Montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu - Warszawa

Serwis klimatyzacji - Warszawa

Nasze usługi nie kończą się na montażu klimatyzacji w domu czy mieszkaniu

Oferujemy również optymalnie dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań klimatyzatory domowe oraz serwis klimatyzacji (naprawa i przeglądy). Nasze usługi dadzą Państwu możliwość zaopatrzenia poszczególnych pomieszczeń w wydajne systemy, które pozwolą uzyskać komfort w życiu codziennym lub pracy. Dzięki temu możemy powiedzieć, że działamy w pełni kompleksowo, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających Klientów

Ceny są stałe, również w przypadku korzystania z usług dodatkowych. Każda wykonana przez nas praca posiada swoją cenę, w związku z czym macie Państwo jasność odnośnie tego, jak wyglądać będzie ostateczna kwota – bez ukrytych kosztów i nieprzyjemnych niespodzianek. Jestesmy rzetelną firmą świadczącą montaż klimatyzacji w mieście Warszawa – zapraszamy do współpracy!

Szybki montaż klimatyzacji oraz atrakcyjne ceny

Fresh-Klima z Warszawy to kompleksowy montaż klimatyzacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz biurach. Zapewniamy Państwu wybór optymalnych rozwiązań, dopasowanych pod względem mocy, posiadanych funkcji oraz designu do Waszych indywidualnych potrzeb. Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu oraz posiadanej wiedzy, wykonana klimatyzacja firmy czy domu będzie dawała oczekiwany komfort, wpłynie pozytywnie na aspekt zdrowotny, a także będzie dopasowana do indywidualnych możliwości finansowych.

W przypadku, gdy system ten ma zapewnić nam komfortowe warunki do życia, mówimy o klimatyzacji komfortu. Innym rodzajem jest przemysłowa, stosowana w pomieszczeniach, w których należy spełnić określone wymogi technologiczne i dostosować jakość powietrza np. do przeprowadzanych procesów produkcyjnych. W przypadku bardzo wysokich wymagań co do jakości powietrza w pomieszczeniu, stosuje się klimatyzację pomieszczeń czystych, która posiada bardzo wysoką skuteczność filtracji zanieczyszczeń. Istnieje również tzw. klimatyzacja precyzyjna, dzięki której uzyskamy bardzo dokładne parametry powietrza, co ma duży wpływ na efektywną pracę maszyn, np. w serwerowniach.

Działania podstawowe

Aby klimatyzacja domowa, biurowa lub do mieszkania w Warszawie została zamontowana w odpowiedni sposób, należy przeprowadzić szereg czynności, opierając się na odpowiednich narzędziach i działaniach. W zakresie naszych usług standardowych obejmujących montaż klimatyzacji znajdują się:

N

wykonywanie przewiertów o odpowiedniej średnicy

N

połączenie instalacją chłodniczą (do 4 metrów) jednostek – wewnętrznej oraz zewnętrznej

N

ustawienie w odpowiednim miejscu jednostki zewnętrznej lub zawieszenie jej na wysokości do 3 metrów

N

grawitacyjne doprowadzenie skroplin oraz montaż w korytkach elektroinstalacyjnych

N

zadbanie o szczelność układu chłodniczego

N

uruchomienie systemu oraz udzielenie użytkownikowi instruktażu dotyczącego obsługi urządzenia

Działania dodatkowe

Oprócz podstawowych usług obejmujących montaż klimatyzacji realizowanych przez naszych warszawskich specjalistów, możliwe jest również skorzystanie z prac dodatkowych, które wykonujemy w różnych okolicznościach. W skład naszych działań dodatkowych, wlicza się:

N

przedłużenie instalacji, jeżeli 4 metry nie są wystarczające

N

montaż w korytkach elektroinstalacyjnych (powyżej 2 metrów)

N

zastosowanie podnośnika koszowego i tworzenie konstrukcji nośnych pod zewnętrzne agregaty

N

kucie bruzd i zabezpieczenia antyogniowe

Dla kogo oferta?

Montaż klimatyzacji świadczymy zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowych, dostarczając klimatyzację do biura. Ponadto kierujemy naszą ofertę do:

N

wszelkiego rodzaju lokali handlowych i usługowych, w tym sklepów czy hoteli

N

instytucji oraz obiektów użyteczności publicznej

N

pomieszczeń technologicznych

N

laboratoriów

N

banków

N

obiektów informatycznych

N

obiektów telekomunikacyjnych

N

lokali gastronomicznych

Dlaczego Fresh-Klima?

N

Posiadamy duże doświadczenie, mnóstwo realizacji na swoim koncie i wiedzę, która pomaga nam znajdować najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów.

N

Polecamy tylko i wyłącznie najlepsze marki klimatyzatorów, w tym LG, Samsung, Fujitsu, Mitsubishi, Gree oraz Vivax.

N

Bezpłatnie doradzamy miejsce oraz sposób instalacji, a także jesteśmy gotowi odpowiedzieć na Państwa pytania czy wątpliwości na każdym etapie współpracy.

N

Prace będą prowadzone przy zachowaniu dbałości o estetykę wnętrza oraz ostatecznego efektu działań.

N

Przeprowadzamy montaż sprawnie, w kilka godzin.

N

Oferujemy konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z cenami poszczególnych usług i zachęcamy do kontaktu z naszą warszawską firmą – wystarczy przedstawić nam swoje potrzeby, a natychmiast poszukamy rozwiązań, które będą odpowiadały Państwa wymaganiom oraz zapewnią Wam optymalny komfort na danej przestrzeni. Każde zlecenie wykonujemy w pełni indywidualnie, opierając się na wymaganiach Klientów.