Jesteś tu: Strona główna » Oferta » Gree

Klimatyzacje Gree


Producentem, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnego biznesu oraz przestrzeni, w której się on rozwija, jest marka Gree. Wyjątkowość wszystkich urządzeń z tej serii opiera się na tym, iż idealnie harmonizują one z zapotrzebowaniem oraz sposobem funkcjonowania dużych przestrzeni – np. obiektów hotelowych, biznesowych, restauracyjnych lub też sal konferencyjnych, wykładowych, audytoryjnych etc.

BIZNESOWY DESIGN

Zgodnie ze swoim przeznaczeniem klimatyzatory Gree przygotowane zostały do pracy ciągłej, wydajnej, oszczędnej i ekologicznej. Proste w swej estetyce obudowy doskonale integrują się z wnętrzami eleganckimi, nowoczesnymi, czerpiącymi inspirację z minimalistycznych projektów.

MOŻLIWOŚĆ WYBORU

Mając pełną świadomość tego, jak istotne jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni biznesowej, zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty modele zróżnicowane pod kątem miejsca montażu klimatyzacji oraz zakresu jej funkcjonalności (przeznaczenia pod kątem ukształtowania pomieszczeń oraz ich metrażu).

1. Modele ścienne
Najbardziej klasyczne z dostępnych w naszej ofercie. Nie zmienia to jednak faktu, iż klimatyzacja stworzona dzięki tym urządzeniom jest w stanie sprostać wymaganiom Klientów. Cicha praca w połączeniu z wydajnością oraz trybem oszczędzania energii pozwoli zatroszczyć się o utrzymanie optymalnych warunków zarówno w domach, jak i biurach.

2. Modele podłogowo-sufitowe
Ich doskonale zaprojektowany kształt oraz estetycznie wykonana obudowa zachowana w klasycznej i eleganckiej bieli to odpowiedź na wymagania Klientów oczekujących elastyczności. Możliwość instalacji urządzenia w jednym z dwóch wariantów montażowych pozwala na jego umieszczenie w najbardziej odpowiednim dla danego pomieszczenia miejscu. Zarówno funkcja chłodzenia, jak i ogrzewania sprosta potrzebom obszernych obiektów handlowych, przestrzeni hotelowych lub innych, o potencjalnie dużej powierzchni użytkowej.

3. Rozwiązania kanałowe
Instalowane w przestrzeni międzystropowej pozostają niezauważone, jednak ich skuteczne działanie znacznie poprawia poczucie komfortu w danym pomieszczeniu. Idealnie wkomponowują się w konstrukcję sufitu podwieszanego oraz pozwalają w taki sposób zaprojektować i wykonać otwory wylotowe, by odpowiadały one zapotrzebowaniu danej sali.

4. Warianty kasetonowe
Czterowylotowe modele kasetonowe, montowane w przestrzeni sufitowej, swoją wydajną pracą pozwolą utrzymać optymalną temperaturę w pomieszczeniach o dużej powierzchni użytkowej. Wyróżniają się dużą wydajnością.

5. Modele multi
Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie miejsca na montaż klimatyzacji jest niewiele. Doskonale zaprojektowana obudowa pozwoliła zamknąć w estetycznej konstrukcji maksymalną wydajność. Z funkcjonalności tych wariantów bez wątpienia zadowoleni będą właściciele biur, niewielkich punktów usługowo-handlowych, jak i mieszkańcy jednorodzinnych domów. Rozwiązania te pozwalają połączyć niskie koszty zakupu z technologiczną ekonomicznością nowoczesnych klimatyzatorów.

Niezależnie od tego, na jakie rozwiązanie się Państwo zdecydujecie – kompleksowa obsługa z naszej strony obejmuje zarówno pomoc przy wyborze konkretnego wariantu, profesjonalny montaż oraz serwis klimatyzacji.