Serwis klimatyzacji - Warszawa

Potrzebujesz serwisu klimatyzacji w Warszawie? Poznaj Fresh-Klima!

Efektywna praca wymaga zapewnienia pracownikom odpowiednich, komfortowych warunków do jej wykonywania. Klimatyzacja do biura nie jest więc zbędnym luksusem, tylko potrzebnym narzędziem dla rozwijających się i stawiających na dobro swoich pracowników firm. Fresh Klima oferuje zarówno montaż, jak i profesjonalny serwis różnych urządzeń klimatyzacyjnych.Warto bowiem wiedzieć, że niedziałająca klimatyzacja może powodować długotrwałe przestoje w pracy (branża wytwórcza), czy też wpływać na efektywność pracowników (niedziałająca klimatyzacja w biurach w okresie letnim) w wykonywaniu swoich obowiązków. Warszawa to dynamiczny rynek pracy, gdzie każda minuta jest bezcenna. Z Fresh Klima firmy nie muszą więc szukać daleko pomocy w montażu i serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych. Jesteśmy na miejscu i zawsze chętnie służymy pomocą.

Porady i konkretna pomoc

Serwis klimatyzacji w Warszawie Fresh Klima oferuje kompleksowe wsparcie w doborze, instalacji oraz naprawie urządzeń klimatyzacyjnych. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że dopasowanie modelu klimatyzatora do specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa nie jest łatwe. Fresh Klima działa na warszawskim rynku od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy grono zadowolonych klientów reprezentujących różne branże.

Profesjonalny serwis klimatyzacji przez Fresh Klima Warszawa

Jeżeli poszukujecie Państwo profesjonalnej i doświadczonej firmy z Warszawy świadczącej usługi takie jak serwis, czy montaż klimatyzacji w domu lub mieszkaniu  – trafiliście pod właściwy adres. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, kompleksowo obsługujemy klientów o najbardziej wygórowanych oczekiwaniach. Działamy sprawnie, szybko, skutecznie i w sposób nieangażujący dla klienta. Dbamy o to, by przeprowadzany przez nas serwis klimatyzacji spełniał najwyższe standardy i był satysfakcjonujący dla wszystkich klientów z Warszawy. To bardzo ważne, nie tylko z punktu widzenia sprawności działania kontrolowanych urządzeń, ale również z uwagi na zdrowie ich użytkowników.

Wśród podejmowanych przez nas działań z zakresu serwisu klimatyzacji znajduje się między innymi mycie parownika za pomocą specjalnych środków odgrzybiających, kontrola szczelności połączeń freonowych, czy odpowiednia kalibracja urządzenia. Po każdej naszej wizycie sporządzamy stosowny protokół serwisowy, zawierający szczegółowy wykaz przeprowadzonych przez nas działań. Również zlecając nam montaż klimatyzatora domowego, możecie być Państwo pewni, że wykonamy naszą pracę na najwyższym poziomie profesjonalizmu, z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań.

Stale się rozwijamy i aktualizujemy swoją wiedzę, dzięki czemu możemy oferować klientom najnowocześniejsze, dostępne na rynku rozwiązania. Serwis klimatyzacji świadczymy na najwyższym poziomie! Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych konsultantów lub odwiedzenia naszego biura mieszczącego się w Warszawie.

W skład takiego montażu wchodzą następujące elementy:

N

wykonanie otworu o średnicy 55mm w ścianie

N

zainstalowanie jednostki wewnętrznej (parownika) w wskazanym miejscu

N

zainstalowanie jednostki zewnętrznej (skraplacza) w wskazanym miejscu

N

wsporniki dla jednostki zewnętrznej (skraplacza)

N

podłączenie instalacji między jednostką wewnętrzną i zewnętrzną ( max 5mb w cenie)

N

podłączenie jednostki wewnętrznej do istniejącej instalacji elektrycznej

N

instalacja grawitacyjnego odpływu skroplin

N

odpompowanie powietrza atmosferycznego z instalacji freonowej

N

próba szczelności instalacji freonowej

N

uruchomienie oraz sprawdzenie automatyki i poprawności pracy urządzeń

N

instruktaż obsługi

Każde zlecenie rozpatrywane jest przez nas w sposób indywidualny. Potrzebujesz bezpłatnej wyceny?

Cennik usług podstawowych

Rodzaj usługi

Cena

Montaż klimatyzatora do 5kW1000 zł
Montaż klimatyzatora od 5kW1100 zł
Demontaż klimatyzatora300 zł
Przegląd okresowy klimatyzatora150 – 200 zł
Serwis klimatyzatora(na zapytanie)

Cennik usług dodatkowych

Rodzaj usługi

Cena

Dodatkowy metr instalacji do 5kW50 zł
Dodatkowy metr instalacji od 5kW61 zł
Korytko montażowe na instalację (za mb)25 zł
Mocowanie skraplacza z podnośnika koszowego (1h)250 zł
Kucie bruzdy pod instalacje (za mb)50 zł
Doprowadzenie zasilania z rozdzielni (za mb)7 zł
Uzupełnienie czynnika chłodniczego (kg)80 zł
Instalacja pompki skroplin350 zł
Dojazd do klienta powyżej 50 km (za każdy kilometr w dwie strony)1 zł

Podane ceny są cenami netto – należy doliczyć 23% podatku VAT. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.