Jesteś tu: Strona główna » Oferta » Mitsubishi

Klimatyzacje Mitsubishi


Prosty kształt, nieskomplikowana budowa oraz elegancja zamknięta w szczegółach – właśnie te cechy wyróżniają klimatyzatory Mitsubishi spośród innych, konkurencyjnych marek. Producent ten, podążając za innowacyjnością technologicznych rozwiązań, ciągle poszukuje nowych sposobów na udoskonalenie dotychczasowych propozycji. Dlatego też jego oferta jest tak bogata i zachwycająca w swej funkcjonalności. Obserwując obecny jej kształt dostrzegamy, jak bardzo zmieniła się zarówno forma klimatyzatorów, jak również zakres ich możliwości.

RÓŻNORODNOŚĆ MODELI

Atutem tej wyjątkowej oferty jest jej zróżnicowanie. Dostępność modeli ściennych, kasetonowych oraz podstropowych sprawia, iż są one w stanie sprostać wymaganiom niemal każdej przestrzeni.

1) modele ścienne
Najczęściej pojawiają się w niewielkich pomieszczeniach biurowych oraz niewielkich obiektach handlowo-usługowych. Wszystkie wzbogacone zostały bezprzewodowym pilotem, który znacznie ułatwia i usprawnia sterowanie pracą urządzenia oraz ustawianie takich jego parametrów wydajności, które dla użytkownika są najkorzystniejsze. Klimatyzacja ta wyróżnia się jeszcze jednym, bardzo istotnym atutem. Jest nim cicha praca, dzięki której klimatyzatory z tej serii pozostają dyskretnym, niemal niedostrzegalnym akcentem w całej aranżacji wnętrza.

2) systemy multi
Realizowany przez nas serwis klimatyzacji, jak również jej pełna funkcjonalność gwarantowana przez producenta pozwoli w 100% wykorzystać potencjał tych rozwiązań. Wykorzystane do stworzenia tej instalacji moduły są również gwarancją cichej pracy. Idealnie sprawdzą się więc nie tylko w obiektach mieszkalnych, ale i biurowych.

3) modele przypodłogowe
Ze względu na miejsce instalacji oraz swój kształt – doskonałe dla domów i apartamentów. Zwarta forma obudowy sprawia, iż montaż klimatyzacji nie zabiera w sypialni bądź salonie dodatkowego miejsca. Wszystkie modele z tej kolekcji przygotowane zostały pod kątem zachowania długotrwałej, wydajnej i oszczędnej pracy, co bez wątpienia przekłada się na niskie koszty eksploatacyjne oraz satysfakcję Klienta.

4) modele podstropowe
Montaż klimatyzacji przewiduje jej umiejscowienie w pomieszczeniach gastronomicznych. Urządzenia te doskonale poradzą sobie z warunkami panującymi w kuchniach (odpowiada za to m.in. idealnie dostosowana obudowa ze stali nierdzewnej oraz filtr pomagający uporać się z mgłą olejową).

5) modele kasetonowe
Ich wydajność pozwala sprostać wymaganiom, z którymi mierzą się sale konferencyjne, korytarze hotelowe, sale restauracyjne oraz wszystkie pozostałe pomieszczenia o sporej powierzchni użytkowej. Cztery, sterowane wyloty ułatwiają odpowiednie ukierunkowanie dystrybuowanego przez urządzenie powietrza. Istnieje również możliwość wykorzystania funkcji turbo, pozwalającej w możliwie jak najkrótszym czasie dostosować temperaturę panującą w pomieszczeniu do indywidualnych wymagań.