Klimatyzatory

Klimatyzatory – Warszawa

Klimatyzatory domowe – Warszawa

również do firmy i biura.

Klimatyzacja domowa, biurowa lub do mieszkania  to rozwiązanie umożliwiające wygodne dopasowanie poszczególnych parametrów powietrza w pomieszczeniu w taki sposób, by zapewnić lepsze samopoczucie znajdującym się w nich osobom. Jakość powietrza, którym oddychamy, a także komfort cieplny mają kluczowe znaczenie dla naszego funkcjonowania, bez względu na to, czy wykonujemy właśnie w biurze swoje służbowe obowiązki, czy też relaksujemy się w zaciszu własnego domu lub mieszkania. Jeżeli Warszawa jest miastem, w którym szukacie rzetelnej firmy oferującej profesjonalne klimatyzatory – koniecznie zapoznajcie z naszą ofertę przedstawioną na niniejszej stronie internetowej.

Rodzaje klimatyzatorów i ich zastosowanie

Do niedawna dostępne na rynku klimatyzatory wykorzystywane mogły być jedynie do obniżania temperatury powietrza, w chwili obecnej znaczna ich większość umożliwia również jej podniesienie. Wiele spośród dostępnych za naszym pośrednictwem urządzeń umożliwia również kontrolę takich parametrów, jak choćby wilgotność, a oprócz tego wyposażonych jest w funkcję np. usuwania z powietrza kurzu, czy też mikroorganizmów, co jest szczególnie atrakcyjną możliwością dla alergików. Klimatyzatory, które oferujemy mieszkańcom Warszawy to nowoczesny sprzęt zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach.

Oferowana przez nas klientom klimatyzacja oparta jest na urządzeniach dostarczanych przez najbardziej cenione w branży marki. Dzięki temu, a także dzięki naszym kompetencjom, możecie być Państwo spokojni o to, że wykonana przez nas instalacja spełniać będzie najwyższe standardy. Warszawa jest miastem, w którym wykonaliśmy już setki instalacji, a nasi Klienci zawsze byli zadowoleni ze współpracy oraz z tego, jak funkcjonują klimatyzatory.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości klimatyzatory firmy Hisense, LG, Panasonic, Sanyo, a także Fujitsu. Urządzenia, które Państwu oferujemy posiadają zawsze wszelkie aprobaty krajowe, jak i zagraniczne, wymagane certyfikaty, jak i atesty higieniczne. Nasze wentylatory i klimatyzatory nie generują hałasu, jak i przeciągów, a zapewniają świeże, czyste i zdrowe powietrze.

Dopasowane klimatyzatory – Warszawa i okolice

Jakość powietrza w środowisku pracy odbija się bezpośrednio na efektywności oraz samopoczuciu pracowników. Dlatego też, coraz więcej pracodawców decyduje się na instalację klimatyzatorów. Jak się jednak okazuje, wybór odpowiedniego systemu, dopasowanego do indywidualnych potrzeb, specyfiki działań firmy oraz możliwości budżetowych, nie jest łatwe.Klimatyzatory to inwestycja w skuteczność oraz szybszy rozwój przedsiębiorstwa. W dużych miastach, takich jak Warszawa, klimatyzatory są niezbędne do stworzenia przyjemnej i komfortowej przestrzeni, w której po prostu przyjemnie się oddycha. Nasi specjaliści z Fresh Klima pomagają więc warszawskim przedsiębiorcom dobrać dopasowany typ klimatyzatora oraz zapewnią jego profesjonalne serwisowanie w przyszłości. Dzięki temu nasi klienci mają świadomość, że wszelkie przestoje w pracy sprzętu zostaną ograniczone do minimum.

FRESH-KLIMA gwarantuje:

^

usługi „pod klucz” (od projektu, po uruchomienie urządzenia poprzez jego dostarczenie i montaż

^

kompletną ofertę klimatyzacji: przegląd serwisowy zarówno przed, w trakcie jak i po sezonie

Klimatyzatory

Klimatyzatory ścienne

Jeden z najczęściej spotykanych rodzajów klimatyzacji. Niezwykle cichy i dyskretny. Przedział mocy wynosi: 2.0 kW do 10.0 kW. Wszystkie klimatyzatory ścienne posiadają pilot bezprzewodowy do zdalnego sterowania.

Klimatyzatory multi

Niezwykle elastyczny system klimatyzacji, służący zwłaszcza tam, gdzie ilość miejsca na zewnątrz jest ograniczona. Systemy te zawierają od 2 do 5 wewnętrznych jednostek podłączonych do jednego skraplacza. Stosowany i polecany zwłaszcza do małych pomieszczeń.

Klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe

Lekka, a przy tym ultra cienka konstrukcja pozwala na dwojaką instalację, tj. pod sufitem lub przy ścianie nad podłogą. Ten rodzaj klimatyzacji do biura ustawia rodzaj zakresu z 4.0 kW do 15.0 kW. Polecany zwłaszcza do większych pomieszczeń handlowych lub biurowych.

Klimatyzatory kasetonowe

Ten rodzaj klimatyzatorów idealnie pasuje do aranżacji biurowych, sklepowych czy też restauracyjnych – tj. wszędzie tam, gdzie występuje podwieszany sufit. Ich praca jest niezwykle dyskretna, ze względu na to, że są instalowane na środku pomieszczenia, a dzięki temu rozprowadzają powietrze w 4 kierunkach. Zakres ich mocy wynosi od 3.5 kW do 14 kW.

Klimatyzacja kanałowa

Jest to rodzaj niewidocznych i niezwykle dyskretnych klimatyzacji. Instalowane są powyżej sufitu, dzięki czemu są niezauważalne dla oka, a ich praca jest wyciszona. Ich zakres mocy wynosi od 2.0 kW do 14.0 kW.

Systemy VRF i VRV

Systemy tego typu są odpowiednie dla wszelkiego rodzaju aplikacji komercyjnych. Ten rodzaj klimatyzacji oferuje dużą elastyczność jeśli chodzi o zakres stosowania. Dzięki możliwości podłączenia ze sobą16 jednostek zewnętrznych i poprowadzenia od nich jednego systemu rur przyłączeniowych. Bardziej rozbudowane systemy tego typu umożliwiają jednoczesne grzanie i chłodzenie. Urządzenia te posiadają ogromny przedział mocy i możliwe jest ich uruchomienie już przy wykorzystaniu zaledwie 15 % mocy znamionowej.

Klimatyzatory ROOF-TOP

Urządzenia te służą do zainstalowania na dachu. Przedział mocy wynosi od 15 kW do 60 kW. Nadają się zarówno do średnich jak i większych obiektów. Stosowane są zwłaszcza w halach produkcyjnych, hipermarketach jak i w obiektach sakralnych.