Klimatyzatory Panasonic

Klimatyzatory domowe

Ścienne

Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-XZ-SKE
KIT-XZ7-SKE | KIT-XZ9-SKE | KIT-XZ12-SKE | KIT-XZ18-SKE (0,75 – 5,6 kW)

Nowoczesny klimatyzator ścienny z serii Etherea. Lekka, kompaktowa budowa (grubość 19,4 cm) umożliwia montaż klimatyzacji w różnych miejscach w domu. Wydajnie chłodzi lub ogrzewa pomieszczenie. Ultracichy – poziom hałasu tylko 19 dB. Klasa energetyczna A++. Czynnik chłodzący R32 jest przyjazny środowisku. Funkcja detekcji nasłonecznia umożliwia dopasowanie najlepszego komfortu cieplnego do warunków otoczenia i ograniczenie strat energii nawet o 38%. Oszczędności zapewnia również system inwerterowy, który dostosowuje wydajność chłodzenia lub ogrzewania do aktualnych warunków. System Econavi odpowiada za wykrywanie aktywności lub nieobecności w pomieszczeniu, zapewniając grzanie i chłodzenie na stałym poziomie. Dzięki systemu oczyszczania powietrza Nanoe, wypuszczane powietrze jest zdrowe, czyste i rześkie. Klimatyzatorem można sterować przy pomocy smartfona i WiFi.

Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-Z-SKEG
KIT-Z7-SKEG | KIT-Z9-SKEG | KIT-Z12-SKEG | KIT-Z15-SKEG | KIT-Z18-SKEG (0,75 – 5,6 kW)

Klimatyzacja do domu i mieszkania z serii Etherea, zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią codzienny komfort życia i jednocześnie dbają o środowiska. Elegancki, biały kolor i nowoczesny design sprawiają, że klimatyzator pasuje do wielu pomieszczeń, stając się nie tylko narzędziem poprawiającym komfort, ale również ozdobą ścienną. Dzięki funkcji Econavi klimatyzacja wykrywa straty energii, obniżając jej zużycie nawet o 38%. Klimatyzator jest cichy i wydajny, a największą jego zaletą jest to, że powietrze w domu jest czyste, świeże i zdrowe. Funkcja Nanoe wspomaga usuwanie nieprzyjemnych zapachów, oczyszczanie i poprawia jakość powietrza. Technologia inwerterowa zapewnia efektywną pracę i najwyższą klasę energetyczną. Podwójny programator umożliwia dwukrotne włączenie się i wyłącznie się klimatyzatora w ciągu doby. Sterowane żaluzje kierują strumieniem powietrza. Warto również zwrócić uwagę na funkcję automatycznego utrzymywania temperatury, dzięki której klimatyzacja automatycznie przechodzi w tryb chłodzenia lub grzania, w zależności od warunków panujących wywnętrz. Montaż klimatyzacji jest prosty, a sterowanie może się odbywać przy pomocy urządzeń mobilnych (smartfon, tablet) z dostępem do WiFi.

Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-Z-SKEM
KIT-Z7-SKEM | KIT-Z9-SKEM | KIT-Z12-SKEM | KIT-Z15-SKEM | KIT-Z18-SKEM (0,75 – 5,6 kW)

Klimatyzator ścienny z nowej serii Etherea. Nowoczesny, lekki, sprawdzający się jako klimatyzacja w domu w każdym wnętrzu. Zapewnia zupełnie nową jakość powietrza o każdej porze roku, a przy okazji pomaga dbać o środowisko. Urządzenie jest płaskie (grubość 19,4 cm), dzięki temu nie przytłacza, nawet w małych pomieszczeniach. Panasonic w klimatyzatorach zastosował szereg nowoczesnych funkcji, zwiększających wydajność i poprawiających komfort w domu. Dzięki funkcji detekcji nasłonecznienia Econavi, urządzenie działa sprawniej i ogranicza zużycie energii (klasa energetyczna A++). Z kolei system Nanoe usuwa grzyby, bakterie, zanieczyszczania, sprawiając, że powietrze jest czyste i rześkie, a komfort domowników znacząco się poprawia. Klimatyzator jest również łatwy w montażu i obsłudze. Sterowanie może odbywać się przy pomocy smartfona lub tabletu.

Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-XE-QKE
KIT-XE7-QKE | KIT-XE9-QKE | KIT-XE12-QKE | KIT-XE18QKE (0,75 – 6,0 kW)

Klimatyzator ścienny z serii Etherea. Srebrna obudowa nadaje nowoczesnego designu i sprawia, że klimatyzacja do domu prezentuje się znakomicie w każdym pomieszczeniu. W urządzeniu wykorzystano zaawansowane technologie, dzięki którym klimatyzator jest wydajny, cichy i energooszczędny. Znacząco poprawia jakość powietrza i sprawia, że w domu panuje przyjemny mikroklimat o każdej porze roku. Inteligentny system Econavi optymalizuje działanie w zależności od obecności osób w pomieszczeniu, zapewniając oszczędności energii elektrycznej (klasa energetyczna A++). Z kolei system Nanoe uzdatnia i oczyszcza powietrze, sprawiając, że domownicy oddychają świeżym i zdrowym powietrzem, bez grzybów, bakterii i innych zanieczyszczeń. System Inverterowy dba o niższe zużycie energii (nawet do 38%). Jest to jedna z najcichszych klimatyzacji do domu – poziom hałasu zaledwie 20 dB. Montaż i serwis klimatyzacji są bardzo proste. Urządzenie można sterować przy pomocy sterownika ściennego albo smartfona lub tabletu podłączonego do WiFi.

Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-E-QKE
KIT-E7-QKE | KIT-E9-QKE | KIT-E12-QKE KIT-E15-QKE | KIT-E18-QKE | KIT-E21-QKE | KIT-E24-QKE | KIT-E28QKE (0,75 – 8,6 kW)

Klimatyzator ścienny Panasonic z serii Etherea to jednostka zapewniająca komfort w domu, zdrowe i czyste powietrze o każdej porze roku. W urządzeniu wykorzystano nowoczesne technologie dzięki którym klimatyzacja do domu pracuje wydajnie i jest energooszczędna. Klimatyzator pracuje cicho (poziom hałasu tylko dB). System Nanoe oczyszcza powietrze z kurzu, bakterii i grzybów sprawiając, że domownicy czują się lepiej, gdyż oddychają zdrowym i czystym powietrzem. Dzięki funkcji Econavi i technologii inwerterowej klimatyzacja dopasowuje wydajność do aktualnych warunków w pomieszczeniu. Zapewnia to oszczędności energii nawet do 38%. Klimatyzator kontroluje jakość powietrza, chroni przed gwałtownym wysuszaniem. Funkcja gorącego startu zapewnia szybki ogrzanie wnętrza, z kole tryb wysokiej wydajności utrzymuje optymalną temperaturę w zależności od pogody, obecności i aktywności ludzi i warunków panującym we wnętrzu. Klimatyzacją można sterować zdalnie, przy pomocy sterownika ściennego, pilota lub smartfona.

Klimatyzator Panasonic Heatcharge VZ KIT-VZ-SKE
KIT-VZ9-SKE | KIT-VZ12-SKE (0,6 – 4,0 kW)

Klimatyzator do domu z nowym systemem Heatcharge, który zwiększa wydajność i zapewnia wysoki komfort otoczenia o każdej porze roku. Nowoczesne uniwersalne wzornictwo sprawia, że klimatyzacja pasuje do wielu pomieszczeń, sypialni, salonu czy kuchni. Dzięki systemowi Econavi klimatyzacja wykorzystuje czujnik nasłonecznienia i reguluje moc wyjściową, dbając, by w pomieszczeniu był utrzymywany stały komfort. Dzięki silnemu nawiewowi w pomieszczenie szybko się wychładza, a zimne powietrze dociera do najdalszych miejsc. System oczyszczania Nanoe usuwa 99% bakterii i wirusów, oczyszcza i jonizuje powietrze, zapewniając przyjazny mikroklimat. Klimatyzacja pracuje cicho (poziom hałasu zaledwie 18 dB).

Klimatyzator Panasonic RE KIT-RE-RKE
KIT-RE9-RKE | KIT-RE12-RKE | KIT-RE15-RKE | KIT-RE18-RKE | KIT-RE24RKE (0,85 – 8,10 kW)

Klimatyzator Panasonic z nowej serii Re. Unowocześniona konstrukcja i rewolucyjne technologie zapewniają wydają pracę i wysoką efektywność energetyczną. Montaż klimatyzacji w każdym pomieszczeniu w domu. Klimatyzator zapewnia komfortowe warunki w pomieszczeniu o każdej porze roku. Pracuje cicho (poziom hałasu do 22dB), dzięki temu nie zakłóca wypoczynku w dzień i sny w nocy. Dzięki nowej sprężarce falwnikowej i inteligentnemu systemowi, klimatyzator zapewnia efektywne grzanie lub chłodzenie, bez względu na rodzaj pomieszczenia. Technologia falwnikowa odznacza się elastyczną zmianą prędkości sprężarki, co wpływa na obniżenie strat energii elektrycznej. Klimatyzacją można sterować z dowolnego miejsca, także przez internet korzystając z aplikacji w smartfonie lub tablecie.

Klimatyzator Panasonic UZ KIT-UZ-SKE
KIT-UZ9-SKE | KIT-UZ12-SKE | KIT-UZ18-SKE (0,85 – 5,40 kW)

Klimatyzacja do domu z serii UZ. Wydajna jednostka z technologią inwerterową zapewniającą komfort w każdym pomieszczeniu, bez względu na porę roku i warunki pogodowe wewnątrz. Klimatyzator zapewnia duże oszczędności energii i jest przyjazny dla środowiska. Obudowa jest lekka i zwraca na siebie uwagę swoim nowoczesnym wyglądem. Klimatyzator jest cichy (poziom hałasy 20 dB), dzięki nie zakłóca pracy i codziennego rytmu. Klimatyzatory są wyposażone w falowniki, dzięki którym jest możliwe obniżenie zużycia energii potrzebnej do utrzymania nastawionej temperatury. Technologia ta przyspiesza również chłodzenie po stanie w spoczynku. Serwis klimatyzacji jest niezwykle prosty. Sterowanie może się odbywać przy pomocy sterownika ściennego, ale również telefonu lub tabletu z dostępem do WiFi. Dzięki temu możesz włączać, wyłączać i zmieniać tryby z dowolnego miejsca, także spoza domu.

Klimatyzator Panasonic PKEA do zastosowań profesjonalnych KIT-E-PKEA
KIT-E9-PKEA | KIT-E12-PKEA | KIT-E15-PKEA | KIT-E18-PKEA (0,85 – 6,00 kW)

Klimatyzator Panasonic do zastosowań profesjonalnych, na przykład magazynów czy serwerowni, w którym wymagana jest stała niska temperatura. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo maszyn o każdej porze roku. Wysoka wydajność nawet przy bardzo niskich temperaturach (do -20 °C). Jednostka przeznaczona do montażu klimatyzacji na ścianie. Klimatyzator został zaprojektowany tak, by zapewnić ciągłą pracę – system automatycznego przełączania, chroni pomieszczenie przed gwałtownymi zmianami temperatury. Dodatkowy czujnik zapobiega oszranianiu się jednostki. W urządzeniu znajduje się technologię inwerterową, dzięki której klimatyzacja pracuje wydajniej i eliminuje straty energii (klasa energetyczna A++/A+). Możliwość włączenia trybu oszczędzania energii. Zawór elektromagnetyczny gwarantuje dochładzanie czynnika chłodzącego i regulowanie jego przepływu.

Konsole podłogowe

Klimatyzator Panasonic KIT-E-PFE
KIT-E9-PFE | KIT-E12-PFE | KIT-E18-PFE (0,85 – 5,6 kW)

Wydajny klimatyzator podłogowy Panasonic, przeznaczony do zabudowy naściennej. Jest to model klimatyzacji do domu. Gwarantuje wysoki komfort w pomieszczeniu o każdej porze roku –skutecznie chłodzi i ogrzewa pomieszczenie. Dzięki nowoczesnej technologii inweterowej, klimatyzator pracuje jeszcze wydajniej i zapewnia duże oszczędności energii w skali roku. Pracuje wydajnie nawet przy gwałtownych zmianach temperatury na zewnątrz. Dzięki podwójnemu nawiewowi skuteczniej rozprowadza powietrze, które dociera do najdalszych zakamarków. Obsługa klimatyzacji jest prosta i intuicyjna. Sterownik ścienny umożliwia zmianę trybów i temperatury do aktualnych warunków i zapotrzebowania.

 

Kasetonowe

Klimatyzator Panasonic kasetonowy 4-kierunkowy 60×60 KIT-E-PB4EA | KIT-E-RB4EA
KIT-E9-PB4EA | KIT-E12-PB4EA | KIT-E18-RB4EA | KIT-E21RB4EA (0,85 – 6,30 kW)

Klimatyzator kasetonowy 4-kierunkowy Panasonic. Przeznaczony do montażu klimatyzacji w biurach, sklepach, restauracjach czy hotelach. Najwyższa wydajność wśród klimatyzatorów tej kategorii. Optymalna praca nawet przy temperaturach do -10ºC. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by zapewniać optymalny poziom temperatury i komfortu we wnętrzu, jednocześnie eliminować straty energii elektrycznej. W urządzeniu zastosowano filtry antybakteryjne, które oczyszczają powietrze, zapewniając zdrowy mikroklimat. Urządzenie pracuje cicho, bardzo szybko dostosowuje się optymalny poziom grzewczy lub chłodzący. Klimatyzator posiada wbudowany rozbudowany programator, który ułatwia wybranie odpowiednich ustawień.

Kanałowe

Klimatyzator Panasonic kanałowy o niskim ciśnieniu statycznym KIT-E-PD3EA | KIT-E-QD3EA | KIT-E-RD3EA
KIT-E9-PD3EA | KIT-E12-QD3EA | KIT-E18-RD3EA (0,85 – 5,70 kW)

Klimatyzator kanałowy Panasonic. Jednostka uniwersalna, zarówno jako klimatyzacja do domu, ale również biura, sklepu, hotelu czy restauracji. Elastyczny montaż klimatyzacji – polecany w szczególności do obiektów, których panują trudne warunki montażowe. W urządzeniu zastosowano technologię inwerterową, która zwiększa wydajność i jednocześnie obniża straty energii elektrycznej (oszczędności nawet 20% w skali roku). Nowoczesny interfejs ułatwia sterowanie jednostką. Tygodniowy programator daje do wyboru 42 kombinacje ustawień. Ustawienia w klimatyzatorze można zmieniać zdalnie, z każdego miejsca, przy pomocy smartfona lub tabletu.

Sprawdź również: Klimatyzatory GREE