Klimatyzatory Samsung

Klimatyzatory pokojowe RAC

Ścienne

Klimatyzator Samsung Prestige
AR09JSPFAWKNEU | AR12JSPFAWKNEU (0,97 – 4,00 kW)

Niezwykle elegancki klimatyzator ścienny marki Samsung. Polecany jako klimatyzacja do domu. Model z serii Prestige zaskakuje innowacyjnymi technologiami oraz ultranowoczesnym designem. Samsung zdecydował się na opracowanie klimatyzatorów, które z jednej strony zapewniają komfort człowiekowi, z drugiej są przyjazne środowisku. Technologia Digital Inverter zapewnia nawet oszczędności energii nawet do 80% w porównaniu konwencjonalnymi klimatyzatorami. Klasa energetyczna A+++. Dodatkowa funkcja Single User pozwala zmniejszyć poziom zużycia energii. Jeden z najcichszych klimatyzatorów na rynku – poziom hałasu zaledwie 16 dB! Szeroki nawiew powietrza zapewnia, że powietrze dociera do każdego zakamarka w pomieszczeniu. Powietrze chłodzi szybko i efektywnie. Wysokiej klasy filtr HD i jonizator Virus Doctor eliminują z powietrza szkodliwie bakterie i zanieczyszczenia. Zyskujesz nie tylko najlepszy komfort o każdej porze roku, ale również rześkie i czyste powietrze w pomieszczeniu. Dzięki WiFi, klimatyzatorem można sterować z dowolnego miejsca, także poza domem.

Klimatyzator Samsung Premium
AR09HSSDBWKNEU | AR12HSSDBWKNEU | AR18HSSDBWKNEU (0,97 – 7,00 kW)

Wydajny i energooszczędny klimatyzator z serii Premium. Samsung opracował innowacyjną technologię, dzięki której w pomieszczeniu utrzymywany jest optymalny komfort cieplny i zdrowy mikroklimat. Trójkątny kształt i duża powierzchnia nawiewu zapewniają lepszą cyrkulację powietrza. Zasięg chłodzenia do 13 metrów. Technologia Wirus Doctor neutralizuje toksyny i wolne rodniki i sprawia, że powietrze wpływające z klimatyzatora jest czyste i świeże. Szczególnie ważne jest to dla dzieci, osób starszych i alergików. Klimatyzator do domu jest energooszczędny – klasa energetyczna A++. Dzięki funkcjo Step Cooling klimatyzacja w domu szybko chłodzi lub ogrzewa wnętrze. Z kolei opcja good’sleep dopasuje najlepszą temperaturą w nocy, podczas snu. Klimatyzacją można sterować zdalnie, z każdego miejsca poza domem– wystarczą smartfon i dostęp do WiFi. W każdej chwili możesz włączyć lub wyłączyć urządzenie, zmienić tryb lub temperaturę.

Klimatyzator Samsung Classic+
AR09HSFSBWKNZE | AR12HSFSAWKNZE | AR18HSFSAWKNEU | AR24HSFSAWKNEU (1,3 – 8,0 kW)

Nowoczesny klimatyzator ścienny z serii Classic+, w którym wykorzystano technologie zwiększające wydajność i zmniejszające zużycie energii. Polecany jako klimatyzacja do domu. Elegancki design umożliwia montaż klimatyzacji w każdym pomieszczeniu. Klimatyzator pracuje cicho i pobiera niewielkie ilości energii, ale jednocześnie zapewnia wydajne grzanie i chłodzenie o każdej porze roku. Klasa energetyczna A+, poziom hałasu 19dB. Klimatyzatory z serii Classic+ wyposażone są w filtry HD i jonizatory oczyszczające powietrze z kurzu i bakterii. Powietrze jest przyjemne, lekkie i częste. Funkcja Smart Check automatycznie diagnozuje mikroklimat we wnętrzu i dopasowuje poziom grzania lub chłodzenia do aktualnych warunków. Opcja good’ sleep sprawia, że klimatyzator dopasowuje optymalne warunki podczas snu mieszkańców. Montaż klimatyzacji i sterowanie są niezwykle proste. Urządzeniem możesz sterować przy pomocy aplikacji w smartfonie, wystarczy połączenie z WiFi i włączasz i wyłączasz klimatyzację w domu z każdego miejsca.

Klimatyzator Samsung Classic
AR09JSFNCWKNZE | AR12JSFNCWKNZE | AR18JSFNCWKNEU | AR24JSFNCWKNEU (1,3 – 8,0 kW)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur scelerisque eros quam, non rutrum ligula fermentum sed. Nullam vitae nunc vitae est tincidunt congue. Praesent ornare metus at arcu volutpat pretium. Pellentesque sodales blandit nibh eu tempor. Integer urna nulla, vehicula eu lectus et, malesuada vulputate augue. Nunc faucibus, ex ac iaculis gravida, magna tellus placerat augue, nec aliquet odio nulla et nunc. In hac habitasse platea dictumst. Mauris eget enim ante. In volutpat commodo elementum.

Klimatyzator Samsung Eco
AR09JSFPEWQNZE | AR12JSFPEWQNZE (1,3 – 3,8 kW)

Nowoczesny i energooszczędny klimatyzator z serii Eco. Najczęściej kupowany jako klimatyzacja do domu. Samsung opracował klimatyzatory, które są wydajne, zapewniają świeże i czyste powietrze, a przy tym są energooszczędne (zużycie energii mniejsze nawet do 80%). Cicha praca i uniwersalny wygląd sprawiają, że klimatyzatory można zamontować w każdym pomieszczeniu, kuchni, sypialni, salonie i pokoju dziecięcym. Efektywne chłodzenie, grzanie, osuszanie i cyrkulacja powietrza. Najważniejsze funkcje ułatwiające obsługę i serwis klimatyzacji to filtr HD (oczyszcza powietrze), Easy Filter (ułatwia czyszczenie i serwis), Inverter Digital (technologia regulująca temperaturę i zmniejszająca zużycie energii). Opcja good’sleep dopasowuje komfort cieplny w nocy, ułatwiając zasypianie i budzenie. Po przebudzeniu czujesz się rześko i świeżo.

Klimatyzatory komercyjne CAC

Ścienne

Klimatyzator Samsung P+ CAC
AC026FBRDEH/EU | AC035FBRDEH/EU | AC052FBRDEH/EU (1,2 – 8,0 kW)

Klimatyzator ścienny, polecany jako klimatyzacja do biura, ale mająca również zastosowanie w domach prywtanych. Samsung opracował serię urządzeń, które można zamontować w różnych obiektach, nawet tam, gdzie montaż klimatyzacji bywa utrudniony. Największe zalety klimatyzacji z serii P+ to elegancki wygląd, wydajność i energooszczędność. Klasa energetyczna A+ zapewnia spore oszczędności przy zachowaniu najlepszej wydajności. Klimatyzacja ma wbudowany nowoczesny filtr HD, który oczyszcza i jonizuje rozprowadzane powietrze, zapewniając zdrowy mikroklimat. Bezprzewodowe sterowanie umożliwia zmianę trybów i temperatury z każdego miejsca. Oprócz tego, na życzenie można dobrać sterowniki indywidualne.

Kasetonowe

Klimatyzator Samsung Kasetonowy 1-kierunkowy
AC026FB1DEH/EU | AC035FB1DEH/EU (0,98 – 4,10 kW)

Klimatyzator kasetonowy 1 kierunkowy. Nowoczesny, dyskretny i niezwodzony. Wykorzystany jako klimatyzacja do biura, sklepu, hotelu, restauracji i innych obiektów publicznych. Jest to jeden z najcieńszych klimatyzatorów na rynku (13,5 cm wysokości). Polecany do pomieszczeń, w których nie można zamontować kasety 2- lub 4-kierunkowej. Lekka i kompaktowa obudowa ułatwia montaż i serwis klimatyzacji. Klimatyzacja ma zwiększony zasięg, ale jednocześnie pracuje cicho – poziom hałasu od 25 do 30 dB. Chłodne lub ciepłe powietrze dociera do najdalszych zakamarków pomieszczenia. Szeroki nawiew zapewnia równomierne rozprowadzanie powietrza. 6 trybów pracy: chłodzenie, ogrzewanie, cyrkulacja, osuszanie, autor i restart. Kierownica kieruje powietrze w taki sposób, by chronić sufit przed zabrudzeniem. Do klimatyzacji dołączony jest sterownik przewodowy (ścienny) lub pilot bezprzewodowy.

Klimatyzator Samsung Kasetonowy 4-kierunkowy Mini
AC026FBNDEH/EU | AC035FBNDEH/EU | AC052FBNDEH/EU | AC060FBNDEH/EH | AC071FBNDEH/EU (0,99 – 7,50 kW)

Klimatyzator kasetonowy 4-kierunkowy. Sprawdza się jako klimatyzacja firmy, biura, sklepu, restauracji, hotelu, ale również domu. Montaż klimatyzacji w suficie podwieszanym. Urządzenie równomiernie rozprowadza powietrze, zapewniając, w zależności od potrzeb, ciepło lub przyjemny chłód. Wysoka klasa energetyczna – A+ Szeroka kierownica umożliwia cichą pracę, lepszą dystrybucję powietrza i zwiększony zasięg. Kierownica chroni sufit przed zabrudzeniem. Wydajna pompka skroplin umożliwia elastyczny montaż klimatyzacji. Istnieje możliwość dobrania dodatkowego nawiewnika, dzięki któremu powietrze będzie rozprowadzane jeszcze szybciej i wydajniej. Jonizator Doctor Virus zapewnia zdrowy mikroklimat, jonizuje i oczyszcza powietrze. Do klimatyzatora dołączony może być pilot bezprzewodowy lub sterownik ścienny (do wyboru).

Sprawdź również: Klimatyzatory LG