Jesteś tu: Strona główna » Oferta » Fujitsu

Klimatyzacje Fujitsu


Doskonale przemyślany projekt, leżący u podstaw produkcji klimatyzatorów Fujitsu, pozwala wszystkim ich użytkownikom cieszyć się wydajną i ekologiczną pracą. Dla tego producenta troska o środowisko naturalne, możliwość zachowania pracy urządzeń w trybie ekonomicznym, a tym samym – ich oszczędnego funkcjonowania stała się priorytetem. Dlatego też klimatyzatory Fujitsu wybierane są zarówno przez Klientów indywidualnych, poszukujących rozwiązań do pomieszczeń mieszkalnych, jak i biznesowych – projektujących i wyposażających biura, sale konferencyjne oraz inne pomieszczenia.

KLASA A WŚRÓD URZĄDZEŃ

Wieloletni, dynamiczny rozwój, któremu towarzyszyła nieustannie polityka proekologiczna pozwoliła Fujitsu sięgnąć po strategie, które w efektywny sposób przekładają się na oszczędne, wydajne i nieszkodliwe dla środowiska naturalnego działanie urządzeniom chłodzącym tej marki. Pozwoliło to Fujitsu zdobyć uznanie wśród odbiorców na całym świecie. Stanowi ono rezultat odczuwalnych profitów, które przynosi montaż klimatyzacji. Zaliczyć do nich należy nie tylko utrzymanie odpowiedniej temperatury powietrza oraz jego właściwej wilgotności, ale również charakterystykę pracy zaprezentowanych urządzeń. Taka klimatyzacja bez wątpienia przyniesie oczekiwaną satysfakcję.

Wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zaowocowało utrzymaniem urządzenia w klasie A wśród produktów i urządzeń energetycznych dostępnych na rynku. Dbałość producenta o jak najwyższą jakość zaowocowała również minimalnym poziomem mocy akustycznej, co oznacza cichą, wydajną i satysfakcjonującą pracę.

Także strategie oszczędnościowe nie pozostają bez znaczenia. W przypadku urządzeń Fujitsu wymienić należy tutaj:

  • sterowanie I-PAM pozwalające zachować niską wydajność napięcia przy wysokich parametrach wydajnościowych;
  • sterowanie V-PAM przekładające się na większe możliwości klimatyzatorów (szerszy zakres regulacji prędkości obrotowej);
  • tryb wydajnej pracy, czyli 20-minutowy cykl pozwalający w błyskawicznym tempie dostosować temperaturę pomieszczenia do indywidualnych wymagań;
  • czujniki ruchu, które automatycznie wyłączają urządzenie, gdy w pomieszczeniu nikt nie przebywa;
  • bezapelacyjna skuteczność filtra, czyli brak konieczności wdrażania dodatkowych urządzeń w celu odfiltrowania powietrza oraz usunięcia z niego kurzu, bakterii i grzybów.

Warto na koniec podkreślić, iż ze względu na konstrukcyjną i techniczną różnorodność klimatyzatorów Fujitsu, mogą one być wprowadzane zarówno do wnętrz biznesowych, jak i prywatnych. Montaż oraz serwis klimatyzacji realizowany przez naszych pracowników pozwoli długo cieszyć się wydajnością i ekonomicznością tych rozwiązań.