Przegląd klimatyzacji - Warszawa

Wykonywanie przeglądów klimatyzacji ma ogromne znaczenie dla jej sprawnego działania oraz pozwala wyeliminować ryzyko powstawania grzybów oraz bakterii, niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia. Fresh-Klima Warszawa – klimatyzacja domowa, biurowa i do mieszkania dokonuje przeglądów, sprawdzając klimatyzatory zamontowane w domach, biurach, lokalach instytucji publicznych, restauracjach, hotelach, szpitalach i wielu innych obiektach.

Przegląd okresowy, który zalecamy przeprowadzać dwa razy w roku, to koszt 150-200 złotych. W zakresie naszych działań znajduje się:

N

czyszczenie: filtrów, skraplacza i parownika (wraz z dezynfekcją)

N

sprawdzanie: sterowania, sygnalizowania, szczelności połączeń, układu odprowadzania skroplin

N

stanu napełnienia czynnikiem chłodzącym, przewodów i izolacji

N

regulacja parametrów chłodniczych

N

uzupełnianie freonu w instalacji chłodniczej

Działania te podejmowane są przez osoby z dużym doświadczeniem, które korzystają z wysokiej jakości środków czyszczących, a także preparatów grzybobójczych. Celem usług jest nie tylko poprawa wydajności i higieny klimatyzatorów, ale również zapobiegnięcie usterkom, których pojawienie się w przyszłości może wygenerować bardzo wysokie koszty. Oprócz przeglądów, zapewniamy również fachowy serwis i montaż klimatyzacji – w jego zakresie znajduje się naprawianie uszkodzonych urządzeń przy użyciu odpowiednich części zamiennych. Zalecamy zgłoszenie się, gdy Państwa klimatyzatory wydzielają nieprzyjemną woń.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i ustalenia terminu, w którym nasi warszawscy specjaliści będą mieli pojawić się w określonym przez Państwa miejscu.