Przegląd klimatyzacji Warszawa

Przegląd klimatyzacji w Warszawie

Wykonywanie przeglądów klimatyzacji ma ogromne znaczenie dla jej sprawnego działania oraz pozwala wyeliminować ryzyko powstawania grzybów oraz bakterii, niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia. Fresh-Klima – Klimatyzacje Warszawa przeprowadza przeglądy, sprawdzając klimatyzatory zamontowane w domach, biurach, lokalach instytucji publicznych, restauracjach, hotelach, szpitalach i wielu innych obiektach. Przegląd okresowy, który zalecamy wykonywać dwa razy w roku, to koszt 150-200 złotych.

Okresowy przegląd klimatyzacji – zakres działań

N

czyszczenie: filtrów, skraplacza i parownika (wraz z dezynfekcją)

N

sprawdzanie: sterowania, sygnalizowania, szczelności połączeń, układu odprowadzania skroplin

N

stanu napełnienia czynnikiem chłodzącym, przewodów i izolacji

N

regulacja parametrów chłodniczych

N

uzupełnianie freonu w instalacji chłodniczej

Przegląd klimatyzacji z Fresh-Klima – gwarancja jakości

Działania te podejmowane są przez osoby z dużym doświadczeniem, które korzystają z wysokiej jakości środków czyszczących, a także preparatów grzybobójczych. Celem usług jest nie tylko poprawa wydajności i higieny klimatyzatorów, ale również zapobieganie usterkom, których pojawienie się w przyszłości może wygenerować bardzo wysokie koszty. Oprócz przeglądów, zapewniamy również fachowy serwis i montaż klimatyzacji – w jego zakresie znajduje się naprawianie uszkodzonych urządzeń przy użyciu odpowiednich części zamiennych. Zalecamy zgłoszenie się, gdy Państwa klimatyzatory wydzielają nieprzyjemną woń. Warto dodać, że poza przeglądem oferujemy także serwis klimatyzacji. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą także w razie awarii sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i ustalenia terminu, w którym nasi specjaliści będą mieli pojawić się w określonym przez Państwa miejscu.