Klimatyzatory GREE

Klimatyzatory pokojowe RAC

Ścienne

Klimatyzator GREE U-Crown
GWH09UB | GWH12UB | GWH18UC (0,39 – 5,75 kW)

Pokojowy klimatyzator ścienny z serii Premium. Polecany jako klimatyzacja do domu. Łączy w sobie niezawodną technologię i elegancki styl. Gwarantuje wydajne grzanie i chłodzenie pomieszczenia. 7 prędkości wentylatora i szeroki kąt nawiewu zapewniają dobranie najlepszego komfortu cieplnego. Urządzenie pracuje cicho, można wybrać poziom głośności. Klimatyzator jest również energooszczędny (klasa energetyczna grzania i chłodzenia, w zależności od wybranego modelu A+/A++/A+++). Wbudowany jonizator plazmowy oczyszcza powietrze, usuwa nieprzyjemne zapachy, gwarantując zdrowy mikroklimat w pomieszczeniu. Odszranianie i osuszanie następują automatycznie, co ogranicza częsty serwis klimatyzacji. Klimatyzator może być sterowany przez Wi-Fi, co znacznie poprawia wygodę obsługi. W zestawie znajduje się również podświetlany bezprzewodowy pilot.

Klimatyzator GREE LOMO Luxury
GWH09QB | GWH12QC | GWH18QD | GWH24QE (0,45 – 8,20 kW)

Wydajny klimatyzator z serii Lomo. Elegancka obudowa sprawia, że pasuje niemal do każdego wnętrza. Można go zamontować w biurze, firmie lub domu. W klimatyzatorze zamontowano innowacyjny system inwerterowy G10, który samoczynnie dopasowuje czynnik chłodzący do warunków otoczenia. Klimatyzator pracuje cicho i posiada takie udogodnienia jak: funkcja turbo (szybkie chłodzenie lub grzanie), inteligentne odszranianie czy auto restart. Wysoka klasa energetyczna (chłodzenie A++/grzanie A+) gwarantuje oszczędność energii. 4 prędkości wentylatora umożliwiają optymalne dopasowanie komfortu cieplnego. Jonizator plazmowy i aktywny filtr elektrostatyczny eliminują z powietrza drobinki kurzu, bakterie i nieprzyjemne zapachy. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, urządzenie może być sterowane aplikacją w tablecie lub smartfonie. Dzięki temu zmiana ustawień może odbywać się z każdego miejsca, także poza budynkiem, w którym znajduje się klimatyzacja.

Klimatyzator GREE LOMO Economic
GWH09QB | GWH12QB | GWH18QD (0,60 – 5,20 kW)

Nowoczesny i wydajny klimatyzator z serii Lomo Economic. Sprawdza się jako klimatyzacja do biura lub domu. Urządzenie można w prosty sposób zamontować na ścianie. Wykorzystano w nim najnowsze technologie poprawiające wydajność i komfort użytkowania. Dzięki innowacyjnej technologii inwerterowej G10, klimatyzator automatycznie dopasowuje ilość czynnika chłodniczego do aktualnych potrzeb w pomieszczeniu. Funkcja turbo wymusza pełną moc i zapewnia szybsze wychłodzenie lub ogrzanie otoczenia. Posiada wiele przydatnych opcji, między innymi: auto restart, samodiagnoza i inteligentne odszranianie. Filtr elektrostatyczny oraz jonizator plazmowy skutecznie oczyszczają powietrze. 4 wentylatory pracują cicho i wydajnie. Wysoka klasa energetyczna zapewnia oszczędności. Klimatyzacja domowa może być obsługiwana przez Wi-Fi, wystarczy zainstalować aplikację na smartfon lub tablet i sterować urządzeniem z dowolnego miejsca.

Klimatyzator GREE COZY Mirror
GWH09MB | GWH12MB (0,60 – 3,90 kW)

Stylowy klimatyzator ścienny z serii Cozy Mirror. Nieprzeciętny design sprawia, że doskonale prezentuje się w eleganckich pomieszczeniach. Polecany jako klimatyzacja do domu lub firmy, sklepu, biura. W urządzeniu zastosowano innowacyjne funkcje, które podnoszą komfort użytkowania klimatyzacji. Inwerter zapewnia optymalne dopasowanie komfortu cieplnego do warunków otoczenia. Dzięki opcji turbo, klimatyzacja w krótkim czasie wychładza lub ogrzewa pomieszczenie. 7 prędkości wentylatora i 8 stopni grzania zapewniają efektywne działanie. Ponadto klimatyzacja pracuje cicho i niezawodnie w każdym otoczeniu.  Szeroki kąt nawiewu i sterowane żaluzje zapewniają odczuwalny napływ świeżego powietrza. Dodatkowo wbudowana jest opcja oszczędzania energii i tryb nocny, które pozwalają na zmniejszenie poboru energii. Urządzenie posiadania również nowatorskie funkcje inteligentnego odszraniania i automatycznego samooczyszczania, dzięki temu serwisowanie klimatyzacji jest o wiele rzadsze.

Klimatyzator GREE COZY Silver
GWH09MB | GWH12MB | GWH18MC | GWH24MD (0,6 – 6,8 kW)

Nowoczesny klimatyzator ścienny z serii Cozy. Do montażu klimatyzacji w domu i firmie. Wykorzystanie innowacyjnego systemu inwerterowego G10, sprawia, że klimatyzacja w inteligentny sposób dostosowuje ilość czynnika chłodzącego do aktualnych warunków w pomieszczeniu. Opcja turbo sprawia, że urządzenie w krótkim czasie ogrzewa lub wychładza pomieszczenie do określonego poziomu. Szeroki kąt nawiewu i ruchome żaluzje powodują, że powietrze jest rozprowadzane równomiernie i efektywnie, bez nieprzyjemnych podmuchów. Klimatyzator jest wyposażony w filtr plazmowy usuwający nieprzyjemne zapachy i cząsteczki kurzu czy bakterii. Dzięki funkcji oszczędzania energii, dbasz o środowisko i ograniczasz zużycie energii. Klasa energetyczna A++. Funkcja standby (pobór mocy 1W) i tryb pracy nocnej. Funkcja samooczyszczania ograniczy serwis klimatyzacji.

Klimatyzator GREE CHANGE
GWH09KF | GWH12KF | GWH18KG | GWH24KG (0,45 – 6,55 kW)

Klimatyzator ścienny z serii Standard. Polecany zarówno jako klimatyzacja do biura, firmy, jak i domu. Nowoczesny wygląd jednostki zewnętrznej umożliwia dopasowanie do niemal każdego stylu wnętrza. Klimatyzator jest energooszczędny, cichy i wydajny. Innowacyjny system inwerterowy G10 umożliwia automatyczne dopasowanie pracy do warunków otoczenia. 7 wentylatorów zapewnia wydajne działanie w każdych warunkach. Jonizator plazmowy oczyszcza powietrze. Dzięki opcji inteligentnego odszraniania, oszczędzasz energię i możesz się cieszyć wysokim komfortem bez przerw w działaniu klimatyzacji. Tryb snu umożliwia dobranie najlepszej temperatury w nocy, w zależności od potrzeb, stanu zdrowia czy wieku. Montaż klimatyzacji jest prosty, a obsługa intuicyjna.

Klimatyzator GREE VIOLA Perfect
GWH09RB | GWH12RB | GWH18RC | GWH24RD (0,6 – 6,8 kW)

Klimatyzator ścienny marki Gree z serii Standard. Nowoczesny wygląd i kompaktowa obudowa sprawiają, że wpasuje się w styl każdego wnętrza, nowoczesnego, jak i klasycznego. W klimatyzacji wykorzystano innowacyjną technologię dwupłatkowej sprężarki rotacyjnej. Filtr węglowy i jony srebra usuwają bakterie, wirusy i zanieczyszczenia krążące w powietrzu. Powietrze jest świeże i zdrowe. Funkcja turbo umożliwia szybkie dopasowanie optymalnej temperatury w otoczeniu. Dzięki funkcji grzania +8°C, w okresie zimowym można utrzymywać we wnętrzu stały poziom temperatury, co przydaje się na przykład w klimatyzacji w biurze lub firmie. Dzięki szerokiemu kątowi nawiewu, powietrze jest efektywnie rozprowadzane w pomieszczeniu. W opcji standby pobór mocy tylko 1W. Klimatyzator posiada opcję inteligentnego samooczyszczania i osuszania, co zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń, grzybów i pleśni. Dzięki funkcji feel i czujnikom wbudowanym w podświetlanego pilota, urządzenie odczytuje temperaturę w najbliższym otoczeniu użytkownika i dobiera optymalny komfort cieplny.

Konsole

Klimatyzator GREE KONSOLA
GEH09AA | GEH12AA | GEH18AA (0,45 – 6,60 kW)

Klimatyzator w typie split-konsola z serii Residential. Lekki i elegancki design sprawia, że klimatyzacja pasuje do każdego otoczenia. Sprawdza się jako klimatyzacja firmy lub domu. Urządzenie jest wydajne i z niezwykłą skuteczność ogrzewa lub chodzi. Funkcja feel umożliwia mierzenie temperatury w bezpośrednim otoczeniu (czujnik wbudowany w bezprzewodowy pilot), przesyłanie sygnałów do jednostki i dopasowania optymalnego komfortu grzewczego. 7 stopniowa regulacja pozwala uzyskać pożądane warunki. Funkcja +8°C przydaje się w okresie zimowym, ponieważ umożliwia wybranie stałej niewielkiej, ale dodatniej temperatury we wnętrzu. Dzięki opcji turbo, klimatyzator w krótkim czasie wychładza lub ogrzewa całe pomieszczenie. Takie opcje jak inteligentne odszranianie, samodiagnoza czy auto restart jeszcze bardziej podnoszą komfort użytkowania. Konsola jest wykonana z materiałów wysokiej jakości, dlatego konserwacja i serwis klimatyzacji odbywają się rzadko.

Okienne

Klimatyzator GREE Okienny Coolani
GJC09AF | GJC12AG (2,7 – 3,6 kW)

Klimatyzator okienny z serii Residential. Automatyczny tryb pracy zapewnia niezawodne funkcjonowanie. Jako jeden z nielicznych klimatyzatorów okiennych dostępnych na rynku, dostosowany jest do wymogów dyrektyw UE-ERP. Może być wybrany jako alternatywa dla systemu split, który w przeciwieństwie do klimatyzatora okiennego, nie jest tak elastyczny w montażu. Zbudowany w technologii monobloku (jednej jednostki) zawierającej w sobie parownik oraz skraplacz. Klimatyzator odznacza się lekkim, nowoczesnym designem, idealnie wpasowującym się w stylistykę każdego wnętrza. Cicha praca i funkcja samodiagnozy zapewniają satysfakcję z użytkowania, gdyż dzięki nim klimatyzator nie zakłóca spokoju i nie wymaga stałej kontroli. 3 prędkości wentylatora ułatwiają dopasowanie komfortu do indywidualnych potrzeb. Inne przydatne funkcje to na przykład programator godzinowy i restart.

Klimatyzatory komercyjne U-Match

Przypodłogowo-sufitowe

Klimatyzator GREE U-Match
GUHD09NK3FO | GUHD12NK3FO | GUHD18NK3FO | GUHD24NK3FO | GUHD30NK3FO (2,7 – 8,3 kW)

Klimatyzator przypodłogowo-sufitowy do użytku komercyjnego. Seria Light Commercial. Polecany jako klimatyzator do firmy, magazynu, sklepu i innych obiektów użyteczności publicznej. Uniwersalna jednostka zewnętrzna zapewnia elastyczny montaż klimatyzacji – przy podłodze lub pod sufitem. Liczne funkcje umożliwiają wydajną pracę i przystosowanie funkcji do oczekiwanych warunków cieplnych. Dzięki zastosowaniu technologii inwerterowej G10 urządzenie płynnie dostosowuje wydajność do aktualnych potrzeb. Zwiększa to efektywność energetyczną i obniża koszty energii. Niski poziom hałasu sprawia, że klimatyzatory U-Match można montować w pomieszczeniach, w których wymagana jest cisza do pracy lub odpoczynku. Funkcja turbo, w zależności od potrzeb i sezonu, przyspiesza nagrzewanie lub chłodzenie. Dzięki funkcji feel czujniki wbudowane w bezprzewodowy pilot wykrywają temperaturę w pobliżu użytkownika. Dodatkowe udogodnienia to samodiagnoza, auto restart, inteligentne odszranianie i samooczyszczanie. Na życzenie również obsługa kartą i opcja wykrywania ludzi w pomieszczeniu.

Klimatyzator GREE U-Match
GUHD36NM3FO | GUHD42NM3FO | GUHD48NM3FO | GUHD60NM3FO (10,0 – 16,0 kW)

Nowoczesny klimatyzator przypodłgowo-sufitowy, polecamy do użytku komercyjnego. Sprawdza się w biurach, restauracjach, hotelach, salach konferencyjnych. Polecamy szczególnie do pomieszczeń, w których wymagany jest niski poziom hałasu. Klimatyzator jest niezawodny i wydajny energetycznie. Zaletami tego modelu są rozwiązania umożliwiające elastyczny montaż klimatyzacji i możliwość zaprojektowania nawiewów w dowolnym miejscu w suficie podwieszanym. Innowacyjna technologia inwerterowa G10 sprawia, że klimatyzator w inteligentny sposób dostosowuje wydajność energetyczną do rzeczywistych potrzeb. Inteligentne odszranianie zapobiega oszranianiu agregatu podczas pracy w sezonie zimowym, przy niskich temperaturach zewnętrznych. Zwiększa to wydajność urządzenia oraz redukuje straty energii. Przydatną opcja, zwiększająca komfort cieplny jest funkcja feel polegająca na dopasowaniu optymalnej temperatury. Dodatkowe udogodnienia na życzenie to obsługa kartą oraz wykrywanie ludzi we wnętrzu.

Kasetonowe

Klimatyzator GREE U-Match
GUHD12NK3FO | GUHD18NK3FO | GUHD24NK3FO | GUHD30NK3FO (3,5 – 8,3 kW)

Klimatyzator kanałowy z serii Light Commercial. Przeznaczony do montażu klimatyzacji w biurach, firmach, hotelach, restauracjach. Urządzenie montuje się w przestrzeni międzystropowej. W klimatyzatorze zastosowano innowacyjną technologię inwerterową G10, która zwiększa wydajność klimatyzacji i redukuje straty energii. Wysoka klasa energetyczna grzania i chłodzenia (A+) pozwala obniżyć koszty zużycia energii. 6 prędkości wentylatora i szeroki kąt nawiewu powietrza maksymalnie zwiększają komfort cieplny, gdyż powietrze jest równomiernie dystrybuowane w pomieszczeniu. Zaletą tego modelu jest możliwość rozprowadzania powietrza kanałami oraz zaprojektowanie nawiewów w dowolnie wybranych miejscach w suficie podwieszanym. Niski poziom hałasu urządzenia umożliwia montaż klimatyzacji w pomieszczeniach, w których pożądana jest cisza. Warto także zwrócić uwagę na inne dodatkowe udogodnienia podnoszące komfort użytkowania. Opcja turbo przyśpiesza grzanie i chłodzenie, z kolei dzięki funkcji feel czujniki wmontowane w bezprzewodowy pilot mierzą temperaturę w bezpośrednim otoczeniu użytkownika. W klimatyzatorze zastosowano również funkcje samodiagnozy oraz inteligentne odszranianie.

Klimatyzator GREE U-Match
GUHD36NM3FO | GUHD42NM3FO | GUHD48NM3FO | GUHD60NM3FO (10,0 – 16,0 kW)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur scelerisque eros quam, non rutrum ligula fermentum sed. Nullam vitae nunc vitae est tincidunt congue. Praesent ornare metus at arcu volutpat pretium. Pellentesque sodales blandit nibh eu tempor. Integer urna nulla, vehicula eu lectus et, malesuada vulputate augue. Nunc faucibus, ex ac iaculis gravida, magna tellus placerat augue, nec aliquet odio nulla et nunc. In hac habitasse platea dictumst. Mauris eget enim ante. In volutpat commodo elementum.

Kanałowe

Klimatyzator GREE U-Match
GUHD12NK3FO | GUHD12NK3FO | GUHD18NK3FO | GUHD24NK3FO | GUHD30NK3FO (2,7 – 8,3 kW)

Klimatyzator kanałowy z serii Light Commercial. Sprawdza się jako klimatyzacja firmy i innych obiektów użyteczności publicznej. Urządzenie zapewnia optymalne grzanie i wydajne chłodzenie o każdej porze roku. Wyposażony jest w liczne funkcje i technologie, dzięki którym efektywność energetyczna i komfort użytkowania są są bardzo wysokie. Dzięki funkcji turbo, klimatyzacja w przyspieszonym czasie optymalizuje komfort cieplny we wnętrzu. Technologia inwerter G10 zapewnia nie tylko intuicyjne działanie, większą wydajność i mniejsze zużycie energii, ale również cichą pracę urządzeń (od 58 do 64 dB). Urządzenie może wykrywać obecność ludzi w pomieszczeniu, ale także odczytywać temperaturę w bezpośrednim otoczeniu użytkownika, dzięki temu zapewniać jak najlepsze warunki i lepsze samopoczucie we wnętrzu. Opcja +8°C zapobiega wychłodzeniu pomieszczenia w okresie zimowym, gdyż przez cały czas utrzymuje stałą temperaturę 8°C.

Klimatyzator GREE U-Match
GUHD36NM3FO | GUHD42NM3FO | GUHD48NM3FO | GUHD60NM3FO (10,0 – 16,0 kW)

Klimatyzator kanałowy z serii Light Commercial przystosowany do działania w pomieszczeniach użyteczności publicznej – hotelach, restauracjach, sklepach, salach konferencyjnych itp. W zależności od potrzeb, wydajnie grzeje i chłodzi pomieszczenie, zapewniając pożądany komfort cieplny zdrowy mikroklimat. W tym modelu zastosowano rozwiązania umożliwiające elastyczny montaż klimatyzacji – rozprowadzanie powietrza kanałami i zaprojektowanie nawiewów w różnych miejscach w suficie podwieszanym. Innowacyjna technologia inwerterowa G10 zapewnia optymalny pobór energii i wydajność dopasowaną do aktualnych potrzeb. Klasa energetyczna chłodzenia A+ , grzania A/A+. Urządzenie pracuje cicho, dlatego jest polecane do pomieszczeń, w których powinen panować spokój do pracy lub odpoczynku. Opcja inteligentnego odszraniania w sezonie zimowym chroni agregat przed oszranianiem. Funkcja turbo przyspiesza pracę urządzenia, dzięki temu pomieszczenie szybciej się nagrzewa lub wychładza. Z kolei opcja +8°C przydaje się w okresie zimowym, ponieważ dzięki niej klimatyzacja utrzymuje stałą temperaturę powietrza we wnętrzu, zapobiegając zbytniemu wychłodzeniu.

System multi

Klimatyzator GREE Free Match i Super Free Match

Klimatyzatory przeznaczone do budowania systemów multi, działających w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Umożliwiają przyłączenie do jednostki zewnętrznej, w zależności od modelu, nawet 5 lub 9 jednostek wewnętrznych. W ten sposób można stworzyć wydajny system klimatyzacji w domu, biurowcu, sklepie czy firmie. Klimatyzatory z serii Free Match i Super Free Match są cenione przez użytkowników oraz architektów za ponadprzeciętną jakość, atrakcyjny design, innowacyjne rozwiązania oraz duże możliwości podczas projektowania systemów klimatyzacji. U rządzeniach zastosowano innowacyjną technologię inwerterową G10, dzięki której zwiększa się wydajność systemu przy jednoczesnej redukcji strat energii. W porównaniu do innych klimatyzatorów dostępnych na rynku, urządzenia z serii Free Match zużywają minimalne ilości energii. Urządzenia działają nie tylko efektywnie, ale również są ciche, dlatego doskonale sprawdzają w takich obiektach użyteczności publicznej, jak: hotele, szpitale, sale wykładowe czy restauracje. Kompaktowa konstrukcja umożliwia elastyczny montaż i serwis klimatyzacji.

Sprawdź również: Klimatyzatory Daikin