Klimatyzatory kanałowe – Warszawa

Planując montaż klimatyzacji w całym budynku, warto rozważyć klimatyzatory kanałowe. Ich ogromną zaletą jest fakt, że umieszcza się je w ścianach i stropach, w związku z czym są niewidoczne dla oka i zintegrowane z wentylacją. Klimatyzacja kanałowa doskonale nadaje się do dużych nieruchomości, jak biurowce, zakłady pracy czy hale przemysłowe. Dzięki niej można dokładnie kontrolować nie tylko temperaturę, ale również wilgotność powietrza. Jeżeli interesuje Cię wysokiej jakości kanałowa klimatyzacja w Warszawie, skontaktuj się z nami.

Klimatyzatory kanałowe Daikin

Klimatyzator Daikin FDXS-F(9)
FDXS25F | FDXS35F | FDXS50F9 | FDXS60F (2,4 – 6,5 kW)

Szukając klimatyzatorów do małego mieszkania, można zdecydować się na modele kanałowe. Nasza firma Fresh Klima z Warszawy ma w ofercie urządzenia producenta Daikin np. FDXS-F(9),FDXS25F,FDXS35F, FDXS50F9,FDXS60F, które zachwycają swoją funkcjonalnością. Przede wszystkim są niemal niewidoczne, gdyż umieszcza się je w suficie. Ponadto zapewniają bardzo małe zużycie energii, a to dzięki zastosowaniu zasilanego prądem stałym wentylatora. Taka klimatyzacja domowa jest bardzo efektywna również dzięki systemowi multi, w ramach którego jednostki są obsługiwane osobno w trybie grzania i chłodzenia.

Klimatyzatory kanałowe Fuji Electric

Klimatyzator Fuji Electric RDG-LLTB
RDG12LLTB | RDG14LLTB | RDG18LLTB (0,9 – 5,9 kW)

Niezawodny i wydajny klimatyzator w typie kanałowym. Polecany do pomieszczeń z ograniczoną przestrzenią do montażu klimatyzacji. Wybierając wlot powierza od spodu, urządzenie zajmuje niewiele miejsca (wymiary wlotu powietrza 2,1 m x 27 cm). Ponadto, w tym modelu moduł sterujący nie wystaje poza obudowę. Serwis klimatyzacji jest prostszy niż w innych modelach, gdyż demontaż silnika i wentylatora odbywa się bez konieczności demontażu głównej częściej obudowy. Klimatyzatory doskonale sprawdzają się w dużych pomieszczeniach komercyjnych, jak i prywatnych. Panel sterowania umożliwia włączenie różnych trybów, z których najważniejsze to: tryb wysokiego sufitu, auto restart oraz regulacja temperatury. Wszystkie ustawienia można zmieniać za pomocą pilota bezprzewodowego.

Klimatyzator Fuji Electric RDG-LMLA | RDG-LMLE
RDG24LMLA | RDG36LMLA | RDG45LMLA | RDG30LMLE | RDG36LMLE (0,9 – 14,0 kW)

Funkcjonalny klimatyzator w typie zwartym kanałowym. Idealny jako klimatyzacja do firmy i domu. Dzięki kompaktowej konstrukcji można go zamontować nawet w bardzo wąskim suficie. Ponadto do wyboru jest możliwość zabudowy w podłodze albo stropie. Klimatyzatory RDG12LLTB, RDG14LLTB i RDG18LLTB wyposażane są w wentylatory DC, które umożliwiają regulację ciśnienia statystycznego w zakresie od 0 do 90 Pa. Można również wybrać kierunek wlotu powietrza zgodny z warunkami montażowymi. Ponadto kratka wywiewna jest zasłonięta automatycznymi żaluzjami, dzięki temu klimatyzator nie rzuca się w oczy i jej dyskretnie schowany. Do klimatyzatora jest dołączony pilot bezprzewodowy ułatwiający łatwe sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu.

Klimatyzator Fuji Electric RDG-LHTA
RDG45LHTA | RDG54LHTA | RDG60LHTA (4,5 – 17,5 kW)

Wysoko wydajny energetycznie i energooszczędny klimatyzator. Ma doskonałe zastosowanie w salach konferencyjnych, kinowych i innych dużych pomieszczeniach o użyteczności publicznej. Wykorzystanie podwójnej invertowej sprężarki rotacyjnej oraz dużego wymiennika ciepła umożliwiło zwiększenie wydajności urządzenia. Z kolei tryb energooszczędny umożliwia ograniczenie zużycia energii w czasie, gdy w pomieszczeniu znajduje się dużo osób i niezbędna jest wyższa wydajność klimatyzacji. Montaż i serwis klimatyzacji są bardzo proste. Serwisant ma dostęp do silnika i wentylatorów z góry i z dołu. W tym modelu można również ustawić tryb cichej pracy, i dzięki temu zmniejszyć poziom hałasu, co z pewnością będzie przydatne w pomieszczeniach, w których należy zapewnić ciszę do pracy i skupienia. Do wyboru są różne piloty (w tym bezprzewodowy) oraz czujniki.

Klimatyzator Fuji Electric RDC-LHTA
RDC72LHTA | RDC90LHTA (10,8 – 28,0 kW)

Klimatyzator w typie kanałowym o wysokiej efektywności energetycznej. Sprawdza się jako klimatyzacja do biura, sali konferencyjnej z wysokim sufitem albo innej przestrzeni publicznej. Łatwy w montażu i serwisowaniu. Konstrukcja urządzenia jest zwarta i lekka, klimatyzator nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki temu można go zamontować w pomieszczeniu z ograniczoną przestrzenią do montażu klimatyzacji. Inną zaletą tego modelu jest to, że jest cichszy niż inne klimatyzatory – średni poziom hałasu 43 dB. Urządzenie jest wyposażone w filtry o wydłużonej żywotności, co zapewnia dłuższe bezawaryjne działanie i zmniejsza częstotliwość serwisowania klimatyzacji. Bezprzewodowe pilot i sterownik umożliwiają wygodne sterowanie z dowolnego miejsca.

Klimatyzatory kanałowe Gree

Klimatyzator GREE U-Match
GUHD12NK3FO | GUHD12NK3FO | GUHD18NK3FO | GUHD24NK3FO | GUHD30NK3FO (2,7 – 8,3 kW)

Klimatyzator kanałowy z serii Light Commercial. Sprawdza się jako klimatyzacja firmy i innych obiektów użyteczności publicznej. Urządzenie zapewnia optymalne grzanie i wydajne chłodzenie o każdej porze roku. Wyposażony jest w liczne funkcje i technologie, dzięki którym efektywność energetyczna i komfort użytkowania są są bardzo wysokie. Dzięki funkcji turbo, klimatyzacja w przyspieszonym czasie optymalizuje komfort cieplny we wnętrzu. Technologia inwerter G10 zapewnia nie tylko intuicyjne działanie, większą wydajność i mniejsze zużycie energii, ale również cichą pracę urządzeń (od 58 do 64 dB). Urządzenie może wykrywać obecność ludzi w pomieszczeniu, ale także odczytywać temperaturę w bezpośrednim otoczeniu użytkownika, dzięki temu zapewniać jak najlepsze warunki i lepsze samopoczucie we wnętrzu. Opcja +8°C zapobiega wychłodzeniu pomieszczenia w okresie zimowym, gdyż przez cały czas utrzymuje stałą temperaturę 8°C.

Klimatyzator GREE U-Match
GUHD36NM3FO | GUHD42NM3FO | GUHD48NM3FO | GUHD60NM3FO (10,0 – 16,0 kW)

Klimatyzator kanałowy z serii Light Commercial przystosowany do działania w pomieszczeniach użyteczności publicznej – hotelach, restauracjach, sklepach, salach konferencyjnych itp. W zależności od potrzeb, wydajnie grzeje i chłodzi pomieszczenie, zapewniając pożądany komfort cieplny zdrowy mikroklimat. W tym modelu zastosowano rozwiązania umożliwiające elastyczny montaż klimatyzacji – rozprowadzanie powietrza kanałami i zaprojektowanie nawiewów w różnych miejscach w suficie podwieszanym. Innowacyjna technologia inwerterowa G10 zapewnia optymalny pobór energii i wydajność dopasowaną do aktualnych potrzeb. Klasa energetyczna chłodzenia A+ , grzania A/A+. Urządzenie pracuje cicho, dlatego jest polecane do pomieszczeń, w których powinen panować spokój do pracy lub odpoczynku. Opcja inteligentnego odszraniania w sezonie zimowym chroni agregat przed oszranianiem. Funkcja turbo przyspiesza pracę urządzenia, dzięki temu pomieszczenie szybciej się nagrzewa lub wychładza. Z kolei opcja +8°C przydaje się w okresie zimowym, ponieważ dzięki niej klimatyzacja utrzymuje stałą temperaturę powietrza we wnętrzu, zapobiegając zbytniemu wychłodzeniu.

Klimatyzatory kanałowe LG

Klimatyzator LG Standard Inverter CB-L
CB09L | CB12L | CB18L | CB24L (1,1 – 7,7 kW)

Wydajny cichy klimatyzator kanałowy niskiego sprężu, w którym wykorzystano technologię ESP (liniowa kontrola spręży dyspozycyjnego). Dzięki kanałom spiro oraz komorom rozdziału powietrza, urządzenie może pracować w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Zapewnia wydajne chłodzenie i ogrzewanie niezależnie od pory roku. Sterowanie wartością ESP umożliwia zdalne regulowanie ilości nawiewanego powietrza. Możesz kontrolować prędkością wentylatora bez względu na wartość sprężu dyspozycyjnego. Dzięki temu nie trzeba korzystać z dodatkowego regulatora przepływu powietrza. Temperatura powietrza mierzona jest w dwóch miejscach – w zdalnym sterowniku i jednostce wewnętrznej, dzięki temu osiąga się lepszy komfort cieplny. W urządzeniu zastosowano pompkę skroplinową, która odprowadza skropliny na wysokość 7 cm. Dzięki temu woda może być skutecznie odprowadzana w każdej instalacji. Jednostki zostały zmniejszone, dlatego można je zamontować w pomieszczeniach z ograniczoną przestrzenią. Konserwacja i serwis klimatyzacji są łatwiejsze, ponieważ, by dostać się do wnętrza jednostki nie trzeba otwierać całego panelu, a jedynie poszczególne elementy.

Klimatyzator LG H-Inverter UB-H
UB36H | UB42H | UB48H (4,8 – 16,0 kW)

Efektywny i solidny klimatyzator podstropowy marki LG. Sprawdza się jako klimatyzacja do firmy, sali konferencyjnej albo kinowej. Jest możliwy elastyczny montaż w dogodnych miejscach także w suficie. Jednostki wewnętrzne wykonane są z aluminium pokrytego warstwą złota, co minimalizuje ryzyko korozji. Klimatyzator jest wydajny energetycznie, a przy tym energooszczędny (redukcja poboru energii nawet do 28%). Dzięki funkcji gorącego startu pomieszczenie szybko się nagrzewa. Z kolei funkcja Jet Cool zapewnia efektywne chłodzenie. Urządzenie posiada wbudowany sygnalizator wymiany filtra, który informuje o potrzebie serwisowania klimatyzacji. Oprócz sterownika centralnego, do urządzenia dołączony jest sterownik bezprzewodowy umożliwiający wygodną zmianę ustawień z dowolnego miejsca.

Klimatyzator LG Standard Inverter CM | UM
CM18 | CM24 | UM30 | UM36 | UM42 | UM48 | UM60 (1,8 – 16,3 kW)

Klimatyzator kanałowy LG polecamy jako klimatyzacja do domu, ale również klimatyzacja do biura, sklepu czy firmy. Bardzo cichy i wydajny. Wysokość jednostki została pomniejszona, dzięki temu klimatyzator można zamontować we wnętrzach z ograniczoną przestrzenią. Montaż klimatyzacji jest elastyczny, gdyż w zależności od warunków, urządzenie może pobierać powietrze z dołu lub z tyłu. Dzięki wykorzystaniu technologii ESP, można w prosty sposób regulować ilość nawiewanego powietrza. Mocny silnik BLDC kontroluje prędkość wentylatora i ilością wypuszczanego powietrza bez względu na wartość sprężu dyspozycyjnego. Technologia ta zapewnia skuteczniejsze grzanie i chłodzenie. Temperatura mierzona jest przy pomocy dwóch czujników – w sterowniku zdalnym i jednostce wewnętrznej, dzięki temu urządzenie lepiej kontroluje komfort cieplny we wnętrzu. Klimatyzator może pracować w wielu pomieszczeniach jednocześnie. Panel urządzenia został podzielony na dwie części, dzięki temu nie trzeba zdejmować wszystkich elementów, by na przykład dostać się do silnika, wentylatora czy wymienników ciepła. Znacznie upraszcza to serwis klimatyzacji lub czyszczenie.

Klimatyzator LG Compact Inverter UB-C | UM
UB18C | UB24C | UM30 | UM36 (1,8 – 10,0 kW)

Kanałowy klimatyzator średniego sprężu, idealny do biura, sklepu albo domu. Mniejsza wysokość umożliwia zamontowanie we wnętrzach z ograniczoną przestrzenią do instalacji klimatyzacji. Mimo tego, że jego wydajność jest wysoka, to pracuje bardzo cicho (poziom hałasu 23dB), nie zakłóca pracy lub odpoczynku. Klimatyzator jest łatwy w montażu i może ogrzewać lub chłodzić kilka pomieszczeń jednocześnie. W konwencjonalnych klimatyzatorach, powietrze pobierane jest tylko z tyłu, w tym modelu – albo z tyłu, albo z dołu. Urządzenie jest sterowane przy pomocy dwóch termistorów, umieszczonych w zdalnym sterowniku oraz jednostce wewnętrznej. Umożliwia to dokładniejsze zmierzenie temperatury i zapewnienie lepszego komfortu cieplnego. Konserwacja i serwis klimatyzacji są bardzo proste, gdyż podczas prac nie trzeba otwierać całego panelu, a jedynie poszczególne części. Równie łatwo można zamontować, następnie wyczyścić filtry.

Klimatyzator LG Standard Inverter UB
UB70 | UB85 (7,6 – 25,3 kW)

Wydajny klimatyzator kanałowy przeznaczony do ogrzewania oraz chłodzenia biur, sklepów, firm i domów. W urządzeniu zastosowano technologię ESP (liniową kontrolę sprężu dyspozycyjnego), która zapewnia wydajniejszą pracę. Pompka skroplin o dużej wysokość podnoszenia skutecznie odprowadza wodę w każdym typie instalacji. Wysokość temperatury powietrza różni się przy suficie i przy podłodze. Zamontowanie dwóch czujników w dwóch różnych miejscach, umożliwia dokładniejszy pomiar i dobranie temperatury do rzeczywistych warunków otoczenia. Kanały spiro i komory rozdziału powietrza umożliwiają montaż klimatyzacji w wielu pomieszczeniach jednocześnie. Jednostki są niewielkich rozmiarów i bardzo wydajne. Wartość ESP, a zatem i wydajność jest bardzo wysoka, jednak poziom emitowanego hałasu wynosi zaledwie 23 dB. Dla porównania, w bibliotece średni poziom hałasu wynosi 40dB. Klimatyzator jest łatwy w montażu i użytkowaniu.

Klimatyzatory kanałowe Panasonic

Klimatyzator Panasonic kanałowy o niskim ciśnieniu statycznym KIT-E-PD3EA | KIT-E-QD3EA | KIT-E-RD3EA
KIT-E9-PD3EA | KIT-E12-QD3EA | KIT-E18-RD3EA (0,85 – 5,70 kW)

Klimatyzator kanałowy Panasonic. Jednostka uniwersalna, zarówno jako klimatyzacja do domu, ale również biura, sklepu, hotelu czy restauracji. Elastyczny montaż klimatyzacji – polecany w szczególności do obiektów, których panują trudne warunki montażowe. W urządzeniu zastosowano technologię inwerterową, która zwiększa wydajność i jednocześnie obniża straty energii elektrycznej (oszczędności nawet 20% w skali roku). Nowoczesny interfejs ułatwia sterowanie jednostką. Tygodniowy programator daje do wyboru 42 kombinacje ustawień. Ustawienia w klimatyzatorze można zmieniać zdalnie, z każdego miejsca, przy pomocy smartfona lub tabletu.

Usługi

Chcesz wymienić stary klimatyzator na nowy?

Potrzebujesz pomocy przy naprawie swojego systemu wentylacyjnego?

Potrzebujesz porady profesjonalisty ?

Zadzwoń lub napisz !
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania !

Dane teleadresowe

Fresh Klima

Fresh-Klima Jacek Królikowski
ul. Parkowa 26
05-831 Rozalin (okolice Warszawy)

Biuro

ul. Karolkowa 63
01-197 Warszawa

Jacek Królikowski