Realizacje

Dążąc do poprawy komfortu życia, warto zdecydować się na klimatyzację. Klimatyzatory domowe nie są tylko ozdobami mieszkania, ale przede wszystkim poprawiają samopoczucie, dzięki temu, że w upalne lato obniżają temperaturę w pomieszczeniu, ale także wilgotność. Oczywiście klimatyzacja do biura wydaje się niezbędna, szczególnie że zapewnia wygodę, ale zwiększą wydajność. Montaż klimatyzacji zależy od jej rodzaju. Można wybrać modele w pełni zautomatyzowane, jak i prostsze. Zatem zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, gdyż klimatyzacja do domu i mieszkania w Warszawie to najlepszy wybór dla wszystkich ceniących wysoką jakość życia.

Montaż systemu klimatyzacji dom okolice Warszawy

Na pierwszej kondygnacji zainstalowano system multisplit DAIKIN z jednostkami wewnętrznymi EMURA jedna sztuka biała i jedna sztuka srebrna. Jednostka zewnętrzna klimatyzacji zainstalowana na wykonanym na zamówienie stojaku. Jednostki wyposażono w moduł sterowania WIFI. Na drugiej kondygnacji zainstalowano system multisplit LG z jednostkami wewnętrznymi DELUXE. Na trzeciej kondygnacji zainstalowano klimatyzator split LG model P18EN. Instalacja chłodnicza i odpływu skroplin została wcześniej przygotowana pod tynkiem.

Wykonanie instalacji pompy ciepła oraz wentylacyjnej w lokalu galerii Wola Park

Układ chłodzenia i grzania oparty o pompę ciepła ClimateMaster. Wentylacja nawiewno-wywiewna doprowadzona z instalacji centrum handlowego. Powietrze rozprowadzone przy wykorzystaniu zaizolowanych rur spiro. Po skończonej instalacji wykonano pomiary: głośności, próbę ciścieniową instalacji ciepła technologicznego, wydajności przepływu powietrza na poszczególnych anemostatach.

Montaż klimatyzatora mieszkanie w Warszawie

Klimatyzator LG CC12AWR. Wcześniej przygotowana instalacja ukryta pod tynkiem. Odpływ skroplin pod tynkiem do kanalizacji w lokalu.

Montaż klimatyzatora mieszkanie w Warszawie

Dwuetapowa instalacja klimatyzatora. W pierwszym etapie podczas prac budowlanych w mieszkaniu przygotowano podtynkową instalację chłodniczą i odpływu skroplin. W drugim etapie zainstalowaliśmy klimatyzator GREE  COZY SIILVER.

Montaż klimatyzatorów sala weselna, siłownia i sala fitness Przasnysz

Montaż klimatyzatorów kasetonowych w sali weselnej, siłowni i sali fitness w  Przasnyszu. Instalacja została przygotowana na etapie budowy budynku. W następnej kolejności zamontowaliśmy i podłączyliśmy urządzenia firmy GREE.

Montaż klimatyzatora LG mieszkanie Warszawa

Pod wcześniej przygotowaną, podtynkową instalację chłodniczą podłączyliśmy klimatyzator LG model A12LL. Klimatyzator został zamontowany na płytach imitujących beton. Jednostka zewnętrzna klimatyzatora została zainstalowana na balkonie.

Montaż klimatyzatora LG DELUXE mieszkanie Warszawa

W wykończonym zamieszkałym mieszkaniu w Warszawie zamontowaliśmy klimatyzator  LG DELUXE. Instalacja łącząca jednostki została poprowadzona w kanałach maskujących. Jednostka zewnętrzna na balkonie podwieszona do stropu.

Montaż klimatyzatora LG Galeria mieszkanie Warszawa

W wykończonym zamieszkałym mieszkaniu w Warszawie zamontowaliśmy klimatyzator  LG Galeria.  Jednostka zewnętrzna na balkonie po drugiej stronie widocznej ściany.

Montaż klimatyzatora Samsung Premium dom okolice Warszawy

W wykończonym zamieszkałym domu pod Warszawą zamontowaliśmy klimatyzator Samsung Premium. Instalacja freonowa przeprowadzona została za maskownicą osłaniającą rury c.o. Jednostka zewnętrzna na wspornikach ściennych przymocowana do elewacji budynku.