Serwis klimatyzacji Warszawa

Serwis klimatyzacji w Warszawie: Poznaj Fresh-Klima!

Serwis klimatyzacji w Warszawie to jedna z usług, która znajduje się w naszej ofercie. Naprawą i konserwacją klimatyzatorów zajmujemy się nie od dziś, dlatego doskonale się na tym znamy. Jeśli Twoje urządzenie wymaga serwisu, to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu – zawsze chętnie służymy pomocą.

Nie zwlekaj z naprawą niedziałającej klimatyzacji – może to wpływać na komfort mieszkańców lub w przypadku klimatyzacji w biurze – powodować przestoje w pracy i wpływać na efektywność pracowników podczas wykonywania swoich obowiązków. Efektywna praca wymaga zapewnienia odpowiednich warunków do jej wykonywania, dlatego warto zadbać o optymalną temperaturę otoczenia. Doskonale wiemy, jak ważny dla naszych Klientów jest czas – działamy szybko i terminowo. Jeśli liczysz na szybką reakcję z naszej strony i sprawny serwis klimatyzacji, to z pewnością się nie zawiedziesz! Fresh Klima oferuje nie tylko serwisowanie, ale również doradztwo i montaż klimatyzacji Warszawa.

Porady i konkretna pomoc w serwisowaniu i naprawie klimatyzacji

Serwis klimatyzacji w Warszawie Fresh Klima oferuje kompleksowe wsparcie w doborze, instalacji oraz naprawie urządzeń klimatyzacyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dopasowanie modelu klimatyzatora do specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa nie jest łatwe. Dlatego z chęcią pomożemy w wyborze najlepszego pod względem ekonomicznym i użytkowym klimatyzatora. Działamy na rynku wiele lat i współpracowaliśmy z różnymi branżami. Z chęcią pomożemy także Tobie!

Profesjonalny serwis klimatyzacji – Fresh Klima Warszawa

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej i doświadczonej firmy z Warszawy świadczącej usługi takie jak montaż, czy serwis klimatyzacji w domu lub mieszkaniu – trafiłeś pod właściwy adres. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, kompleksowo obsługujemy klientów o najbardziej wygórowanych oczekiwaniach. Działamy sprawnie, szybko, skutecznie i w sposób nieangażujący dla klienta. Dbamy o to, by przeprowadzany przez nas serwis klimatyzacji spełniał najwyższe standardy i był satysfakcjonujący dla wszystkich klientów z Warszawy. To bardzo ważne, nie tylko z punktu widzenia sprawności działania kontrolowanych urządzeń, ale również z uwagi na zdrowie ich użytkowników.

Wśród podejmowanych przez nas działań z zakresu serwisu klimatyzacji znajduje się między innymi mycie parownika za pomocą specjalnych środków odgrzybiających, kontrola szczelności połączeń freonowych, czy odpowiednia kalibracja urządzenia. Po każdej naszej wizycie sporządzamy stosowny protokół serwisowy, zawierający szczegółowy wykaz przeprowadzonych przez nas działań.

Stale się rozwijamy i aktualizujemy swoją wiedzę, dzięki czemu możemy oferować klientom najnowocześniejsze, dostępne na rynku rozwiązania. Serwis klimatyzacji świadczymy na najwyższym poziomie! Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów lub odwiedzenia naszego biura mieszczącego się w Warszawie.

Klimatyzacja Warszawa to nie tylko serwisowanie i naprawy. Oferujemy również montaż klimatyzacji, w którego skład wchodzą następujące elementy:

N

wykonanie otworu o średnicy 55mm w ścianie

N

zainstalowanie jednostki wewnętrznej (parownika) w wskazanym miejscu

N

zainstalowanie jednostki zewnętrznej (skraplacza) w wskazanym miejscu

N

wsporniki dla jednostki zewnętrznej (skraplacza)

N

podłączenie instalacji między jednostką wewnętrzną i zewnętrzną ( max 5mb w cenie)

N

podłączenie jednostki wewnętrznej do istniejącej instalacji elektrycznej

N

instalacja grawitacyjnego odpływu skroplin

N

odpompowanie powietrza atmosferycznego z instalacji freonowej

N

próba szczelności instalacji freonowej

N

uruchomienie oraz sprawdzenie automatyki i poprawności pracy urządzeń

N

instruktaż obsługi

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Potrzebujesz bezpłatnej wyceny serwisu klimatyzacji?

Cennik usług podstawowych

Rodzaj usługi

Cena

Montaż klimatyzatora do 5kW1000 zł
Montaż klimatyzatora od 5kW1100 zł
Demontaż klimatyzatora300 zł
Przegląd okresowy klimatyzatora150 – 200 zł
Serwis klimatyzatora(na zapytanie)

Cennik usług dodatkowych

Rodzaj usługi

Cena

Dodatkowy metr instalacji do 5kW50 zł
Dodatkowy metr instalacji od 5kW61 zł
Korytko montażowe na instalację (za mb)25 zł
Mocowanie skraplacza z podnośnika koszowego (1h)250 zł
Kucie bruzdy pod instalacje (za mb)50 zł
Doprowadzenie zasilania z rozdzielni (za mb)7 zł
Uzupełnienie czynnika chłodniczego (kg)80 zł
Instalacja pompki skroplin350 zł
Dojazd do klienta powyżej 50 km (za każdy kilometr w dwie strony)1 zł

Podane ceny są cenami netto – należy doliczyć 23% podatku VAT. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.