Klimatyzacja do biura i firmy - Warszawa

Profesjonalne klimatyzatory przemysłowe

W każdym firmowym obiekcie powinny panować odpowiednie warunki do pracy, a jednym z najważniejszych czynników wpływających na dobre samopoczucie pracowników jest jakość powietrza. Jako doświadczeni specjaliści z Warszawy oferujemy montaż klimatyzacji w pomieszczeniach firmowych, zapewniając pełną gamę usług – doradztwo, projektowanie, dobór urządzeń, ich instalację, a także serwis

Zadbaj o zdrowie i komfort

Klimatyzacja do biur pozwala na utrzymanie odpowiedniej jakości powietrza, tzn. jego optymalnej wilgotności oraz usunięcie zanieczyszczeń, kurzu i bakterii, co jest szczególnie istotne dla osób cierpiących na alergie. To również sposób na uzyskanie odpowiedniej temperatury wnętrz, co szczególnie sprawdza się w sezonie letnim, gdy panują niekorzystne warunki do pracy – klimatyzacja pozwala ustalić właściwą temperaturę i utrzymywać ją na stałym poziomie, mając tym samym znaczący wpływ na jakość pracy zatrudnionych. Uzyskanie określonej funkcji przebiega błyskawicznie, a sterowanie całym systemem jest bardzo proste.

Indywidualne rozwiązania

Każdy obiekt jest inny i każdy wymaga odpowiednio dopasowanych systemów, dlatego też nasi warszawscy specjaliści oferują dobór rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb. Wiemy jaka klimatyzacja do biura jest najlepsze i z pewnością doradzimy Państwu najkorzystniejsze rozwiązania. Podczas wykonywania projektu bierzemy pod uwagę wymagania Klienta, a także parametry pomieszczeń (powierzchnie, ilość okien i drzwi oraz urządzeń emitujących ciepło), ilość dostępnego miejsca i osób przebywających we wnętrzu, a także to, jakie urządzenie będzie optymalne i spełni w należyty sposób swoje zadanie. Dzięki temu, że obecnie klimatyzatory posiadają różne budowy i parametry, a ich producenci stosują nowoczesne rozwiązania, możliwe jest wybranie rozwiązania nawet do najbardziej nietypowych pomieszczeń.

Dlaczego my?

Fresh-Klima to kompleksowe realizowanie zleceń związanych z klimatyzacjami w Warszawie oraz indywidualna obsługa, co wiąże się z optymalnym dopasowywaniem rozwiązań do każdego z Klientów osobno. W zakresie naszych usług znajduje się nie tylko projektowanie i montaż, ale również serwis klimatyzacji – dokonujemy przeglądów, zajmujemy się czyszczeniem i dezynfekcją, dzięki którym praca urządzenia jest bezproblemowa i spełniać będzie oczekiwania użytkowników przez długie lata.

Naszym celem jest też sprawne działanie, bo zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny dla Klienta biznesowego jest czas. Dbamy o estetykę wykonania i jesteśmy do dyspozycji Klientów niezależnie od pory – zachęcamy do kontaktu, kiedy będziecie Państwo chcieli skorzystać z nowoczesnego rozwiązania albo gdy z Waszą klimatyzacją zaczną dziać się niepokojące rzeczy (np. wyczujecie dobywający się z niej nieprzyjemny zapach lub urządzenie przestanie działać).

Aby cieszyć się tymi zaletami, konieczne jest umiejętne ustawianie temperatury. Najzdrowsza dla ludzkiego organizmu jest ta na poziomie 23-26 stopni Celsjusza (latem) i 20-24 (zimą). Warto zadbać również o odpowiednią wilgotność, która mieści się w przedziale 40-60%. Niewskazane jest gwałtowne zmienianie temperatur, bowiem naraża to mieszkańców lub pracowników na infekcje i choroby. Problem samodzielnego wyboru temperatury i poziomu wilgotności powietrza znika, gdy klimatyzacja firmy lub domu opiera się na nowoczesnych klimatyzatorach zaopatrzonych w liczne czujniki oraz detektory ruchu. Dzięki temu urządzenie automatycznie dostosowuje tryb pracy, dając komfort oraz powodując znaczne ograniczenie kosztów.

Zapraszamy do kontaktu z naszą warszawską firmą, która wybierze dla Państwa optymalne rozwiązanie i zadba o odpowiedni montaż, a także serwis klimatyzacji!