Dostępne w ofercie najlepszych producentów klimatyzatory, które montujemy w Fresh-Klima – klimatyzacja Warszawa, to urządzenia wydajne, bezawaryjne i estetyczne. Za ich zakupem przemawiają także kwestie ekonomiczne, ponieważ ich ceny – ze względu na rosnącą konkurencyjność – są coraz atrakcyjniejsze. Wszystkie te czynniki sprawiają, że klimatyzacja w mieszkaniu w bloku jest coraz popularniejszym widokiem. Obecnie wiele osób decyduje się na montaż instalacji, gdyż jest to jedyny skuteczny sposób na to, aby zapewnić sobie bardzo wysoki komfort cieplny podczas upalnych dni. Przed jej zamontowaniem systemu wyposażonego w jednostkę zewnętrzną, konieczne jest uzyskanie zgody na ingerencję w elewację budynku. Zadanie to zwykle jest stosunkowo proste, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków cały proces polega na złożeniu stosownego wniosku, w którym zawarty zostanie projekt instalacji – opisujący m.in. poziom generowanego hałasu przez urządzenie oraz jego dokładne wymiary.Niekiedy spółdzielnie wymagają od inwestorów dostarczenia również zgód sąsiadów. Sytuacje takie należą jednak do rzadkości. Jeżeli zatem zależy Państwu na tym, aby klimatyzator do mieszkania w bloku jak najlepiej wpisywał się w konkretne oczekiwania, to serdecznie zachęcamy do kontaktu. Doradzimy, podpowiemy i opiszemy największe zalety poszczególnych rozwiązań technologicznych, a do tego zaproponujemy montaż klimatyzacji w Warszawie oraz w budynkach na terenie okolicznych miast.

Klimatyzator do mieszkania w bloku

Dużym zainteresowaniem ze strony właścicieli mieszkań w blokach cieszą się klimatyzatory typu split. Technologia ta zakłada wykorzystanie jednej jednostki zewnętrznej oraz jednej wewnętrznej. System służy do obniżania temperatury powietrza w wybranym pomieszczeniu. Popularność tej klimatyzacji wynika zarówno z przyczyn ekonomicznych, jak i praktycznych. Urządzenia są nie tylko przystępne cenowo, ale także proste w montażu. Charakteryzują się również wysokim współczynnikiem niezawodności i doskonałą wydajnością.

Co równie istotne –  są one wyposażone w specjalistyczne filtry, które pomagają zadbać o odpowiednią jakość powietrza. Dobry klimatyzator do mieszkań w blokach powinien być też wyposażony w system grzewczy. Dzięki temu urządzenie może być wykorzystywane przez cały rok. Latem do schładzania temperatury w pomieszczeniu, a zimą do jej podnoszenia. Warto mieć jednak na uwadze, że może ono jedynie wspomagać standardową instalację do ogrzewania.

Instalacja klimatyzacji w mieszkaniu w bloku

Do każdego powierzonego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu wszystkim zainteresowanym gwarantujemy najwyższy możliwy standard obsług. Zawsze dbamy o to, aby klimatyzacja w mieszkaniu w bloku została zainstalowana sprawnie. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowy wymiar obsług, co z praktycznego punktu widzenia oznacza, że zajmiemy się nie tylko nie tylko montażem, ale także wykonaniem niezbędnych obliczeń, pierwszym uruchomieniem oraz bieżącym serwisowaniem urządzeń.

W zakresie świadczonych usług znajduje się też szeroko zakrojone doradztwo techniczne, czyli doskonała propozycja dla osób, które zastanawiają się, jaki klimatyzator do mieszkania w bloku wybrać. Ofertę kierujemy do mieszkańców Warszawy i okolic. Zachęcamy do kontaktu!

Dowiedz się więcej o klimatyzacjach! Sprawdź nasz kolejny artykuł: Jak często serwisować klimatyzację?