Montaż klimatyzacji

Serwis klimatyzacji - Warszawa

Idealne rozwiązanie do domu, mieszkania i biura

Fresh Klima oferuje kompleksowe usługi związane z klimatyzacją. Pomagamy dopasować klimatyzator do pomieszczenia, zajmujemy się montażem oraz serwisowaniem klimatyzacji. Nasze usługi dają możliwość zaopatrzenia poszczególnych pomieszczeń w wydajne systemy, które pozwolą uzyskać komfort w życiu codziennym lub pracy. Wykonujemy również przegląd klimatyzacji Warszawa, co pozwala cieszyć się zamontowaną klimatyzacją na lata.

Jesteśmy rzetelną firmą – decydując się na nasze usługi nie musisz martwić się nieprzyjemnymi niespodziankami i ukrytymi kosztami. Przeprowadzamy dokładną wycenę, co daje całkowitą jasność odnośnie kwoty ostatecznej. Cena nie będzie zaskoczeniem, nawet jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z usług dodatkowych. Szukasz dobrej jakości klimatyzacji w Warszawie? Zapraszamy do kontaktu!

Klimatyzacje oferowane przez Fresh Klima

Naszym priorytetem są optymalne rozwiązania, dopasowane do oczekiwań klientów. Dostosowujemy zlecenie do klientów indywidualnych i do firm, oferując dedykowane systemy o określonych funkcjach. W przypadku, gdy system ten ma zapewnić komfortowe warunki do życia, mówimy o klimatyzacji komfortu. Innym rodzajem jest przemysłowa, stosowana w pomieszczeniach, w których należy spełnić określone wymogi technologiczne i dostosować jakość powietrza np. do przeprowadzanych procesów produkcyjnych. W przypadku bardzo wysokich wymagań co do jakości powietrza w pomieszczeniu, stosuje się klimatyzację pomieszczeń czystych, która posiada bardzo wysoką skuteczność filtracji zanieczyszczeń. Istnieje również tzw. klimatyzacja precyzyjna, dzięki której uzyskamy bardzo dokładne parametry powietrza, co ma duży wpływ na efektywną pracę maszyn, np. w serwerowniach. Zajmujemy się klimatyzacjami każdego typu i z chęcią pomożemy wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

Działania podstawowe

Aby klimatyzacja została zamontowana w odpowiedni sposób, należy przeprowadzić szereg czynności, opierając się na odpowiednich narzędziach i działaniach. W zakresie naszych usług standardowych znajdują się:

N

wykonywanie przewiertów o odpowiedniej średnicy

N

połączenie instalacją chłodniczą (do 4 metrów) jednostek – wewnętrznej oraz zewnętrznej

N

ustawienie w odpowiednim miejscu jednostki zewnętrznej lub zawieszenie jej na wysokości do 3 metrów

N

grawitacyjne doprowadzenie skroplin oraz montaż w korytkach elektroinstalacyjnych

N

zadbanie o szczelność układu chłodniczego

N

uruchomienie systemu oraz udzielenie użytkownikowi instruktażu dotyczącego obsługi urządzenia

Działania dodatkowe

Oprócz podstawowych usług obejmujących klimatyzacje Warszawa realizowanych przez naszych specjalistów, możliwe jest również skorzystanie z prac dodatkowych:

N

przedłużenie instalacji, jeżeli 4 metry nie są wystarczające

N

montaż w korytkach elektroinstalacyjnych (powyżej 2 metrów)

N

zastosowanie podnośnika koszowego i tworzenie konstrukcji nośnych pod zewnętrzne agregaty

N

kucie bruzd i zabezpieczenia antyogniowe

Do kogo kierujemy usługę montażu?

Montaż klimatyzacji świadczymy zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym, dostarczając klimatyzację do biura. Ponadto kierujemy naszą ofertę do:

N

wszelkiego rodzaju lokali handlowych i usługowych, w tym sklepów czy hoteli

N

instytucji oraz obiektów użyteczności publicznej

N

pomieszczeń technologicznych

N

laboratoriów

N

banków

N

obiektów informatycznych

N

obiektów telekomunikacyjnych

N

lokali gastronomicznych

Dlaczego warto skorzystać z usług Fresh-Klima?

N

Posiadamy duże doświadczenie, mnóstwo realizacji na swoim koncie i wiedzę, która pomaga nam znajdować najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów.

N

Polecamy tylko i wyłącznie najlepsze marki klimatyzatorów, w tym LG, Samsung, Fujitsu, Mitsubishi, Gree oraz Vivax.

N

Bezpłatnie doradzamy miejsce oraz sposób instalacji, a także jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Państwa pytania czy wątpliwości na każdym etapie współpracy.

N

Prace będą prowadzone przy zachowaniu dbałości o estetykę wnętrza oraz ostatecznego efektu działań.

N

Przeprowadzamy montaż sprawnie, w kilka godzin.

N

Oferujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z cenami poszczególnych usług i zachęcamy do kontaktu z naszą warszawską firmą – wystarczy przedstawić nam swoje potrzeby, a niezwłocznie poszukamy rozwiązań, które będą odpowiadały Państwa wymaganiom oraz zapewnią optymalny komfort na danej przestrzeni. Każde wykonywane zlecenie jest szyte na miarę potrzeb Klienta.