Klimatyzatory przypodłogowe – Warszawa

Decydując się na klimatyzatory przypodłogowe, można oczekiwać bardzo szybkiego efektu ich działania. Urządzenia z tej kategorii w krótkim czasie chłodzą wnętrze i wbrew temu, co mogłaby sugerować nazwa, można je montować w różnych miejscach – nie tylko przy posadzce, ale również na ścianie, suficie czy we wnękach. Klimatyzacja podłogowa jest uniwersalna w zastosowaniu, ponieważ da się jej z powodzeniem używać w przestrzeniach zarówno mieszkalnych, jak i pracowniczych. W naszej ofercie dostępna jest wydajna i korzystna cenowo przypodłogowa klimatyzacja w Warszawie. Ponieważ wykonujemy montaż klimatyzacji o różnych parametrach, możemy dostosować ją do każdego budynku.

Klimatyzatory przypodłogowe Daikin

Klimatyzator Daikin Nexura FVXG-K
FVXG25K | FVXG35K | FVXG50K (1,3 – 5,6 kW)

Coraz osób decyduje się na klimatyzację domową. Największe znaczenie ma wybór odpowiednich klimatyzatorów. Doskonałym wyborem są modele przypodłogowe Daikin Nexura, które sprawdzą się nawet do dużego mieszkania czy budynku wolnostojącego, dzięki swojej efektywności. To urządzenie może także służyć jako dodatkowe źródło ciepła. Na uwagę zasługuje także cicha praca. Funkcja nawiewu auto swing zapobiega przeciągom. Można nimi sterować z różnych urządzeń, wystarczy tylko ściągnąć bezpłatną aplikację. W razie pytań zapraszamy do siedziby naszej firmy w Warszawie.

Klimatyzator Daikin FVXS-F
FVXS25F | FVXS35F | FVXS50F (2,5 – 5,6 kW)

Decydując się na klimatyzację domową, warto sprawdzić ofertę naszej firmy Fresh Klima z Warszawy. Doskonałym wyborem są klimatyzatory przypodłogowe Daikin FVXS-F, FVXS25F, FVXS35F, FVXS50F. Są to urządzenia nie tylko efektywne, ale również efektowne. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi sprawdzą się nawet do mieszkania o bardzo małej kubaturze. Można je zamontować pod oknem lub na ścianie. Podwójny nawiew zapewnia doskonały przepływ  powietrza, a funkcja swing gwarantuje jego równomierne rozprowadzenie.

Klimatyzatory przypodłogowe Fuji Electric

Klimatyzator Fuji Electric RGG-LVCA
RGG09LVCA | RGG12LVCA | RGG14LVCA (0,9 – 5,0 kW)

Stabilny i wydajny klimatyzator podłogowy wyposażony w filtr jonowy oraz polifenolowy. Możesz go ustawić pod oknem, w wnęce, przy pustej ścianie albo częściowo zabudować. Urządzenie wyposażone jest w 2 wentylatory, które wydzielają szeroki strumień chłodnego lub ciepłego powietrza. Dzięki funkcji „10° HEAT”, gdy pomieszczenie będzie puste przez dłuższy czas, możesz zaprogramować klimatyzator na stałą temperaturę 10° C. Filtr jonowy eliminuje nieprzyjemne zapachy, z kolei filtr polifenolowy pochłania grzyby, kurz i mikroorganizmy. Zdejmowany panel ułatwia mycie i serwis klimatyzacji. W komplecie otrzymujesz 2 piloty – przewodowy i bezprzewodowy. Klimatyzatory RGG-LVCA pracują cicho i dyskretnie wpasują się w wystrój twojego domu lub biura.

Klimatyzatory przypodłogowe Gree

Klimatyzator GREE KONSOLA
GEH09AA | GEH12AA | GEH18AA (0,45 – 6,60 kW)

Klimatyzator w typie split-konsola z serii Residential. Lekki i elegancki design sprawia, że klimatyzacja pasuje do każdego otoczenia. Sprawdza się jako klimatyzacja firmy lub domu. Urządzenie jest wydajne i z niezwykłą skuteczność ogrzewa lub chodzi. Funkcja feel umożliwia mierzenie temperatury w bezpośrednim otoczeniu (czujnik wbudowany w bezprzewodowy pilot), przesyłanie sygnałów do jednostki i dopasowania optymalnego komfortu grzewczego. 7 stopniowa regulacja pozwala uzyskać pożądane warunki. Funkcja +8°C przydaje się w okresie zimowym, ponieważ umożliwia wybranie stałej niewielkiej, ale dodatniej temperatury we wnętrzu. Dzięki opcji turbo, klimatyzator w krótkim czasie wychładza lub ogrzewa całe pomieszczenie. Takie opcje jak inteligentne odszranianie, samodiagnoza czy auto restart jeszcze bardziej podnoszą komfort użytkowania. Konsola jest wykonana z materiałów wysokiej jakości, dlatego konserwacja i serwis klimatyzacji odbywają się rzadko.

Klimatyzatory przypodłogowe LG

Klimatyzator LG Standard Inverter CQ
CQ09 | CQ12 | CQ18 (1,3 – 5,6 kW)

Wydajny, skutecznie ogrzewający i chłodzący klimatyzator do firmy, biura, restauracji i innych pomieszczeń użyteczności publicznej. Wyposażony w automatyczne żaluzje, które umożliwiają sterowanie kierunkiem nawiewu powietrza, także w dół, zapewniając ogrzewanie podłogowe. Urządzenie w ciągu zaledwie 8-9 minut skutecznie ogrzewa podłogę. W trybie chłodzenia, żaluzje kierują zimne powietrze w kierunku sufitu, dzięki temu nie odczuwa się nagłych i nieprzyjemnych podmuchów chłodu. 3 etapowy system filtrowania oczyszcza powietrze z kurzu, bakterii, roztoczy i alergenów, następnie sterylizuje powietrze przy pomocy plazmowego generatora jonów. Instalacja, obsługa i serwis klimatyzacji jest prosty. Poszczególne elementy łatwo wyciągają się z jednostki, co ułatwia ich naprawę, czyszczenie lub wymianę.

Klimatyzatory przypodłogowe Panasonic

Klimatyzator Panasonic KIT-E-PFE
KIT-E9-PFE | KIT-E12-PFE | KIT-E18-PFE (0,85 – 5,6 kW)

Wydajny klimatyzator podłogowy Panasonic, przeznaczony do zabudowy naściennej. Jest to model klimatyzacji do domu. Gwarantuje wysoki komfort w pomieszczeniu o każdej porze roku –skutecznie chłodzi i ogrzewa pomieszczenie. Dzięki nowoczesnej technologii inweterowej, klimatyzator pracuje jeszcze wydajniej i zapewnia duże oszczędności energii w skali roku. Pracuje wydajnie nawet przy gwałtownych zmianach temperatury na zewnątrz. Dzięki podwójnemu nawiewowi skuteczniej rozprowadza powietrze, które dociera do najdalszych zakamarków. Obsługa klimatyzacji jest prosta i intuicyjna. Sterownik ścienny umożliwia zmianę trybów i temperatury do aktualnych warunków i zapotrzebowania.

Usługi

Chcesz wymienić stary klimatyzator na nowy?

Potrzebujesz pomocy przy naprawie swojego systemu wentylacyjnego?

Potrzebujesz porady profesjonalisty ?

Zadzwoń lub napisz !
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania !

Dane teleadresowe

Fresh Klima

Fresh-Klima Jacek Królikowski
ul. Parkowa 26
05-831 Rozalin (okolice Warszawy)

Biuro

ul. Karolkowa 63
01-197 Warszawa

Jacek Królikowski