Klimatyzacja a estetyka

Decydując się na montaż klimatyzacji powinniśmy zwracać uwagę przede wszystkim na jej walory użytkowe – wydajność, poziom hałasu, ilość funkcji czy pobór energii. Jednak oprócz funkcjonalności, warto postawić również na estetykę – współczesne modele klimatyzatorów w niczym nie przypominają już wielkogabarytowych, niezbyt efektownych i bardzo topornych urządzeń, z jakich korzystało się jeszcze kilka lat temu. Dzięki wprowadzaniu innowacji w designach, klimatyzacja do domu/mieszkania czy też klimatyzacja do biura może stanowić dzisiaj również sposób na bardzo ciekawe wykończenie wnętrz.

Elegancja w mieszkaniu i biurze?

Stało się normą, że współcześni projektanci i producenci bardzo duża uwagę przykładają do designu swoich rozwiązań. Takie połączenie funkcjonalności oraz wysokiej estetyki sprawia bowiem, że oferowane urządzenia są dużo chętniej kupowane przez Klientów, a ponadto doskonale komponują się z wystrojem określonych pomieszczeń – zarówno domowych, jak i biurowych. Nowoczesne klimatyzatory to nie tylko poprawa komfortu codziennego życia, ale aranżacji wnętrza.

Na czym polegała rewolucja wizualna w świecie tych urządzeń? Przede wszystkim na zmniejszeniu gabarytów – zarówno rozwiązań stacjonarnych jak i przenośnych, dzięki czemu nieporęczne sprzęty zastąpiły te w wersji slim, których montaż oraz transport są dużo prostsze. To także liczne wariacje związane z wariantami kolorystycznymi oraz kształtami – wszak wystrój naszych domów i biur jest bardzo zróżnicowany, w związku z czym na rynku musi być wiele wariantów, które odpowiadać będą stylem do pomieszczenia.

Modele designerskie

Klimatyzacja do domu i biura to specjalność naszej warszawskiej firmy, w związku z czym jesteśmy w stanie dopasować do Państwa potrzeb odpowiednie rozwiązania. A tych jest bardzo wiele – zarówno pod kątem wymiarów, kształtów, jak również kolorów. Poza standardowymi, powszechnie spotykanymi urządzeniami o białej lub szarej barwy, nowoczesne klimatyzatory otrzymują również inne barwy, w tym bardzo wymyślne, jak np. głęboka czerwień lub czerń, a nawet oba te kolory zastosowane jednocześnie! Co więcej, powstają rozwiązania o licznych eleganckich dodatkach, takich jak np. lustra znajdujące się na panelach czy też panele w formie antyram na zdjęcie rodzinne, co sprawia, że urządzenia tego rodzaju całkowicie dopasowują się do stylu wnętrza i tworzą z nim spójną, bardzo elegancką całość.

Producenci wykorzystują w produkcji wysokiej jakości tworzywa sztuczne odporne na płowienie, nie boją się stawiać na niebanalne wzornictwo, a także wykorzystywać subtelne kształty i lśniące powierzchnie.

Czy warto i co wybrać?

Polecane przez naszych warszawskich specjalistów designerskie rozwiązania powinny szczególnie zaciekawić miłośników tworzenia eleganckich aranżacji wnętrz, w których każdy element musi być spersonalizowany i wzajemnie się uzupełniać. Wybierając klimatyzatory o nowoczesnych kształtach i kolorach musimy pamiętać o tym, aby były dopasowane do koloru i rodzaju ścian, mebli, a także innych urządzeń, jakie znajdują się w danym pomieszczeniu. Dzięki bardzo dużej różnorodności rozwiązań, możliwe jest sprawienia by klimatyzacja firmy lub mieszkania była optymalnie dobrana i cieszyła zarówno pod względem komfortu, jak i walorów wizualnych.

Najlepszym dowodem na wysoką jakość najnowocześniejszych urządzeń tego typu są modele, takie jak Art Cool Panel od LG, MSZ-EF od Mitsubishi Electric czy Multisplit Prestige od Samsunga. To oczywiście tylko niektóre przykłady połączenia designerskiego wyglądu z najwyższą jakością działania – wyjątkowo eleganckie rozwiązania można znaleźć na każdym kroku. Co najważniejsze – nawet te najbardziej nowoczesne i designerskie rozwiązania nie porażają cenami i z pewnością spełnią oczekiwania osób, które cenią sobie odpowiedni stosunek ceny do jakości.

Jeżeli chcecie Państwo, by montaż i serwis klimatyzacji przebiegł prawidłowo – zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Doradzimy wybór optymalnego urządzenia, stworzymy projekt i wykonamy wszelkie prace, by klimatyzacja dawała Państwu oczekiwany komfort. Wiele lat doświadczenia, duża liczba zadowolonych Klientów oraz sprzedaż produktów certyfikowanych i posiadających aprobaty techniczne to najlepsze wyznaczniki jakości usług, świadczonych przez Fresh-Klima.

Dowiedz się więcej o klimatyzacjach! Sprawdź nasz kolejny artykuł: Ile kosztuje klimatyzacja? Koszt klimatyzacji w mieszkaniu i domu