Jesteś tu: Strona główna » Oferta » Vivax

Klimatyzacje Vivax


Są przykładem najnowszych rozwiązań technologicznych. Pozwalają cieszyć się maksymalną funkcjonalnością, wydajnością oraz ekonomiczną pracą. Jednak to, co sprawia, iż klimatyzacja Vivax wyróżnia się na tle konkurencji, to intuicyjna obsługa oraz możliwość wykorzystania doskonale zaprojektowanych trybów pracy.

FUNKCJONALNOŚĆ TO PODSTAWA

Dla wielu producentów funkcjonalność oznacza tyle, co użyteczność. Jednak Vivax postawił na osiągnięcie maksimum możliwości oraz wykrzesanie z nowoczesnej technologii tyle, ile tylko okazało się możliwe. Właśnie dlatego funkcjonalność wyróżniająca klimatyzatory Vivax różni się od funkcjonalności zwykłych urządzeń.

Po pierwsze, oznacza ona możliwość dostosowania trybu pracy urządzenia do swoich potrzeb (związanych m.in. z wielkością pomieszczenia, średnią temperaturą panującą w jego wnętrzu, jak i wieloma innymi czynnikami). Modele z tej serii stwarzają niezwykle szeroki zakres możliwości. Wymienić w tym miejscu należy m.in.:

  • zróżnicowaną prędkość wentylatora (zarówno w jednostce wewnętrznej, jak i zewnętrznej);
  • automatyzację, czyli możliwość pozostawienia urządzenia w trybie pracy samodzielnej, w której jest on w stanie bez ingerencji zewnętrznej dostosować swoją pracę do temperatury pomieszczenia;
  • funkcje ekonomiczne, czyli szereg możliwości pozwalających osiągnąć maksimum skuteczności przy minimalnym zapotrzebowaniu na zasilenie urządzenia (np. funkcja turbo, I feel, sleep, auto start oraz tryb czuwania).

ODPOWIEDNIE WYBÓR

Klienci oczekujący od dostawcy nowoczesnych rozwiązań kompleksowej opieki i profesjonalnego montażu mogą liczyć na nasze pełne wsparcie. Jako specjaliści jesteśmy w stanie doradzić Państwu przy wyborze konkretnego modelu – w pełni odpowiadającego oczekiwaniom - oraz zagwarantować fachowy montaż klimatyzacji. Zapewniamy także serwis klimatyzacji, który pozwoli dokonać oceny technicznej – zarówno przed, w trakcie, jak i po sezonie jej intensywnej eksploatacji. W ten sposób mamy pewność, iż nie tylko przekazujemy w Państwa ręce najnowocześniejsze technologicznie rozwiązania, ale również pomagamy w ich ekonomicznym użytkowaniu.

Wszystkie modele urządzeń i produktów Vivax wykonywane są w oparciu o wysokogatunkowe materiały, które zapewniają im trwałość, wydajność oraz odporność względem intensywnej eksploatacji. Warto również podkreślić, iż klimatyzacja Vivax, a dokładniej – wszystkie klimatyzatory tej marki – odpowiadają swoim standardom produkcyjnym założeniom ogólnoeuropejskich standardów jakości (ISO 9001:2000). Jest to potwierdzenie rzetelnie nadzorowanego procesu produkcyjnego tych urządzeń.