Klimatyzatory Daikin

Klimatyzatory Split

Ścienne

Klimatyzator Daikin Ururu Sarara FTXZ-N
FTXZ25N | FTXZ35N | FTXZ50N (0,6 – 5,8 kW)

Szukając klimatyzatorów łatwych w obsłudze, a jednocześnie bardzo wydajnych, warto wybrać model Daikin Ururu Sarara., który posiada wysokiej jakości system nawilżania. Jego niewątpliwą zaletą jest fakt, że pobiera świeże powietrze z zewnątrz i nadmuchuje je do pomieszczenia, przy zachowaniu największych standardów higienicznych. Jednocześnie są one w pełni energooszczędne i jednocześnie posiadają dużą moc oczyszczania, zatem idealnie sprawdzą się jako klimatyzacja domowa czy do mieszkania. Zatem zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy, zajmującej się montażem klimatyzacji, której siedziba znajduje się w Warszawie.

Klimatyzator Daikin Emura FTXJ-LW/S
FTXJ20LW/S | FTXJ25LW/S | FTXJ35LW/S | FTXJ50LW/S (1,3 – 5,3 kW)

Nowoczesność, estetyka i komfort użytkowania – tak można określić klimatyzatory Daikin Emura. Zostały one wyposażone w czujnik 3D i-see, a także podwójną kurtynę powietrza. Na uwagę zasługuje bardzo cicha praca urządzenia. Jest ono także energooszczędne. Jego klasa energetyczna to A+++, zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania. Jest to idealna klimatyzacja domowa, która sprawdzi się także do mieszkania w starym budownictwie. Dodatkową zaletą jest możliwość montażu sterownika online. Jeżeli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu bezpośrednio w siedzibie, która znajduje się w Warszawie bądź poprzez formularz na stronie.

Klimatyzator Daikin Emura FTXG-LW/S
FTXG20LW/S | FTXG25LW/S | FTXG35LW/S | FTXG50LW/S (1,3 – 5,3 kW)

Dla komfortu wypoczynku i wygody warto zdecydować się na klimatyzację domową. Doskonałym wyborem są klimatyzatory z serii Daikin Emura FTXG-LW. Ich bardzo elegancka forma, a także zastosowanie nowoczesnych technologii zasługują na uwagę. Szczotkowane aluminium świetnie pasuje do każdego mieszkania. Warto także zwrócić uwagę na parametry techniczne, choćby ekologiczny czynnik chłodniczy R32. Jest on zdecydowanie bardziej wydajny niż R410A i posiada o około 70% zmniejszone oddziaływanie na środowisko. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Warszawy do kontaktu z nami. Oferujemy usługi montażu i serwisu klimatyzacji.

Klimatyzator Daikin C/FTXS-K
CTXS15K | CTXS35K | FTXS20K | FTXS25K | FTXS35K | FTXS42K | FTXS50K (1,3 – 5,3 kW)

Szukając klimatyzatorów cichych i wydajnych, warto wybrać model producenta Daikin z serii FTXS-K. Jest to idealna klimatyzacja domowa, która sprawdzi się nawet do bardzo małego mieszkania. Otóż praca tego urządzenia jest niezwykle cicha, a jednocześnie poziom ciśnienia akustycznego wynosi do 19 dBA. Na uwagę zasługuje również nawiew przestrzenny 3D, który działa zarówno w kierunku pionowym, jak i poziomym. Posiada także 2-obszarowy czujnik wykrywania ruchu. Jeżeli są Państwo zainteresowania takimi klimatyzatorami, to zapraszamy do naszego biura w Warszawie bądź kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Klimatyzator Daikin FTXS-G
FTXS60G | FTXS71G (1,7 – 8,5 kW)

Stylowo zaokrąglone krawędzie i panel naścienny, a także świetne parametry techniczne – tak można pokrótce opisać klimatyzatory Daikin FTXS-G, FTXS60G, FTXS71G. Jest to idealna klimatyzacja domowa, do małego mieszkania. Warto zwrócić uwagę na pełnozakresowy inwerter klasy A, który ma funkcję oszczędzania energii. Kolejną zaletą jest inteligentny czujnik oraz możliwość programowania zegara na okres tygodnia. Cicha praca sprawia, że klimatyzator można umieścić nawet w sypialni. Zachęcamy do przejrzenia oferty naszej firmy z siedzibą w Warszawie.

Klimatyzator Daikin FTXM-K
FTXM20K | FTXM25K | FTXM35K | FTMX42K | FTXM50LW/S (1,3 – 5,3 kW)

Szukając klimatyzatorów niezawodnych, o dobrych parametrach technicznych, warto przyjrzeć się ofercie naszej firmy Fresh Klima z Warszawy. Dostępne są wysokiej jakości modele Daikin FTXM-K, FTXM20K, FTXM25K, FTXM35K, FTMX42K, FTXM50LW/S. Są to urządzenia grzewczo-chłodnicze o niskim poborze energii. Posiadają niezwykle elegancki panel naścienny. Ich dużą zaletą jest sterownik bezprzewodowy, co zapewnia maksimum wygody. Doskonale sprawdzą się jako klimatyzacja domowa, a także do mieszkania o niewielkiej kubaturze.

Klimatyzator Daikin FTXLS-K
FTXLS25K | FTXLS35K (1,6 – 5,0 kW)

Decydując się na klimatyzację domową, warto wybierać takie klimatyzatory, które są efektywne, ale i estetyczne. Doskonałym przykładem są modele marki Daikin FTXLS-K, FTXLS25K, FTXLS35K Professional, posiadające sterownik bezprzewodowy. Są ponadto bardzo wydajne, gdyż moc chłodzenia wynosi 2,5 kW, z kolei ogrzewania 4,7 KW, zatem sprawdzą się zarówno do małego mieszkania, jak i takiego o zdecydowanie większej kubaturze. Są też energooszczędne, więc nie trzeba obwiać się wysokich rachunków. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Działamy nie tylko na terenie Warszawy, ale całego województwa.

Klimatyzator Daikin FTX-J3
FTX20J3 | FTX25J3 | FTX35J3 (1,3 – 3,8 kW)

Obecnie klimatyzację stosuje się nie tylko w biurach, również ta domowa cieszy się dużą popularnością. Doskonałym wyborem są klimatyzatory Daikin FTX-J3, FTX20J3, FTX25J3 czy też FTX35J3, które sprawdzą się też do mieszkania. Są one wyposażone czujnik ruchu, który automatycznie zmniejsza zużycie energii, jeżeli pomieszczenie jest puste. Ponadto funkcja online pozwala na sterowanie urządzeniem z dowolnego miejsca. Nawiew powietrza bez przeciągów zapewnia komfort, a dodatkowy filtr tytanowo-apatytowy usuwa z powietrza kurz, a jednocześnie likwiduje nieprzyjemne zapachy. Zapobiega też rozwojowi bakterii i drobnoustrojów. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zachęcamy do kontaktu. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie.

Klimatyzator Daikin FTX-GV
FTX50GV | FTX60GV | FTX71GV (1,7 – 8,5 kW)

Wybierając klimatyzację domową czy też do mieszkania, warto zdecydować się na klimatyzatory marki Daikin FTX-GV, FTX50GV, FTX60GV, FTX71GV. Ich praca jest niezwykle cicha, a dodatkowo przycisk Silent zmniejsza głośność jednostki wewnętrznej, aż o 2 dB. Dzięki nawiewowi przestrzennemu zimne lub ciepłe powietrze dociera nawet w kąty pomieszczenia. Podczas nieobecności użytkowników można zmniejszyć temperaturę, co pozwala na oszczędność energii. Takie modele oferuje nasza firma z siedzibą w Warszawie. Zapewniamy również ich montaż i serwis.

Klimatyzator Daikin FTXL-JV
FTXL-25JV | FTXL35JV (1,2 – 3,8 kW)

Coraz więcej osób decyduje się na klimatyzację domową, gdyż zapewnia ona wysoki standard i komfort użytkowania. Doskonałym wyborem są klimatyzatory Daikin FTXL-JV, FTXL-25JV, FTXL35JV. Posiadają one różne programy, dzięki którym można zmniejszyć wilgotność powietrza, a także nawiew bez przeciągów. Opcja online pozwala na sterowanie urządzeniem za pośrednictwem np. smartphone’a czy laptopa. Tryb nocny zmniejsza zużycie energii, ale i zapobiega przegrzaniu się. Zatem to idealny wybór zarówno do domu jednorodzinnego, jak i mieszkania. Te i wiele innych modeli znajdą Państwo w ofercie firmy Fresh Klima z Warszawy.

Klimatyzator Daikin FTX-K
FTX20K | FTX25K | FTX35K | FTX50K | FTX60K (1,3 – 7,0 kW)

Szukając klimatyzatorów do mieszkania o dobrych parametrach technicznych, warto wybrać np. Daikin FTX-K. Wszystkie modele z tej serii są niezwykle efektywne, ale również zachwycają swoją estetyką. Oczywiście trzeba zwrócić uwagę, że posiadają one różne tryby i programy pracy. Można wybrać np. ten komfortowy, który sprawia, że zarówno zimne, jak i gorące powietrze nie jest skierowane bezpośrednio na osoby przebywające w pomieszczeniu. Taka klimatyzacja domowa jest jednocześnie niezwykle łatwa w obsłudze, a jej praca cicha. Zatem zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Fresh Klima z siedzibą w Warszawie.

Klimatyzator Daikin FTXK-AW/S
FTXK25AW/S | FTXK35AW/S | FTXK50AW/S | FTXK60AW/S (2,56 – 6,23 kW)

Stylowe jednostki naścienne Daikin FTXK-AW/S, FTXK25AW/S, FTXK35AW/S, FTXK50AW/S czy też FTXK60AW/S to klimatyzatory, które mają bardzo niskie zużycie energii, ale także gwarantują komfortowe użytkowanie. Zastosowanie automatycznego swingu pionowego klapy pozwala na jej przesuwanie się w górę i w dół, co zapewnia równomierne rozprowadzenie powietrza. Dzięki takiej klimatyzacji domowej można utrzymać jednakową temperaturę w pomieszczeniu. Zatem sprawdzi się ona zarówno do małego mieszkania, jak i sporego loftu. Ponadto wszystkie modele zostały wyposażone w funkcję zegara, co umożliwia zaprogramowanie w celu rozpoczęcia grzania bądź chłodzenia. W razie pytań zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

Klimatyzator Daikin FTXB-C
FTXB25C | FTXB35C | FTXB50C | FTXB60C (1,3 – 6,23 kW)

Dla osób poszukujących klimatyzatorów efektywnych i energooszczędnych polecamy modele producenta Daikin FTXB-C, FTXB25C, FTXB35C, FTXB50C, FTXB60C, które dostępne są w ofercie naszej firmy Fresh Klima z Warszawy. Posiadają one różne tryby pracy: Economy obniża pobór mocy, z kolei Comfort zapobiega odczuwaniu przeciągów. Jeżeli chce się szybko dogrzać lub wychłodzić pomieszczenie to tryb Powerfull będzie najlepszy. Taka klimatyzacja domowa sprawdzi się do mieszkania o małej kubaturze, ale również domu parterowego.

Przypodłogowe

Klimatyzator Daikin Nexura FVXG-K
FVXG25K | FVXG35K | FVXG50K (1,3 – 5,6 kW)

Coraz osób decyduje się na klimatyzację domową. Największe znaczenie ma wybór odpowiednich klimatyzatorów. Doskonałym wyborem są modele przypodłogowe Daikin Nexura, które sprawdzą się nawet do dużego mieszkania czy budynku wolnostojącego, dzięki swojej efektywności. To urządzenie może także służyć jako dodatkowe źródło ciepła. Na uwagę zasługuje także cicha praca. Funkcja nawiewu auto swing zapobiega przeciągom. Można nimi sterować z różnych urządzeń, wystarczy tylko ściągnąć bezpłatną aplikację. W razie pytań zapraszamy do siedziby naszej firmy w Warszawie.

Klimatyzator Daikin FVXS-F
FVXS25F | FVXS35F | FVXS50F (2,5 – 5,6 kW)

Decydując się na klimatyzację domową, warto sprawdzić ofertę naszej firmy Fresh Klima z Warszawy. Doskonałym wyborem są klimatyzatory przypodłogowe Daikin FVXS-F, FVXS25F, FVXS35F, FVXS50F. Są to urządzenia nie tylko efektywne, ale również efektowne. Dzięki swojemu niewielkiemu rozmiarowi sprawdzą się nawet do mieszkania o bardzo małej kubaturze. Można je zamontować pod oknem lub na ścianie. Podwójny nawiew zapewnia doskonały przepływ  powietrza, a funkcja swing gwarantuje jego równomierne rozprowadzenie.

Kanałowe

Klimatyzator Daikin FDXS-F(9)
FDXS25F | FDXS35F | FDXS50F9 | FDXS60F (2,4 – 6,5 kW)

Szukając klimatyzatorów do małego mieszkania, można zdecydować się na modele kanałowe. Nasza firma Fresh Klima z Warszawy ma w ofercie urządzenia producenta Daikin np. FDXS-F(9),FDXS25F,FDXS35F, FDXS50F9,FDXS60F, które zachwycają swoją funkcjonalnością. Przede wszystkim są niemal niewidoczne, gdyż umieszcza się je w suficie. Ponadto zapewniają bardzo małe zużycie energii, a to dzięki zastosowaniu zasilanego prądem stałym wentylatora. Taka klimatyzacja domowa jest bardzo efektywna również dzięki systemowi multi, w ramach którego jednostki są obsługiwane osobno w trybie grzania i chłodzenia.

Typ Flexi

Klimatyzator Daikin FLXS-B(9)
FLXS25B | FLXS35B9 | FLXS50B | FLXS60B (2,5 – 5,3 kW)

Szukając wysokiej jakości klimatyzatorów, można zdecydować się na modele Daikin FLXS-B(9). Taka klimatyzacja domowa nadaje się do montażu zarówno na suficie, jak i na ścianie, a dzięki niewielkiej wysokości, także pod oknem. To idealne urządzenia do małego mieszkania, a jednocześnie bardzo efektywne. Automatyczne ruchy zapewniają równomierne rozprowadzanie powietrza. Kolejną zaletą jest bardzo cicha praca, gdyż ciśnienie akustyczne wynosi do 28 dBA. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Fresh Klima, z siedzibą w Warszawie.

Klimatyzatory komercyjne SkyAir

Kasety międzystropowe

Klimatyzator Daikin kaseta z nawiewem obwodowym FCQG-F
FCQG35F | FCQG50F | FCQG60F | FCQG71F | FCQG100F | FCQG125F | FCQG140F (3,4 – 13,4 kW)

Coraz więcej osób decyduje się na klimatyzację domową. Ciekawym wyborem są klimatyzatory Daikin FCQG-F. Są to modele kasetowe, które posiadają nawiew obwodowy. Dzięki temu sprawdzą się nie tylko do mieszkania, ale również biura czy restauracji. Kolejną ich zaletą jest bardzo niska wysokość instalacyjna. Dzięki indywidualnemu sterowaniu klapami nawiew można dopasować nie tylko do każdej kubatury, ale także kształtu pomieszczenia. Ponadto panel ma funkcję automatycznego czyszczenia. Jeżeli są Państwo zainteresowani takimi klimatyzatorami, to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Fresh Klima, z siedzibą w Warszawie.

Klimatyzator Daikin kaseta o wysokim wspólczynniku COP z nawiewem obwodowym FCQHG-F
FCQHG71F | FCQHG100F | FCQHG125F | FCQHG140F (6,8 – 13,4 kW)

Decydując się na klimatyzację domową, należy znaleźć odpowiedni model klimatyzatora. Nasza firma Fresh Klima z Warszawy rekomenduje klimatyzatory Daikin FCQHG-F o wysokim współczynniku COP. Warto zwrócić uwagę na nawiew obwodowy, dzięki któremu ciepłe lub chłodne powietrze świetnie rozchodzi się po całym mieszkaniu, sklepie, a nawet gabinecie. Takie urządzenia zostały wyposażone w funkcję automatycznego czyszczenia, dlatego nie wymagają czasochłonnej konserwacji. Jednocześnie czynnik chłodniczy R-410A prowadzi do zmniejszenia zużycia energii nawet o 16%.

Klimatyzator Daikin całkowicie płaska kaseta FFQ-C
FFQ25C | FFQ35C | FFQ50C | FFQ60C (2,5 – 6,5 kW)

Szukając klimatyzatorów estetycznych, ale i funkcjonalnych, doskonałym wyborem są modele producenta Daikin FFQ-C. Posiadają one całkowicie płaską kasetę, a także niewielki rozmiar. Dzięki temu mieszczą się bez problemu w kasetonie. Jednocześnie ich praca jest niezwykle cicha, zatem sprawdzą się zarówno do mieszkania, jak i biura czy innych pomieszczeń w budynkach użytku publicznego. Wysoka klasa energetyczna zapewnia bardzo małe zużycie energii. Dodatkową oszczędność, do 27%, gwarantuje opcjonalny czujnik temperatury. Jeżeli są Państwo zainteresowani np. klimatyzacją domową, to zapraszamy do kontaktu. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie.

Klimatyzator Daikin jednostka międzystropowa z 4-kierunkowym nawiewem, Siesta ACQ-D
ACQ71C | ACQ100C | ACQ125C | FCQHG140F (b.d. – b.d. kW)

Solidna konstrukcja, wysoka jakość korpusu i doskonałe parametry techniczne – tak można określić klimatyzatory Daikin. Modele z serii Siesta ACQ-D są idealnym rozwiązaniem do miejsc o dużym nasileniu ruchu, ale sprawdzą się także do dużego, otwartego mieszkania. Zatem mogą pełnić funkcję klimatyzacji domowej. Warto zwrócić uwagę na wysoką klasę energetyczną A+, dzięki któej urządzenia można określić mianem energooszczędnych. Nawiew powietrza odbywa się z czterech kierunków, dzięki temu ciepłe lub zimne powietrze doskonałe roznosi się po całej przestrzeni. Te oraz inne modele dostępne są w ofercie naszej firmy Fresh Klima z Warszawy.

Kanałowe

Klimatyzator Daikin jednostka kanałowa mała (tylko w układzie multi) FDBQ-B
FDBQ25B (b.d. kW)

Szukając klimatyzatorów, które pasują do niewielkiego mieszkania czy też biura, a jednocześnie są funkcjonalne, warto zwrócić uwagę na modele Daikin z małą jednostką kanałową. Ich kompaktowe wymiary sprawiają, że instalacja nawet w wąskich przestrzeniach międzystropowych jest bardzo łatwa. Jednocześnie należy wiedzieć, że takie urządzenia umieszczone w suficie są praktycznie niewidoczne, gdyż delikatnie wystają tylko kraty ssania i tłoczenia. Kolejną ich zaletą jest bardzo cicha praca oraz możliwość zasysania powietrza od tyłu lub dołu, zatem sprawdzą się także jako element klimatyzacji domowej. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do kontaktu. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Klimatyzator Daikin jednostka kanałowao średnim ESP FBQ-D
FBQ35D | FBQ50D | FBQ60D | FBQ71D | FBQ100D | FBQ125D | FBQ140D (3,4 – 13,4 kW)

Szukając efektywnych klimatyzatorów, warto zwrócić uwagę na ofertę naszej firmy Fresh Klima z siedzibą w Warszawie. Doskonałym wyborem są urządzenia Daikin z linii produktowej FBQ-D. Są niezwykle wydajne i jednocześnie energooszczędne. Sprawdzą się zarówno do mieszkania, domu, jak i biura. Warto jeszcze wiedzieć, że ich praca jest niezwykle cicha, zatem to idealna klimatyzacja domowa. Średni spręż na poziomie 150 Pa umożliwia korzystanie z elastycznych przyłączy. Jednocześnie nawiew powietrza dociera do każdego kąta pomieszczenia, co zapewnia jeszcze większy komfort.

Klimatyzator Daikin jednostka kanałowa o wysokim ESP FDQ-C
FDQ125C (12,0 kW)

Coraz więcej osób decyduje się na założenie klimatyzacji domowej. Trudno wyobrazić sobie jej brak w pomieszczeniach użytku publicznego. Doskonałym wyborem są klimatyzatory Daikin o wysokim ESP. Takie urządzenia sprawdzą się do bardzo dużych, otwartych przestrzeni. Wysoki spręż umożliwia stosowanie elastycznych kanałów. Jednocześnie modele z tej serii są niemal niewidoczne. Umieszczając je w suficie,  można zapewnić estetyczny montaż, gdyż wystają tylko kraty ssania i tłoczenia. Ponadto wyposażone są w timer tygodniowy, ale także filtr powietrza czy sterownik przewodowy. W ofercie naszej firmy Fresh Klima z siedzibą w Warszawie dostępna jest także klimatyzacja do mieszkania, a nawet biura.

Klimatyzator Daikin jednostka kanałowa o wysokim ESP FDQ-B
FDQ200B | FDQ250B (20,0 – 24,1 kW)

W ofercie naszej firmy Fresh Klima z Warszawy dostępne są najlepsze klimatyzatory, które pochodzą od renomowanych producentów. Do przestrzeni otwartych o bardzo dużej kubaturze doskonale sprawdzi się jednostka kanałowa o wysokim ESP FDQ-B. Jest to urządzenie niezwykle funkcjonalne: otóż może działać jako wentylator, np. nawiewając powietrze bez chłodzenia. Zastosowanie filtru powietrza usuwa cząsteczki kurzu. Dzięki temu tylko czyste powietrze jest nawiewane. Z kolei sterownik przewodowy pozwala na bardzo łatwą regulację urządzania. Szukając urządzenia do klimatyzacji domowej czy do mieszkania, można wybrać takie z 4-kierunkowym nawiewem.

Klimatyzator Daikin jednostka kanałowa, Siesta ABQ-C
ABQ71C | ABQ100C | ABQ125C | ABQ140C (6,8 – 13,0 kW)

Szukając klimatyzatorów uniwersalnych, warto zdecydować się na modele producenta Daikin. Takie jednostki kanałowe są świetnym rozwiązaniem do pomieszczeń użytku publicznego, ale także sprawdzą się do biura czy dużego loftowego mieszkania. Ich montaż jest naprawdę bardzo łatwy. Można je umieścić zarówno na dachu, tarasie, jak i naprzeciwko ściany zewnętrznej. Bardzo dużą zaletą jest zastosowanie sprężarki typu swing lub spiralnej. Dzięki temu praca urządzenia jest bardzo cicha, a jednoczenie wydajność energetyczna jest na wysokim poziomie. W ofercie naszej firmy Fresh Klima z Warszawy oferujemy także klimatyzacje domowe.

Naścienne

Klimatyzator Daikin jednostka naścienna FAQ-C
FAQ71C | FAQ100C (6,8 – 9,5 kW)

Coraz więcej osób decyduje się na klimatyzację domową. Takie rozwiązanie niewątpliwie zapewnia komfort użytkowania. Klimatyzatory Daikin z serii FAQ-C sprawdzą się zarówno do mieszkania, jak i pomieszczeń użytku publicznego, szczególnie tych szerokich. Zaletą oferowanych urządzeń jest szeroki kąt nawiewu, nawet do 100 stopni. Dzięki temu powietrze rozchodzi się równomiernie. Warto jeszcze zwrócić uwagę na zastosowanie ciekawych rozwiązań, choćby w postaci czujnika “inteligentne oko”. Dzięki temu nawiew powietrza nie jest kierowany na osoby, które przebywają w danej strefie. W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy do siedziby naszej firmy w Warszawie.

Podstropowe

Klimatyzator Daikin jednostka podstropowa FHQ-C
FHQ71C | FHQ100C | FHQ125C | FHQ140C (6,8 – 13,4 kW)

Trudno wyobrazić sobie biuro bez klimatyzacji, jednak urządzenia domowe cieszą się obecnie coraz większą popularnością. Do pomieszczeń niewymiarowych, mieszkania czy biura można dopasować odpowiednie urządzenie, dedykowane do schładzania lub ogrzewania powietrza. W takim przypadku doskonale sprawdzą się klimatyzatory FHQ-C, FHQ71C, FHQ100C, FHQ125C, a także FHQ140C . Posiadają one szeroki kąt nawiewu, dzięki temu powietrze dociera w każde miejsce, wentylator zaś może pracować na trzech stopniach. Kolejną zaletą jest zastosowanie nowoczesnego programu do usuwania nadmiaru wilgoci. Z kolei filtr powietrza eliminuje cząsteczki kurzu i jednocześnie je oczyszcza. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do siedziby naszej firmy w Warszawie.

Klimatyzator Daikin jednostka podstropowa z 4-kierunkowym nawiewem FUQ-C
FUQ71C | FUQ100C | FUQ125C (6,8 – 12,0 kW)

W wysokich przestrzeniach, gdzie stropy znajdują się na wysokości 3,5m, można wybrać klimatyzatory Daikin z 4-kierunkowym nawiewem FUQ-C. To modele podstropowe, które pracują niezwykle wydajnie. Klimatyzacja domowa nie wymaga tak dużej mocy. Jednak jeśli mowa o apartamentach stworzonych w budynkach biurowych, gdzie wysokość jest znaczna, takie rozwiązanie może się sprawdzić. Będzie odpowiednie również do budynków poddawanych renowacji. Nawiew można regulować pod 5 różnymi kątami na zdalnym sterowniku. Z tego niezwykle wygodnego rozwiązania do mieszkania w biurze bądź przestronnej przestrzeni w firmie mogą Państwo korzystać przez cały rok, a nasza firma Fresh-Klima Warszawy zapewnia fachowy montaż.

Klimatyzator Daikin jednostka podstropowa, Siesta AHQ-C
AHQ71C | AHQ100C | AHQ125C | AHQ140C (6,8 – 13,0 kW)

Powietrze w pomieszczeniach komercyjnych ze względu na dużą ilość sprzętów może być suche i pełne unoszącego się kurzu. Dlatego klimatyzatory Daikin z montażem podstropowym, tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania podłogowego, doskonale się sprawdzą i zapewnią stałą cyrkulację powietrza i jego oczyszczanie. Klimatyzacja domowa Siesta AHQ-C będzie odpowiednia, jeśli mamy do czynienia z budynkiem o wyjątkowo wysokich stropach. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zamontować jednostki zewnętrzne i wewnętrzne do mieszkania lub biura, to nasza firma Fresh-Klima z Warszawy wykona tę pracę profesjonalnie, a w razie konieczności zapewnimy serwisowanie.

Przypodłogowe

Klimatyzator Daikin jednostka przypodłogowa FVQ-C
FVQ71C | FVQ100C | FVQ125C | FVQ140C (6,8 – 13,4 kW)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur scelerisque eros quam, non rutrum ligula fermentum sed. Nullam vitae nunc vitae est tincidunt congue. Praesent ornare metus at arcu volutpat pretium. Pellentesque sodales blandit nibh eu tempor. Integer urna nulla, vehicula eu lectus et, malesuada vulputate augue. Nunc faucibus, ex ac iaculis gravida, magna tellus placerat augue, nec aliquet odio nulla et nunc. In hac habitasse platea dictumst. Mauris eget enim ante. In volutpat commodo elementum.

Klimatyzator Daikin jednostka przypodłogowa (bez obudowy) FNQ-A
FNQ25A | FNQ35A | FNQ50A | FNQ60A (2,4 – 6,0 kW)

Niektóre klimatyzatory przypodłogowe, ze względu na dużą moc nadają się do użytku komercyjnego. Do mieszkania jako klimatyzacja domowa nie będą właściwą opcją. Tak jest w przypadku klimatyzatora Daikin FVQ-C, który sprawdza się w przestrzeniach z niskimi stropami, a także tych pozbawionych podwieszanych sufitów. Wentylacja działa tu niezwykle sprawnie, a to wszystko dzięki silnikowi zasilanemu prądem stałym. W ten sposób nawiew może być lepiej rozprowadzony. Jeśli chcą Państwo zamontować taką wyspecjalizowaną jednostkę w swoim biurze, to nasza firma Fresh Klima z Warszawy jest do dyspozycji..

System multi

Klimatyzatory Daikin systemy Multi MXS | RXYSQ

Nie zawsze klimatyzacja domowa musi być widoczna w pomieszczeniu. Można zdecydować się na klimatyzatory ukryte w ścianie. Doskonałym przykładem jest tutaj seria Daikin FNQ-A obejmująca jednostki przypodłogowe współpracujące z systemem Split. Można je montować nawet pod oknem. Są tak dyskretne, że widoczna jest jedynie kratka wlotu i wylotu powietrza. Zatem takie rozwiązanie sprawdzi się do reprezentacyjnego wnętrza mieszkania czy biura. Stosunkowo cicha praca (poniżej 60 db) zapewnia komfort przebywania w pomieszczeniu. Nasza firma z Warszawy może zająć się profesjonalnie szybkim montażem.

Sprawdź również: Klimatyzatory Fuji Electric