będzie oczekiwania użytkowników przez długie lata.

Naszym celem jest też sprawne działanie, bo zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny dla Klienta biznesowego jest czas. Dbamy o estetykę wykonania i jesteśmy do dyspozycji Klientów niezależnie od pory – zachęcamy do kontaktu, kiedy będziecie Państwo chcieli skorzystać z nowoczesnego rozwiązania albo gdy z Waszą klimatyzacją zaczną dziać się niepokojące rzeczy (np. wyczujecie dobywający się z niej nieprzyjemny zapach lub urządzenie przestanie działać).

Klimatyzacja do firmy i biura w Warszawie

Usługi

Chcesz wymienić stary klimatyzator na nowy?

Potrzebujesz pomocy przy naprawie swojego systemu wentylacyjnego?

Potrzebujesz porady profesjonalisty ?

Zadzwoń lub napisz !
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania !

Dane teleadresowe

Fresh Klima

Fresh-Klima Jacek Królikowski
ul. Parkowa 26
05-831 Rozalin (okolice Warszawy)

Biuro

ul. Karolkowa 63
01-197 Warszawa

Jacek Królikowski