Realizacje

Dążąc do poprawy komfortu życia, warto zdecydować się na klimatyzację. Klimatyzatory domowe nie są tylko ozdobami mieszkania, ale przede wszystkim poprawiają samopoczucie, dzięki temu, że w upalne lato obniżają temperaturę w pomieszczeniu, ale także wilgotność. Oczywiście klimatyzacja do biura wydaje się niezbędna, szczególnie że zapewnia wygodę, ale zwiększą wydajność. Montaż klimatyzacji zależy od jej rodzaju. Można wybrać modele w pełni zautomatyzowane, jak i prostsze. Zatem zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż klimatyzacja Warszawa Fresh-Klima to najlepszy wybór dla wszystkich ceniących wysoką jakość życia.

Montaż systemu klimatyzacji w domu

Na pierwszej kondygnacji zainstalowano system multisplit DAIKIN z jednostkami wewnętrznymi EMURA jedna sztuka biała i jedna sztuka srebrna. Jednostka zewnętrzna klimatyzacji zainstalowana na wykonanym na zamówienie stojaku. Jednostki wyposażono w moduł sterowania WIFI. Na drugiej kondygnacji zainstalowano system multisplit LG z jednostkami wewnętrznymi DELUXE. Na trzeciej kondygnacji zainstalowano klimatyzator split LG model P18EN. Instalacja chłodnicza i odpływu skroplin została wcześniej przygotowana pod tynkiem.

Wykonanie instalacji pompy ciepła oraz wentylacyjnej w lokalu galerii Wola Park

Układ chłodzenia i grzania oparty o pompę ciepła ClimateMaster. Wentylacja nawiewno-wywiewna doprowadzona z instalacji centrum handlowego. Powietrze rozprowadzone przy wykorzystaniu zaizolowanych rur spiro. Po skończonej instalacji wykonano pomiary: głośności, próbę ciścieniową instalacji ciepła technologicznego, wydajności przepływu powietrza na poszczególnych anemostatach.

Montaż klimatyzatora w mieszkaniu

Klimatyzator LG CC12AWR. Wcześniej przygotowana instalacja ukryta pod tynkiem. Odpływ skroplin pod tynkiem do kanalizacji w lokalu.

Montaż klimatyzatora w mieszkaniu

Dwuetapowa instalacja klimatyzatora. W pierwszym etapie podczas prac budowlanych w mieszkaniu przygotowano podtynkową instalację chłodniczą i odpływu skroplin. W drugim etapie zainstalowaliśmy klimatyzator GREE  COZY SIILVER.

Montaż klimatyzatorów sala weselna, siłownia i sala fitness Przasnysz

Montaż klimatyzatorów kasetonowych w sali weselnej, siłowni i sali fitness w  Przasnyszu. Instalacja została przygotowana na etapie budowy budynku. W następnej kolejności zamontowaliśmy i podłączyliśmy urządzenia firmy GREE.

Montaż klimatyzatora LG w mieszkaniu

Pod wcześniej przygotowaną, podtynkową instalację chłodniczą podłączyliśmy klimatyzator LG model A12LL. Klimatyzator został zamontowany na płytach imitujących beton. Jednostka zewnętrzna klimatyzatora została zainstalowana na balkonie.

Montaż klimatyzatora LG DELUXE w mieszkaniu

W wykończonym zamieszkałym mieszkaniu w Warszawie zamontowaliśmy klimatyzator  LG DELUXE. Instalacja łącząca jednostki została poprowadzona w kanałach maskujących. Jednostka zewnętrzna na balkonie podwieszona do stropu.

Montaż klimatyzatora LG Galeria w mieszkaniu

W wykończonym zamieszkałym mieszkaniu w Warszawie zamontowaliśmy klimatyzator  LG Galeria.  Jednostka zewnętrzna na balkonie po drugiej stronie widocznej ściany.

Montaż klimatyzatora Samsung Premium w domu

W wykończonym zamieszkałym domu pod Warszawą zamontowaliśmy klimatyzator Samsung Premium. Instalacja freonowa przeprowadzona została za maskownicą osłaniającą rury c.o. Jednostka zewnętrzna na wspornikach ściennych przymocowana do elewacji budynku.