Jesteś tu: Strona główna » Oferta » Samsung

Klimatyzacje Samsung


Stanowią zupełnie nową generację urządzeń chłodzących dla domów, mieszkań oraz pomieszczeń biurowych. Wyróżnia je modernistyczny kształt oraz wyjątkowo designerska obudowa. Montaż klimatyzacji Samsung nie oznacza więc wprowadzania do wnętrz szpetnych i masywnych sprzętów, ale pozwala na wykorzystanie bardzo estetycznych, eleganckich w swoim wykonaniu klimatyzatorów.

KLASYCZNOŚĆ W NOWOCZESNEJ ODSŁONIE

Technologiczna doskonałość, która sprawia, że po klimatyzatory Samsung sięgają Klienci z całego świata, nie jest dostrzegalna na pierwszy rzut oka. Nie sposób jednak, już przy pierwszym poznaniu, nie dostrzec designerskiej oryginalności, która pozwala tym urządzeniom odnajdywać się zarówno w pomieszczeniach zachowanych w klasycznych aranżacjach, pełnych uporządkowania i harmonii, jak i awangardowych, biznesowych wnętrzach, pełnych kreatywnego chaosu. Elegancja i nie budząca żadnych wątpliwości estetyka wykończenia – jest to cecha charakterystyczna dla tych produktów.

SERIA DOSKONAŁOŚCI

Klimatyzacja Samsung to zespoły urządzeń projektowanych z myślą o ich dalszym użytkowaniu. Dostępna jest w kilku podstawowych seriach, które różnią się między sobą zakresem funkcjonalności, intuicyjnością sterowania, jak również kształtem, typem obudowy czy też zakresem działania:

  • Seria T - sprzyja oszczędnościom, pozwala na zminimalizowanie czasu chłodzenia (funkcja Smart Saver);
  • Seria P – doskonała dla biur oraz miejsc, w których cicha praca urządzenia jest jego niezbędną właściwością;
  • Seria E – pozwala połączyć stabilność temperatury z funkcją filtrowania – skutecznie usuwa z powietrza bakterie, grzyby oraz kurz;
  • Seria K – zapewniająca maksymalny komfort całkowicie niezależny od poziomu wilgotności powietrza.

WYDAJNA PRACA

Dla wszystkich Klientów decydujących się na montaż klimatyzacji marki Samsung istotnym kryterium oceny będzie wydajność pracy. Urządzenia, pochodzące z dowolnej serii tego producenta, są w stanie zaskoczyć swoją funkcjonalnością. Prostemu, intuicyjnemu sterowaniu (również za pomocą bezprzewodowego pilota) towarzyszy szereg dodatkowych możliwości przekładających się na sposobność wprowadzenia klimatyzatora w tryb oszczędności energii. Zarówno parametry obrazujące wydajność w trakcie chłodzenia, jak i grzania pomieszczenia to pomiary pozwalające zatwierdzić efektywność energetyczną wszystkich modeli marki Samsung. W oczywisty sposób przekłada się to na oszczędności ekonomiczne dla ich użytkowników.

W naszej ofercie odnajdą Państwo modele przygotowane z myślą o niewielkich pomieszczeniach mieszkalnych, jak i te, które doskonale odnajdą się w obszernych salach lub też korytarzach. Wśród najpopularniejszych modeli wyróżnić należy:

  • ścienne,
  • kasetonowe (czterowylotowe),
  • multi – systemy przeznaczone dla obiektów z kilkoma klimatyzatorami,
  • przypodłogowo-podsufitowe.

Wszyscy Klienci decydujący się na zakup i montaż urządzeń Samsung, mogą także liczyć na serwis klimatyzacji, przeprowadzany przez naszych pracowników cyklicznie (przed i po sezonie).