Klimatyzatory ścienne – Warszawa

W przypadku klimatyzatorów ściennych jednostkę wewnętrzną zakłada się na przegrodach pionowych. Tego rodzaju urządzenia pracują cicho i efektywnie, a jednocześnie można je zamówić w atrakcyjnej cenie. Ze względu na funkcjonalność i atrakcyjny koszt zakupu montaż klimatyzacji w Warszawie cieszy się dużą popularnością w mieszkaniach, domach, biurach i zakładach pracy. Szeroki wybór i możliwość montażu w każdym wnętrzu również za nimi przemawiają. Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości klimatyzacja ścienna w dobrej cenie, zamów ją u nas!

Klimatyzatory ścienne Daikin

Klimatyzator Daikin Ururu Sarara FTXZ-N
FTXZ25N | FTXZ35N | FTXZ50N (0,6 – 5,8 kW)

Szukając klimatyzatorów łatwych w obsłudze, a jednocześnie bardzo wydajnych, warto wybrać model Daikin Ururu Sarara., który posiada wysokiej jakości system nawilżania. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że pobiera świeże powietrze z zewnątrz i nadmuchuje je do pomieszczenia, przy zachowaniu największych standardów higienicznych. Jednocześnie są one w pełni energooszczędne i jednocześnie posiadają dużą moc oczyszczania, zatem idealnie sprawdzą się jako klimatyzacja domowa czy do mieszkania. Zatem zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, zajmującej się montażem klimatyzacji, której siedziba znajduje się w Warszawie.

Klimatyzator Daikin Emura FTXJ-LW/S
FTXJ20LW/S | FTXJ25LW/S | FTXJ35LW/S | FTXJ50LW/S (1,3 – 5,3 kW)

Nowoczesność, estetyka i komfort użytkowania – tak można określić klimatyzatory Daikin Emura. Zostały one wyposażone w czujnik 3D i-see, a także podwójną kurtynę powietrza. Na uwagę zasługuje bardzo cicha praca urządzenia. Jest ono także energooszczędne. Jego klasa energetyczna to A+++, zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Jest to idealna klimatyzacja domowa, która sprawdzi się także do mieszkania w starym budownictwie. Dodatkową zaletą jest możliwość montażu sterownika online. Jeżeli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio w siedzibie, która znajduje się w Warszawie bądź poprzez formularz na stronie.

Klimatyzator Daikin Emura FTXG-LW/S
FTXG20LW/S | FTXG25LW/S | FTXG35LW/S | FTXG50LW/S (1,3 – 5,3 kW)

Dla komfortu wypoczynku i wygody warto zdecydować się na klimatyzację domową. Doskonałym wyborem są klimatyzatory z serii Daikin Emura FTXG-LW. Ich bardzo elegancka forma, a także zastosowanie nowoczesnych technologii zasługują na uwagę. Szczotkowane aluminium świetnie pasuje do każdego mieszkania. Warto także zwrócić uwagę na parametry techniczne, choćby ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Jest on zdecydowanie bardziej wydajny niż R410A i posiada o około 70% zmniejszone oddziaływanie na środowisko. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Warszawy do kontaktu z nami. Oferujemy usługi montażu i serwisu klimatyzacji.

Klimatyzator Daikin C/FTXS-K
CTXS15K | CTXS35K | FTXS20K | FTXS25K | FTXS35K | FTXS42K | FTXS50K (1,3 – 5,3 kW)

Szukając klimatyzatorów cichych i wydajnych, warto wybrać model producenta Daikin z serii FTXS-K. Jest to idealna klimatyzacja domowa, która sprawdzi się nawet do bardzo małego mieszkania. Otóż praca tego urządzenia jest niezwykle cicha, a jednocześnie poziom ciśnienia akustycznego wynosi do 19 dBA. Na uwagę zasługuje również nawiew przestrzenny 3D, który działa zarówno w kierunku pionowym, jak i poziomym. Posiada także 2-obszarowy czujnik wykrywania ruchu. Jeżeli są Państwo zainteresowania takimi klimatyzatorami, to zapraszamy do naszego biura w Warszawie bądź kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Klimatyzator Daikin FTXS-G
FTXS60G | FTXS71G (1,7 – 8,5 kW)

Stylowo zaokrąglone krawędzie i panel naścienny, a także świetne parametry techniczne – tak można pokrótce opisać klimatyzatory Daikin FTXS-G, FTXS60G, FTXS71G. Jest to idealna klimatyzacja domowa, do małego mieszkania. Warto zwrócić uwagę na pełnozakresowy inwerter klasy A, który ma funkcję oszczędzania energii. Kolejną zaletą jest inteligentny czujnik oraz możliwość programowania zegara na okres tygodnia. Cicha praca sprawia, że klimatyzator można umieścić nawet w sypialni. Zachęcamy do przejrzenia oferty naszej firmy z siedzibą w Warszawie.

Klimatyzator Daikin FTXM-K
FTXM20K | FTXM25K | FTXM35K | FTMX42K | FTXM50LW/S (1,3 – 5,3 kW)

Szukając klimatyzatorów niezawodnych, o dobrych parametrach technicznych, warto przyjrzeć się ofercie naszej firmy Fresh Klima z Warszawy. Dostępne są wysokiej jakości modele Daikin FTXM-K, FTXM20K, FTXM25K, FTXM35K, FTMX42K, FTXM50LW/S. Są to urządzenia grzewczo-chłodnicze o niskim poborze energii. Posiadają niezwykle elegancki panel naścienny. Ich dużą zaletą jest sterownik bezprzewodowy, co zapewnia maksimum wygody. Doskonale sprawdzą się jako klimatyzacja domowa, a także do mieszkania o niewielkiej kubaturze.

Klimatyzator Daikin FTXLS-K
FTXLS25K | FTXLS35K (1,6 – 5,0 kW)

Decydując się na klimatyzację domową, warto wybierać takie klimatyzatory, które są efektywne, ale i estetyczne. Doskonałym przykładem są modele marki Daikin FTXLS-K, FTXLS25K, FTXLS35K Professional, posiadające sterownik bezprzewodowy. Są ponadto bardzo wydajne, gdyż moc chłodzenia wynosi 2,5 kW, z kolei ogrzewania 4,7 KW, zatem sprawdzą się zarówno do małego mieszkania, jak i takiego o zdecydowanie większej kubaturze. Są też energooszczędne, więc nie trzeba obwiać się wysokich rachunków. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Działamy nie tylko na terenie Warszawy, ale całego województwa.

Klimatyzator Daikin FTX-J3
FTX20J3 | FTX25J3 | FTX35J3 (1,3 – 3,8 kW)

Obecnie klimatyzację stosuje się nie tylko w biurach, również ta domowa cieszy się dużą popularnością. Doskonałym wyborem są klimatyzatory Daikin FTX-J3, FTX20J3, FTX25J3 czy też FTX35J3, które sprawdzą się też do mieszkania. Są one wyposażone czujnik ruchu, który automatycznie zmniejsza zużycie energii, jeżeli pomieszczenie jest puste. Ponadto funkcja online pozwala na sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca. Nawiew powietrza bez przeciągów zapewnia komfort, a dodatkowy filtr tytanowo-apatytowy usuwa z powietrza kurz, a jednocześnie likwiduje nieprzyjemne zapachy. Zapobiega też rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.

Klimatyzator Daikin FTX-GV
FTX50GV | FTX60GV | FTX71GV (1,7 – 8,5 kW)

Wybierając klimatyzację domową czy też do mieszkania, warto zdecydować się na klimatyzatory marki Daikin FTX-GV, FTX50GV, FTX60GV, FTX71GV. Ich praca jest niezwykle cicha, a dodatkowo przycisk Silent zmniejsza głośność jednostki wewnętrznej, aż o 2 dB. Dzięki nawiewowi przestrzennemu zimne lub ciepłe powietrze dociera nawet w kąty pomieszczenia. Podczas nieobecności użytkowników można zmniejszyć temperaturę, co pozwala na oszczędność energii. Takie modele oferuje nasza firma z siedzibą w Warszawie. Zapewniamy również ich montaż i serwis.

Klimatyzator Daikin FTXL-JV
FTXL-25JV | FTXL35JV (1,2 – 3,8 kW)

Coraz więcej osób decyduje się na klimatyzację domową, gdyż zapewnia ona wysoki standard i komfort użytkowania. Doskonałym wyborem są klimatyzatory Daikin FTXL-JV, FTXL-25JV, FTXL35JV. Posiadają one różne programy, dzięki którym można zmniejszyć wilgotność powietrza, a także nawiew bez przeciągów. Opcja online pozwala na sterowanie urządzeniem za pośrednictwem np. smartphone’a czy laptopa. Tryb nocny zmniejsza zużycie energii, ale i zapobiega przegrzaniu się. Zatem to idealny wybór zarówno do domu jednorodzinnego, jak i mieszkania. Te i wiele innych modeli znajdą Państwo w ofercie firmy Fresh Klima z Warszawy.

Klimatyzator Daikin FTX-K
FTX20K | FTX25K | FTX35K | FTX50K | FTX60K (1,3 – 7,0 kW)

Szukając klimatyzatorów do mieszkania o dobrych parametrach technicznych, warto wybrać np. Daikin FTX-K. Wszystkie modele z tej serii są niezwykle efektywne, ale również zachwycają swoją estetyką. Oczywiście trzeba zwrócić uwagę, że posiadają one różne tryby i programy pracy. Można wybrać np. ten komfortowy, który sprawia, że zarówno zimne, jak i gorące powietrze nie jest skierowane bezpośrednio na osoby przebywające w pomieszczeniu. Taka klimatyzacja domowa jest jednocześnie niezwykle łatwa w obsłudze, a jej praca cicha. Zatem zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Fresh Klima z siedzibą w Warszawie.

Klimatyzator Daikin FTXK-AW/S
FTXK25AW/S | FTXK35AW/S | FTXK50AW/S | FTXK60AW/S (2,56 – 6,23 kW)

Stylowe jednostki naścienne Daikin FTXK-AW/S, FTXK25AW/S, FTXK35AW/S, FTXK50AW/S czy też FTXK60AW/S to klimatyzatory, które mają bardzo niskie zużycie energii, ale także gwarantują komfortowe użytkowanie. Zastosowanie automatycznego swingu pionowego klapy pozwala na jej przesuwanie się w górę i w dół, co zapewnia równomierne rozprowadzenie powietrza. Dzięki takiej klimatyzacji domowej można utrzymać jednakową temperaturę w pomieszczeniu. Zatem sprawdzi się ona zarówno do małego mieszkania, jak i sporego loftu. Ponadto wszystkie modele zostały wyposażone w funkcję zegara, co umożliwia zaprogramowanie w celu rozpoczęcia grzania bądź chłodzenia. W razie pytań zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

Klimatyzator Daikin FTXB-C
FTXB25C | FTXB35C | FTXB50C | FTXB60C (1,3 – 6,23 kW)

Dla osób poszukujących klimatyzatorów efektywnych i energooszczędnych polecamy modele producenta Daikin FTXB-C, FTXB25C, FTXB35C, FTXB50C, FTXB60C, które dostępne są w ofercie naszej firmy Fresh Klima z Warszawy. Posiadają one różne tryby pracy: Economy obniża pobór mocy, z kolei Comfort zapobiega odczuwaniu przeciągów. Jeżeli chce się szybko dogrzać lub wychłodzić pomieszczenie to tryb Powerfull będzie najlepszy. Taka klimatyzacja domowa sprawdzi się do mieszkania o małej kubaturze, ale również domu parterowego.

Klimatyzatory ścienne Fuji Electric

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LM
RSG07LM | RSG09LM | RSG12LM | RSG14LM (2,0 – 4,3 kW)

Cichy i wydajny klimatyzator ścienny, który w zaledwie kilkanaście minut pozwoli osiągnąć pożądany komfort cieplny w pomieszczeniu. Sprawdza się zarówno jako klimatyzacja do domu, jak i klimatyzacja do biura. Nawiew pionowy ułatwia dogrzewanie dolnych partii pomieszczenia. Nawiew w poziomie chroni przed gwałtownymi podmuchami zimnego powietrza. Klimatyzator RSG-LM jest wyposażony w łatwy w obsłudze programator z opcją „na noc”. Dzięki wbudowaniu cieńszych rurek (5mm), utrzymuje stabilną temperaturę i zwiększa wydajność wymiennika ciepła. W komplecie znajduje się pilot bezprzewodowy, który umożliwia wygodne sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LU
RSG07LU | RSG09LU | RSG12LU | RSG14LU (2,0 – 5,0 kW)

Łatwy w obsłudze i efektywny klimatyzator ścienny, który możesz zamontować w domu lub biurze. Błyskawicznie chłodzi lub ogrzewa pomieszczenie. W modelu RSG-LU zastosowano wymiennik ciepła o dużym zagęszczeniu cienkich rurek (5 mm). Dzięki temu urządzenie jest wydajniejsze, mniejsze i mniej zwraca na siebie uwagę. Dodatkowo wbudowano zaawansowany programator z trzema trybami – tygodniowy, dobowy i nocny. Możesz także ustawić tryb cichej pracy – wówczas klimatyzacja jest o 3 dB cichsza. Jeżeli zamierasz opuścić pomieszczenie na dłużej, możesz włączyć funkcję „10° HEAT” – unikniesz nadmiernego spadku temperatury. Kontrolka poinformuje cię, gdy trzeba wyczyścić filtr i niezbędny jest serwis klimatyzacji. Obsługa jest intuicyjna, tryby zmieniasz po naciśnięciu jednego przycisku. Wszystkimi programami możesz sterować za pomocą panelu albo bezprzewodowego pilota.

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LT
RSG09LT | RSG12LT (2,5 – 4,0 kW)

Eleganckie, bardzo wydajne i energooszczędne urządzenie zapewniające błyskawiczną klimatyzację firmy. W modelu RSG-LT poprawiono wydajność grzewczą w niskich temperaturach, dzięki temu klimatyzator zapewnia komfort cieplny nawet, gdy temperatura na zewnątrz wynosi -20°C. Jedną z największych zalet jest bardzo krótki czas całkowitego wychłodzenia lub ogrzania pomieszczenia.
W klimatyzatorze jest zamontowany czujnik ruchu, dzięki temu urządzenie ogranicza wydajność, gdy w pomieszczeniu nie ma ludzi. Gdy chcesz wyjść na dłużej, możesz również wykorzystać funkcję „10° HEAT” – dzięki temu do czasu twojego powrotu, będzie się utrzymywała stała temperatura 10° C. Oprócz tego do wyboru są 3 tryby – tygodniowy, program i nocny. Dla twojej wygody, do klimatyzatora dołączono pilot bezprzewodowy. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna.

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LE
RSG07LE | RSG09LE | RSG12LE | RSG14LE (0,5 – 5,0 kW)

Prosty w obsłudze i bardzo cichy ścienny klimatyzator w ciągu 20 minut ogrzeje albo wychłodzi pomieszczenie. Sprawdza się jako klimatyzacja firmy i domu. W prosty sposób możesz wybrać optymalny komfort cieplny, a gdy chcesz wyjść na dłużej, włączasz opcję „10° HEAT” i unikasz gwałtownego spadku temperatury. Dzięki zastosowaniu cienkich i wysoko zagęszczonych rurek, zwiększa się wydajność wymiennika ciepła, a temperatura utrzymuje się na stałym poziomie. Istnieje dodatkowy tryb pracy cichej (20 dB), który sprawdzi się zwłaszcza w nocy. W każdej chwili możesz samodzielnie zdjąć i wymyć panel zewnętrzny, a świecąca kontrolka poinformuje cię o konieczności wyczyszczenia filtra albo wezwania serwisu klimatyzacji. Do urządzenia dołączono pilot przewodowy i bezprzewodowy, które ułatwiają sterowanie panelem. Obsługa i montaż klimatyzacji są szybkie i bezproblemowe.

Klimatyzator Fuji Electric RSG-LF
RSG18LF | RSG24LF | RSG30LF (0,9 – 9,0 kW)

Bardzo wydajny klimatyzator ścienny wyposażony w filtr antybakteryjny oraz filtr jonowy. Polecany alergikom i osobom z wrażliwym układem oddechowym. Klimatyzator szybko chłodzi lub nagrzewa wnętrze do pożądanej temperatury. W urządzeniu możesz sterować kierunkiem nawiewu powietrza. Nawiew w pionie ogrzewa dolne partie pomieszczenia, dzięki temu ciepło „nie ucieka” w górę. Nawiew w poziomie chroni przed bezpośrednim wyrzutem chłodnego powietrza. Filtr jonowy usuwa nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu. Filtr polifenolowy eliminuje cząstki kurzu, grzybów i innych szkodliwszych mikroorganizmów. W ramach modelu RSG-LF, do wyboru są klimatyzatory o 3 długościach. Dzięki temu montaż klimatyzacji jest elastyczny. Do urządzenia dołączono 2 piloty – przewodowy i bezprzewodowy. Obsługa i sterowanie są nieskomplikowane i z pewnością nie sprawią ci problemów.

Klimatyzatory ścienne Gree

Klimatyzator GREE U-Crown
GWH09UB | GWH12UB | GWH18UC (0,39 – 5,75 kW)

Pokojowy klimatyzator ścienny z serii Premium. Polecany jako klimatyzacja do domu. Łączy w sobie niezawodną technologię i elegancki styl. Gwarantuje wydajne grzanie i chłodzenie pomieszczenia. 7 prędkości wentylatora i szeroki kąt nawiewu zapewniają dobranie najlepszego komfortu cieplnego. Urządzenie pracuje cicho, można wybrać poziom głośności. Klimatyzator jest również energooszczędny (klasa energetyczna grzania i chłodzenia, w zależności od wybranego modelu A+/A++/A+++). Wbudowany jonizator plazmowy oczyszcza powietrze, usuwa nieprzyjemne zapachy, gwarantując zdrowy mikroklimat w pomieszczeniu. Odszranianie i osuszanie następują automatycznie, co ogranicza częsty serwis klimatyzacji. Klimatyzator może być sterowany przez Wi-Fi, co znacznie poprawia wygodę obsługi. W zestawie znajduje się również podświetlany bezprzewodowy pilot.

Klimatyzator GREE LOMO Luxury
GWH09QB | GWH12QC | GWH18QD | GWH24QE (0,45 – 8,20 kW)

Wydajny klimatyzator z serii Lomo. Elegancka obudowa sprawia, że pasuje niemal do każdego wnętrza. Można go zamontować w biurze, firmie lub domu. W klimatyzatorze zamontowano innowacyjny system inwerterowy G10, który samoczynnie dopasowuje czynnik chłodzący do warunków otoczenia. Klimatyzator pracuje cicho i posiada takie udogodnienia jak: funkcja turbo (szybkie chłodzenie lub grzanie), inteligentne odszranianie czy auto restart. Wysoka klasa energetyczna (chłodzenie A++/grzanie A+) gwarantuje oszczędność energii. 4 prędkości wentylatora umożliwiają optymalne dopasowanie komfortu cieplnego. Jonizator plazmowy i aktywny filtr elektrostatyczny eliminują z powietrza drobinki kurzu, bakterie i nieprzyjemne zapachy. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, urządzenie może być sterowane aplikacją w tablecie lub smartfonie. Dzięki temu zmiana ustawień może odbywać się z każdego miejsca, także poza budynkiem, w którym znajduje się klimatyzacja.

Klimatyzator GREE LOMO Economic
GWH09QB | GWH12QB | GWH18QD (0,60 – 5,20 kW)

Nowoczesny i wydajny klimatyzator z serii Lomo Economic. Sprawdza się jako klimatyzacja do biura lub domu. Urządzenie można w prosty sposób zamontować na ścianie. Wykorzystano w nim najnowsze technologie poprawiające wydajność i komfort użytkowania. Dzięki innowacyjnej technologii inwerterowej G10, klimatyzator automatycznie dopasowuje ilość czynnika chłodniczego do aktualnych potrzeb w pomieszczeniu. Funkcja turbo wymusza pełną moc i zapewnia szybsze wychłodzenie lub ogrzanie otoczenia. Posiada wiele przydatnych opcji, między innymi: auto restart, samodiagnoza i inteligentne odszranianie. Filtr elektrostatyczny oraz jonizator plazmowy skutecznie oczyszczają powietrze. 4 wentylatory pracują cicho i wydajnie. Wysoka klasa energetyczna zapewnia oszczędności. Klimatyzacja domowa może być obsługiwana przez Wi-Fi, wystarczy zainstalować aplikację na smartfon lub tablet i sterować urządzeniem z dowolnego miejsca.

Klimatyzator GREE COZY Mirror
GWH09MB | GWH12MB (0,60 – 3,90 kW)

Stylowy klimatyzator ścienny z serii Cozy Mirror. Nieprzeciętny design sprawia, że doskonale prezentuje się w eleganckich pomieszczeniach. Polecany jako klimatyzacja do domu lub firmy, sklepu, biura. W urządzeniu zastosowano innowacyjne funkcje, które podnoszą komfort użytkowania klimatyzacji. Inwerter zapewnia optymalne dopasowanie komfortu cieplnego do warunków otoczenia. Dzięki opcji turbo, klimatyzacja w krótkim czasie wychładza lub ogrzewa pomieszczenie. 7 prędkości wentylatora i 8 stopni grzania zapewniają efektywne działanie. Ponadto klimatyzacja pracuje cicho i niezawodnie w każdym otoczeniu.  Szeroki kąt nawiewu i sterowane żaluzje zapewniają odczuwalny napływ świeżego powietrza. Dodatkowo wbudowana jest opcja oszczędzania energii i tryb nocny, które pozwalają na zmniejszenie poboru energii. Urządzenie posiadania również nowatorskie funkcje inteligentnego odszraniania i automatycznego samooczyszczania, dzięki temu serwisowanie klimatyzacji jest o wiele rzadsze.

Klimatyzator GREE COZY Silver
GWH09MB | GWH12MB | GWH18MC | GWH24MD (0,6 – 6,8 kW)

Nowoczesny klimatyzator ścienny z serii Cozy. Do montażu klimatyzacji w domu i firmie. Wykorzystanie innowacyjnego systemu inwerterowego G10, sprawia, że klimatyzacja w inteligentny sposób dostosowuje ilość czynnika chłodzącego do aktualnych warunków w pomieszczeniu. Opcja turbo sprawia, że urządzenie w krótkim czasie ogrzewa lub wychładza pomieszczenie do określonego poziomu. Szeroki kąt nawiewu i ruchome żaluzje powodują, że powietrze jest rozprowadzane równomiernie i efektywnie, bez nieprzyjemnych podmuchów. Klimatyzator jest wyposażony w filtr plazmowy usuwający nieprzyjemne zapachy i cząsteczki kurzu czy bakterii. Dzięki funkcji oszczędzania energii, dbasz o środowisko i ograniczasz zużycie energii. Klasa energetyczna A++. Funkcja standby (pobór mocy 1W) i tryb pracy nocnej. Funkcja samooczyszczania ograniczy serwis klimatyzacji.

Klimatyzator GREE CHANGE
GWH09KF | GWH12KF | GWH18KG | GWH24KG (0,45 – 6,55 kW)

Klimatyzator ścienny z serii Standard. Polecany zarówno jako klimatyzacja do biura, firmy, jak i domu. Nowoczesny wygląd jednostki zewnętrznej umożliwia dopasowanie do niemal każdego stylu wnętrza. Klimatyzator jest energooszczędny, cichy i wydajny. Innowacyjny system inwerterowy G10 umożliwia automatyczne dopasowanie pracy do warunków otoczenia. 7 wentylatorów zapewnia wydajne działanie w każdych warunkach. Jonizator plazmowy oczyszcza powietrze. Dzięki opcji inteligentnego odszraniania, oszczędzasz energię i możesz się cieszyć wysokim komfortem bez przerw w działaniu klimatyzacji. Tryb snu umożliwia dobranie najlepszej temperatury w nocy, w zależności od potrzeb, stanu zdrowia czy wieku. Montaż klimatyzacji jest prosty, a obsługa intuicyjna.

Klimatyzator GREE VIOLA Perfect
GWH09RB | GWH12RB | GWH18RC | GWH24RD (0,6 – 6,8 kW)

Klimatyzator ścienny marki Gree z serii Standard. Nowoczesny wygląd i kompaktowa obudowa sprawiają, że wpasuje się w styl każdego wnętrza, nowoczesnego, jak i klasycznego. W klimatyzacji wykorzystano innowacyjną technologię dwupłatkowej sprężarki rotacyjnej. Filtr węglowy i jony srebra usuwają bakterie, wirusy i zanieczyszczenia krążące w powietrzu. Powietrze jest świeże i zdrowe. Funkcja turbo umożliwia szybkie dopasowanie optymalnej temperatury w otoczeniu. Dzięki funkcji grzania +8°C, w okresie zimowym można utrzymywać we wnętrzu stały poziom temperatury, co przydaje się na przykład w klimatyzacji w biurze lub firmie. Dzięki szerokiemu kątowi nawiewu, powietrze jest efektywnie rozprowadzane w pomieszczeniu. W opcji standby pobór mocy tylko 1W. Klimatyzator posiada opcję inteligentnego samooczyszczania i osuszania, co zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń, grzybów i pleśni. Dzięki funkcji feel i czujnikom wbudowanym w podświetlanego pilota, urządzenie odczytuje temperaturę w najbliższym otoczeniu użytkownika i dobiera optymalny komfort cieplny.

Klimatyzatory ścienne LG

Klimatyzator LG ARTCOOL Stylist G-WL
G09WL | G12WL (1,3 – 4,0 kW) 

Wydajny klimatyzator o nieprzeciętnym designie. Idealny dla osób zwracających uwagę na styl wnętrza. Komponuje się w różnych pomieszczeniach, zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Zewnętrzne jednostki klimatyzatorów LG ARTCOOL Stylist są podświetlane LED-ami, dzięki czemu można wybierać dowolne kolory, w zależności od nastroju lub stylu pomieszczenia. Klimatyzacja Warszawa zapewnia trójstronny nawiew powietrza, dzięki temu powietrze przepływa delikatniej i naturalniej. Filtry są podwójnie chronione, a oczyszczanie jest automatyczne, co zmniejsza częstotliwość serwisu klimatyzacji. W zależności od potrzeb, można ustawić bardzo mocne chłodzenie albo skuteczne grzanie. Urządzenia działają bardzo cicho – poziom hałasu 19 dB. Dzięki temu nie zakłócają spokoju w dzień, a snu w nocy. Ponadto instalacja i serwis klimatyzacji są łatwe i szybkie. Na życzenie, do zestawu można dołączyć zestaw Wi-Fi.

Klimatyzator LG ARTCOOL Slim A-LL
A09LL | A12LL (0,89 – 4,04 kW)

Elegancki i bardzo wydajny klimatyzator ścienny marki LG. Ze względu na atrakcyjny design, sprawdza się jako klimatyzacja do domu, klasycznie albo nowocześnie urządzonego. Klimatyzator jest energooszczędny (klasa energetyczna A++), a przy tym umożliwia kontrolowanie zużycia energii. Jednostki zewnętrzne i agregator pracują cicho, dlatego bez obaw można zamontować klimatyzator na przykład w sypialni albo pokoju dzieci. Klimatyzator w krótkim czasie zapewnia wychłodzenie albo ogrzanie pomieszczenia. Powietrze wypływa w wielu kierunkach, dlatego podmuchy zimna albo gorąca są nieodczuwalne. Dodatkowymi udogodnieniami, zapewniającymi zdrowy mikroklimat we wnętrzu są: automatyczne oczyszczanie, wzmocniony filtr antybakteryjny i jonizator powietrza. Montaż klimatyzacji jest prosty i szybki. Dodatkową opcją jest bezprzewodowe kontrolowanie i sterowanie Wi-Fi.

Klimatyzator LG ARTCOOL Mirror A-RL
A18RL (0,9 – 6,0 kW)

Wydajny klimatyzator o niepowtarzalnym designie. Spełnia najnowsze standardy systemów klimatyzacyjnych, od których oczekuje się nie tylko wydajności, ale również estetycznego wyglądu. Ceniony za elegancki wygląd, który umożliwia wkomponowanie go w nawet najbardziej stylowych pomieszczeniach. Model Mirror A-RL jest cichy i wydajny energetycznie. W urządzeniu zastosowano innowacyjne rozwiązania filtracyjne oraz funkcje obniżające poziom hałasu. Napływające powietrze jest oczyszczone, co korzystnie wpływa na przyjazny mikroklimat we wnętrzach. W klimatyzatorze można kontrolować zużycie energii oraz zaprogramować tryb cichej pracy agregatów. W krótkim czas pozwala osiągnięcie pożądanego komfortu cieplnego. Montaż klimatyzacji jest łatwy i szybki.

Klimatyzator LG Deluxe D-RN
D09RN | D12RN | D18RN | D24RN (0,89 – 7,42 kW)

Wydajny i elegancki z wyglądu klimatyzator. Jeden z najlepszych na rynku modeli sprawdzających się jako klimatyzacja do domu. Zastosowano w nim ulepszone sprężarki i wymienniki ciepła, dzięki którym zwiększyła się wydajność grzewcza. Wysokociśnieniowy wentylator i duże śmigło jednostki zewnętrznej zapewniają skuteczne ogrzewanie i bardzo wydajne chłodzenie – delikatny nawiew powietrza na odległość do 9 m. Jonizator oczyszcza powietrze zapewniając przyjazny i zdrowy mikroklimat. Klimatyzator jest łatwy w montażu i czyszczeniu. Jest również cichy (19dB), umożliwia aktywną kontrolę i dopasowanie zużycia energii do aktualnych potrzeb. Ponadto urządzenie ma wbudowaną funkcję automatycznego oczyszczania, a wydajne filtry są podwójnie chronione. Nie wymaga częstego serwisowania klimatyzacji. Do zestawu można dołączyć zestaw WiFi i Smart Diagnosis.

Klimatyzator LG Standard Plus P-EN
P09EN | P12EN | P18EN | P24EN (0,89 – 7,42 kW)

Nowoczesny i wydajny klimatyzator odznaczający się minimalistycznym i bardzo estetycznym designem. Sprawdzający się jako klimatyzacja do biura i klimatyzacja do domu. Mocno chłodzi i skutecznie ogrzewa pomieszczenie. Zapewnia komfort użytkowania i oszczędności w zużyciu energii – klasa energetyczna chłodzenia A++, klasa energetyczna ogrzewania A+. Nawiew powietrza jest delikatny i bardzo naturalny. Lekka i nowoczesna konstrukcja umożliwia łatwy montaż i serwis klimatyzacji – filtry można wyczyścić samodzielnie, bez pomocy serwisanta. Dodatkowymi udogodnieniami są: kontrola zużycia energii, niski poziom hałasu (19 dB), cicha praca (przydatne zwłaszcza w nocy) i wygodne sterowanie (opcjonalny zestaw Wi-Fi).

Klimatyzator LG Basic E-EM
E09EM | E12EM (0,89 – 4,04 kW)

Niezawodny klimatyzator do domu, w którym wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne LG. Do zamontowania na ścianie. Urządzenie wyposażone jest w sterowane żaluzje, które regulują dopływ powietrza, tak by nie było ono kierowane bezpośrednio na osoby przebywające w pomieszczeniu. Dzięki funkcji Jet Cool wnętrze mocno wychładza się w którym czasie. Podwójny filtr antybakteryjny oczyszcza powietrze z kurzu i bakterii. Ponadto klimatyzator wyposażony jest w funkcję automatycznego oczyszczania. Klimatyzator jest energooszczędny i bardzo cichy. Instalacja urządzenia jest prosta i szybka, a sterowanie może się odbywać zdalnie przy pomocy zestawu Wi-Fi.

Klimatyzator LG Basic E-EM
E18EM (0,90 – 5,40 kW)

Zaawansowany technologicznie klimatyzator do domu zapewniający komfortowy nawiew powietrza. Skutecznie ogrzewa i chłodzi pomieszczenie. Dzięki automatycznym żaluzjom umożliwia sterowanie kierunkiem napływu powietrza. Model LG Basic posiada funkcję Jet Cool, która zapewnia szybkie chłodzenie wnętrza w krótkim czasie. Ponadto wyposażony jest w podwójnie chroniony filtr, który oczyszcza powietrze z kurzu i bakterii. Zapewnia napływ zdrowego powietrza. Urządzenie łatwo i szybko montuje się do ściany. Jest wydajne energetycznie (klasa A/A+) i pracuje cicho, dzięki czemu nie zakłóca ciszy nocnej i można go wykorzystywać w pomieszczeniach do pracy albo nauki. Czyszczenie i serwis klimatyzacji przebiegają szybko i bez zakłóceń.

Klimatyzatory ścienne Panasonic

Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-XZ-SKE
KIT-XZ7-SKE | KIT-XZ9-SKE | KIT-XZ12-SKE | KIT-XZ18-SKE (0,75 – 5,6 kW)

Nowoczesny klimatyzator ścienny z serii Etherea. Lekka, kompaktowa budowa (grubość 19,4 cm) umożliwia montaż klimatyzacji w różnych miejscach w domu. Wydajnie chłodzi lub ogrzewa pomieszczenie. Ultracichy – poziom hałasu tylko 19 dB. Klasa energetyczna A++. Czynnik chłodzący R32 jest przyjazny środowisku. Funkcja detekcji nasłonecznia umożliwia dopasowanie najlepszego komfortu cieplnego do warunków otoczenia i ograniczenie strat energii nawet o 38%. Oszczędności zapewnia również system inwerterowy, który dostosowuje wydajność chłodzenia lub ogrzewania do aktualnych warunków. System Econavi odpowiada za wykrywanie aktywności lub nieobecności w pomieszczeniu, zapewniając grzanie i chłodzenie na stałym poziomie. Dzięki systemu oczyszczania powietrza Nanoe, wypuszczane powietrze jest zdrowe, czyste i rześkie. Klimatyzatorem można sterować przy pomocy smartfona i WiFi.

Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-Z-SKEG
KIT-Z7-SKEG | KIT-Z9-SKEG | KIT-Z12-SKEG | KIT-Z15-SKEG | KIT-Z18-SKEG (0,75 – 5,6 kW)

Klimatyzacja do domu i mieszkania z serii Etherea, zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią codzienny komfort życia i jednocześnie dbają o środowiska. Elegancki, biały kolor i nowoczesny design sprawiają, że klimatyzator pasuje do wielu pomieszczeń, stając się nie tylko narzędziem poprawiającym komfort, ale również ozdobą ścienną. Dzięki funkcji Econavi klimatyzacja wykrywa straty energii, obniżając jej zużycie nawet o 38%. Klimatyzator jest cichy i wydajny, a największą jego zaletą jest to, że powietrze w domu jest czyste, świeże i zdrowe. Funkcja Nanoe wspomaga usuwanie nieprzyjemnych zapachów, oczyszczanie i poprawia jakość powietrza. Technologia inwerterowa zapewnia efektywną pracę i najwyższą klasę energetyczną. Podwójny programator umożliwia dwukrotne włączenie się i wyłącznie się klimatyzatora w ciągu doby. Sterowane żaluzje kierują strumieniem powietrza. Warto również zwrócić uwagę na funkcję automatycznego utrzymywania temperatury, dzięki której klimatyzacja automatycznie przechodzi w tryb chłodzenia lub grzania, w zależności od warunków panujących wywnętrz. Montaż klimatyzacji jest prosty, a sterowanie może się odbywać przy pomocy urządzeń mobilnych (smartfon, tablet) z dostępem do WiFi.

Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-Z-SKEM
KIT-Z7-SKEM | KIT-Z9-SKEM | KIT-Z12-SKEM | KIT-Z15-SKEM | KIT-Z18-SKEM (0,75 – 5,6 kW)

Klimatyzator ścienny z nowej serii Etherea. Nowoczesny, lekki, sprawdzający się jako klimatyzacja w domu w każdym wnętrzu. Zapewnia zupełnie nową jakość powietrza o każdej porze roku, a przy okazji pomaga dbać o środowisko. Urządzenie jest płaskie (grubość 19,4 cm), dzięki temu nie przytłacza, nawet w małych pomieszczeniach. Panasonic w klimatyzatorach zastosował szereg nowoczesnych funkcji, zwiększających wydajność i poprawiających komfort w domu. Dzięki funkcji detekcji nasłonecznienia Econavi, urządzenie działa sprawniej i ogranicza zużycie energii (klasa energetyczna A++). Z kolei system Nanoe usuwa grzyby, bakterie, zanieczyszczania, sprawiając, że powietrze jest czyste i rześkie, a komfort domowników znacząco się poprawia. Klimatyzator jest również łatwy w montażu i obsłudze. Sterowanie może odbywać się przy pomocy smartfona lub tabletu.

Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-XE-QKE
KIT-XE7-QKE | KIT-XE9-QKE | KIT-XE12-QKE | KIT-XE18QKE (0,75 – 6,0 kW)

Klimatyzator ścienny z serii Etherea. Srebrna obudowa nadaje nowoczesnego designu i sprawia, że klimatyzacja do domu prezentuje się znakomicie w każdym pomieszczeniu. W urządzeniu wykorzystano zaawansowane technologie, dzięki którym klimatyzator jest wydajny, cichy i energooszczędny. Znacząco poprawia jakość powietrza i sprawia, że w domu panuje przyjemny mikroklimat o każdej porze roku. Inteligentny system Econavi optymalizuje działanie w zależności od obecności osób w pomieszczeniu, zapewniając oszczędności energii elektrycznej (klasa energetyczna A++). Z kolei system Nanoe uzdatnia i oczyszcza powietrze, sprawiając, że domownicy oddychają świeżym i zdrowym powietrzem, bez grzybów, bakterii i innych zanieczyszczeń. System Inverterowy dba o niższe zużycie energii (nawet do 38%). Jest to jedna z najcichszych klimatyzacji do domu – poziom hałasu zaledwie 20 dB. Montaż i serwis klimatyzacji są bardzo proste. Urządzenie można sterować przy pomocy sterownika ściennego albo smartfona lub tabletu podłączonego do WiFi.

Klimatyzator Panasonic Etherea KIT-E-QKE
KIT-E7-QKE | KIT-E9-QKE | KIT-E12-QKE KIT-E15-QKE | KIT-E18-QKE | KIT-E21-QKE | KIT-E24-QKE | KIT-E28QKE (0,75 – 8,6 kW)

Klimatyzator ścienny Panasonic z serii Etherea to jednostka zapewniająca komfort w domu, zdrowe i czyste powietrze o każdej porze roku. W urządzeniu wykorzystano nowoczesne technologie dzięki którym klimatyzacja do domu pracuje wydajnie i jest energooszczędna. Klimatyzator pracuje cicho (poziom hałasu tylko dB). System Nanoe oczyszcza powietrze z kurzu, bakterii i grzybów sprawiając, że domownicy czują się lepiej, gdyż oddychają zdrowym i czystym powietrzem. Dzięki funkcji Econavi i technologii inwerterowej klimatyzacja dopasowuje wydajność do aktualnych warunków w pomieszczeniu. Zapewnia to oszczędności energii nawet do 38%. Klimatyzator kontroluje jakość powietrza, chroni przed gwałtownym wysuszaniem. Funkcja gorącego startu zapewnia szybki ogrzanie wnętrza, z kole tryb wysokiej wydajności utrzymuje optymalną temperaturę w zależności od pogody, obecności i aktywności ludzi i warunków panującym we wnętrzu. Klimatyzacją można sterować zdalnie, przy pomocy sterownika ściennego, pilota lub smartfona.

Klimatyzator Panasonic Heatcharge VZ KIT-VZ-SKE
KIT-VZ9-SKE | KIT-VZ12-SKE (0,6 – 4,0 kW)

Klimatyzator do domu z nowym systemem Heatcharge, który zwiększa wydajność i zapewnia wysoki komfort otoczenia o każdej porze roku. Nowoczesne uniwersalne wzornictwo sprawia, że klimatyzacja pasuje do wielu pomieszczeń, sypialni, salonu czy kuchni. Dzięki systemowi Econavi klimatyzacja wykorzystuje czujnik nasłonecznienia i reguluje moc wyjściową, dbając, by w pomieszczeniu był utrzymywany stały komfort. Dzięki silnemu nawiewowi w pomieszczenie szybko się wychładza, a zimne powietrze dociera do najdalszych miejsc. System oczyszczania Nanoe usuwa 99% bakterii i wirusów, oczyszcza i jonizuje powietrze, zapewniając przyjazny mikroklimat. Klimatyzacja pracuje cicho (poziom hałasu zaledwie 18 dB).

Klimatyzator Panasonic RE KIT-RE-RKE
KIT-RE9-RKE | KIT-RE12-RKE | KIT-RE15-RKE | KIT-RE18-RKE | KIT-RE24RKE (0,85 – 8,10 kW)

Klimatyzator Panasonic z nowej serii Re. Unowocześniona konstrukcja i rewolucyjne technologie zapewniają wydają pracę i wysoką efektywność energetyczną. Montaż klimatyzacji w każdym pomieszczeniu w domu. Klimatyzator zapewnia komfortowe warunki w pomieszczeniu o każdej porze roku. Pracuje cicho (poziom hałasu do 22dB), dzięki temu nie zakłóca wypoczynku w dzień i sny w nocy. Dzięki nowej sprężarce falwnikowej i inteligentnemu systemowi, klimatyzator zapewnia efektywne grzanie lub chłodzenie, bez względu na rodzaj pomieszczenia. Technologia falwnikowa odznacza się elastyczną zmianą prędkości sprężarki, co wpływa na obniżenie strat energii elektrycznej. Klimatyzacją można sterować z dowolnego miejsca, także przez internet korzystając z aplikacji w smartfonie lub tablecie.

Klimatyzator Panasonic UZ KIT-UZ-SKE
KIT-UZ9-SKE | KIT-UZ12-SKE | KIT-UZ18-SKE (0,85 – 5,40 kW)

Klimatyzacja do domu z serii UZ. Wydajna jednostka z technologią inwerterową zapewniającą komfort w każdym pomieszczeniu, bez względu na porę roku i warunki pogodowe wewnątrz. Klimatyzator zapewnia duże oszczędności energii i jest przyjazny dla środowiska. Obudowa jest lekka i zwraca na siebie uwagę swoim nowoczesnym wyglądem. Klimatyzator jest cichy (poziom hałasy 20 dB), dzięki nie zakłóca pracy i codziennego rytmu. Klimatyzatory są wyposażone w falowniki, dzięki którym jest możliwe obniżenie zużycia energii potrzebnej do utrzymania nastawionej temperatury. Technologia ta przyspiesza również chłodzenie po stanie w spoczynku. Serwis klimatyzacji jest niezwykle prosty. Sterowanie może się odbywać przy pomocy sterownika ściennego, ale również telefonu lub tabletu z dostępem do WiFi. Dzięki temu możesz włączać, wyłączać i zmieniać tryby z dowolnego miejsca, także spoza domu.

Klimatyzator Panasonic PKEA do zastosowań profesjonalnych KIT-E-PKEA
KIT-E9-PKEA | KIT-E12-PKEA | KIT-E15-PKEA | KIT-E18-PKEA (0,85 – 6,00 kW)

Klimatyzator Panasonic do zastosowań profesjonalnych, na przykład magazynów czy serwerowni, w którym wymagana jest stała niska temperatura. Zapewnia komfort i bezpieczeństwo maszyn o każdej porze roku. Wysoka wydajność nawet przy bardzo niskich temperaturach (do -20 °C). Jednostka przeznaczona do montażu klimatyzacji na ścianie. Klimatyzator został zaprojektowany tak, by zapewnić ciągłą pracę – system automatycznego przełączania, chroni pomieszczenie przed gwałtownymi zmianami temperatury. Dodatkowy czujnik zapobiega oszranianiu się jednostki. W urządzeniu znajduje się technologię inwerterową, dzięki której klimatyzacja pracuje wydajniej i eliminuje straty energii (klasa energetyczna A++/A+). Możliwość włączenia trybu oszczędzania energii. Zawór elektromagnetyczny gwarantuje dochładzanie czynnika chłodzącego i regulowanie jego przepływu.

Klimatyzatory ścienne Samsung

Klimatyzator Samsung Prestige
AR09JSPFAWKNEU | AR12JSPFAWKNEU (0,97 – 4,00 kW)

Niezwykle elegancki klimatyzator ścienny marki Samsung. Polecany jako klimatyzacja do domu. Model z serii Prestige zaskakuje innowacyjnymi technologiami oraz ultranowoczesnym designem. Samsung zdecydował się na opracowanie klimatyzatorów, które z jednej strony zapewniają komfort człowiekowi, z drugiej są przyjazne środowisku. Technologia Digital Inverter zapewnia nawet oszczędności energii nawet do 80% w porównaniu konwencjonalnymi klimatyzatorami. Klasa energetyczna A+++. Dodatkowa funkcja Single User pozwala zmniejszyć poziom zużycia energii. Jeden z najcichszych klimatyzatorów na rynku – poziom hałasu zaledwie 16 dB! Szeroki nawiew powietrza zapewnia, że powietrze dociera do każdego zakamarka w pomieszczeniu. Powietrze chłodzi szybko i efektywnie. Wysokiej klasy filtr HD i jonizator Virus Doctor eliminują z powietrza szkodliwie bakterie i zanieczyszczenia. Zyskujesz nie tylko najlepszy komfort o każdej porze roku, ale również rześkie i czyste powietrze w pomieszczeniu. Dzięki WiFi, klimatyzatorem można sterować z dowolnego miejsca, także poza domem.

Klimatyzator Samsung Premium
AR09HSSDBWKNEU | AR12HSSDBWKNEU | AR18HSSDBWKNEU (0,97 – 7,00 kW)

Wydajny i energooszczędny klimatyzator z serii Premium. Samsung opracował innowacyjną technologię, dzięki której w pomieszczeniu utrzymywany jest optymalny komfort cieplny i zdrowy mikroklimat. Trójkątny kształt i duża powierzchnia nawiewu zapewniają lepszą cyrkulację powietrza. Zasięg chłodzenia do 13 metrów. Technologia Wirus Doctor neutralizuje toksyny i wolne rodniki i sprawia, że powietrze wpływające z klimatyzatora jest czyste i świeże. Szczególnie ważne jest to dla dzieci, osób starszych i alergików. Klimatyzator do domu jest energooszczędny – klasa energetyczna A++. Dzięki funkcjo Step Cooling klimatyzacja w domu szybko chłodzi lub ogrzewa wnętrze. Z kolei opcja good’sleep dopasuje najlepszą temperaturą w nocy, podczas snu. Klimatyzacją można sterować zdalnie, z każdego miejsca poza domem– wystarczą smartfon i dostęp do WiFi. W każdej chwili możesz włączyć lub wyłączyć urządzenie, zmienić tryb lub temperaturę.

Klimatyzator Samsung Classic+
AR09HSFSBWKNZE | AR12HSFSAWKNZE | AR18HSFSAWKNEU | AR24HSFSAWKNEU (1,3 – 8,0 kW)

Nowoczesny klimatyzator ścienny z serii Classic+, w którym wykorzystano technologie zwiększające wydajność i zmniejszające zużycie energii. Polecany jako klimatyzacja do domu. Elegancki design umożliwia montaż klimatyzacji w każdym pomieszczeniu. Klimatyzator pracuje cicho i pobiera niewielkie ilości energii, ale jednocześnie zapewnia wydajne grzanie i chłodzenie o każdej porze roku. Klasa energetyczna A+, poziom hałasu 19dB. Klimatyzatory z serii Classic+ wyposażone są w filtry HD i jonizatory oczyszczające powietrze z kurzu i bakterii. Powietrze jest przyjemne, lekkie i częste. Funkcja Smart Check automatycznie diagnozuje mikroklimat we wnętrzu i dopasowuje poziom grzania lub chłodzenia do aktualnych warunków. Opcja good’ sleep sprawia, że klimatyzator dopasowuje optymalne warunki podczas snu mieszkańców. Montaż klimatyzacji i sterowanie są niezwykle proste. Urządzeniem możesz sterować przy pomocy aplikacji w smartfonie, wystarczy połączenie z WiFi i włączasz i wyłączasz klimatyzację w domu z każdego miejsca.

Klimatyzator Samsung Classic
AR09JSFNCWKNZE | AR12JSFNCWKNZE | AR18JSFNCWKNEU | AR24JSFNCWKNEU (1,3 – 8,0 kW)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur scelerisque eros quam, non rutrum ligula fermentum sed. Nullam vitae nunc vitae est tincidunt congue. Praesent ornare metus at arcu volutpat pretium. Pellentesque sodales blandit nibh eu tempor. Integer urna nulla, vehicula eu lectus et, malesuada vulputate augue. Nunc faucibus, ex ac iaculis gravida, magna tellus placerat augue, nec aliquet odio nulla et nunc. In hac habitasse platea dictumst. Mauris eget enim ante. In volutpat commodo elementum.

Klimatyzator Samsung Eco
AR09JSFPEWQNZE | AR12JSFPEWQNZE (1,3 – 3,8 kW)

Nowoczesny i energooszczędny klimatyzator z serii Eco. Najczęściej kupowany jako klimatyzacja do domu. Samsung opracował klimatyzatory, które są wydajne, zapewniają świeże i czyste powietrze, a przy tym są energooszczędne (zużycie energii mniejsze nawet do 80%). Cicha praca i uniwersalny wygląd sprawiają, że klimatyzatory można zamontować w każdym pomieszczeniu, kuchni, sypialni, salonie i pokoju dziecięcym. Efektywne chłodzenie, grzanie, osuszanie i cyrkulacja powietrza. Najważniejsze funkcje ułatwiające obsługę i serwis klimatyzacji to filtr HD (oczyszcza powietrze), Easy Filter (ułatwia czyszczenie i serwis), Inverter Digital (technologia regulująca temperaturę i zmniejszająca zużycie energii). Opcja good’sleep dopasowuje komfort cieplny w nocy, ułatwiając zasypianie i budzenie. Po przebudzeniu czujesz się rześko i świeżo.

Klimatyzator Samsung P+ CAC
AC026FBRDEH/EU | AC035FBRDEH/EU | AC052FBRDEH/EU (1,2 – 8,0 kW)

Klimatyzator ścienny, polecany jako klimatyzacja do biura, ale mająca również zastosowanie w domach prywtanych. Samsung opracował serię urządzeń, które można zamontować w różnych obiektach, nawet tam, gdzie montaż klimatyzacji bywa utrudniony. Największe zalety klimatyzacji z serii P+ to elegancki wygląd, wydajność i energooszczędność. Klasa energetyczna A+ zapewnia spore oszczędności przy zachowaniu najlepszej wydajności. Klimatyzacja ma wbudowany nowoczesny filtr HD, który oczyszcza i jonizuje rozprowadzane powietrze, zapewniając zdrowy mikroklimat. Bezprzewodowe sterowanie umożliwia zmianę trybów i temperatury z każdego miejsca. Oprócz tego, na życzenie można dobrać sterowniki indywidualne.

Usługi

Chcesz wymienić stary klimatyzator na nowy?

Potrzebujesz pomocy przy naprawie swojego systemu wentylacyjnego?

Potrzebujesz porady profesjonalisty ?

Zadzwoń lub napisz !
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania !

Dane teleadresowe

Fresh Klima

Fresh-Klima Jacek Królikowski
ul. Parkowa 26
05-831 Rozalin (okolice Warszawy)

Biuro

ul. Karolkowa 63
01-197 Warszawa

Jacek Królikowski